PDA

View Full Version : Единствена ли съм?



Единствената
02-27-2007, 14:32
Ами казано направо,преди контролно или др. вид изпитване изобщо не си помръдвам пръста да уча?Нз дали и др.са като мен?И особенно много мразя биологията.В час направо заспивам и мн е тъп предмета.Не съм учила от началото на годината а имам 5.Единствена ли съм????

RoyTheReaper
02-27-2007, 14:36
Не си единствената. И аз бях така. Има много като теб. Образованието (до 12 клас) ни е такова, че за никакви знания се пише 5 и 6.

smirnoffgreen
02-27-2007, 14:38
m ne si edinstvena ima mnogo drugi momi4eta kato tebe dori i mom4eta ima (kolkoto i da ne vi se vqrva ) prosto ako slu6a6 v 4as i v vas dori i da ne si 4ela to pone malko ti ostava v glavata i az sam bil taka

white_chik
02-27-2007, 14:51
Ми не съм точно така.То си зависи от даскалото и от предмета.Примерно по физика съм пълна дупка,а имам 6,а по испански си скъсвам задника от учене и имам 4.А това за образованието до 12 клас не съм съгласна,именно това образование ти дава една прилична обща култура и за разлика от американчетата например,българите завършили средно образование,са много по-интелигентни.

krisi_pisi
02-27-2007, 15:00
Има много ученици като теб....На мен това не ми харева усобено много. Защо?....Ами защото аз се скъсвам от учене ,а има хора който просто са кръгла нула и има 6....а точно тези който трябва да има високи оценки нямат....в моето даскало всичко е със връски....еми така ще е няма накаде пък вие не си учете обаче после матури тва онова не ви виждам :-k Ако някои съм обидила с това не съм искала просто това си е лично моето мнение :roll:

mila_pila
02-27-2007, 16:11
Има много ученици като теб....На мен това не ми харева усобено много. Защо?....Ами защото аз се скъсвам от учене ,а има хора който просто са кръгла нула и има 6....а точно тези който трябва да има високи оценки нямат....в моето даскало всичко е със връски....еми така ще е няма накаде пък вие не си учете обаче после матури тва онова не ви виждам :-k Ако някои съм обидила с това не съм искала просто това си е лично моето мнение :roll:
бляяя колко още има да учиш...... (като за начало правопис)

по темата: не си единствена... аз преди бях примерно дете и си учех по всичко, но сега съм се превърнала в пълен непукист и нищо не може да ме накара да седна и да уча, а пак имам отличен успех.... това понякога е и до способността да "минаваш между капките" :mrgreen:

RoyTheReaper
02-27-2007, 16:23
Ми не съм точно така.То си зависи от даскалото и от предмета.Примерно по физика съм пълна дупка,а имам 6,а по испански си скъсвам задника от учене и имам 4.А това за образованието до 12 клас не съм съгласна,именно това образование ти дава една прилична обща култура и за разлика от американчетата например,българите завършили средно образование,са много по-интелигентни.

Недейте вярва в тези глупости за превъзходството на нашата система. В Америка ако искаш и не те мързи можеш да излезеш от гимназията като доста начетен и ерудиран човек. Тук, в голямата част от така наречените "гимназии" има 2 възможни оценки: 5 и 6. В моето даскало беше така, а ние учехме повече от другите училища в града. Вярно, намират се и сериозни училища, но те са малцинство.

ProstoAz
02-27-2007, 16:49
Зависи къде учиш. [-X
Аз уча от време на време и резултатите са на лице, когато (не)уча. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2007, 16:57
ha .. az ne go pravq tova.... prosto mejdu4asieto predi kontrolnoto ili klasnoto nappravo se poburkvam slu4valo mi se e cqlata da treperq i da gledam v edna to4ka :roll: kato luda sum :lol: i zatova na predniq den sqdam i gledam da u4a vuzmojno nai mnoogo 4e tozi momeent s pritesnenieto da go nqma :}

Violenza
02-27-2007, 19:48
Аз като уча преди контролна и изкарвам няк'ви 4-ки...
А като не уча имам 6-ци...
:-D Първия срок пак почти не учих, учих де, но не като да се скъсаш да учиш и да се бориш за оценки... и пак завърших над 5.50...

FlowerinesS
03-01-2007, 13:30
Edno e da IMASH 5 i 6,drugo e da ZNAESH za 5 i 6..i ne si misli,che kato ne uchish i IMASH 5 i 6 si razlichna,edinsvena..prosto vsichko go pravish na sebe si i za sebe si,nqkoi den vsichkite teq nenaucheni uroci mogat da se obyrnat sreshtu teb..(nqmam predvid biologiqta ,naprimer,koqto si spomenala..)

Butterfly^
03-01-2007, 13:35
:-D :-D maikooo vse edno opisvash men :lol: NISHTO ama NISHTO ne sum pipnala po biologiq i imam 6 purviq srok, vse nabarvahme predvaritelno testa ili prepisvah po nqkakuv na4in i vob6te ne sum si mrudnala prusta :D ama to 6te mi se vurne sigurno v nai skoro vreme :lol: ama ne mi puka mnogo 6toto ne mi e vajen predmet i nqma da kandidatstvam s tova :wink:

sexa_na_kompleksa
03-01-2007, 13:42
Както се вижда не си единствена.И аз дори съм като теб :) Почти не уча,а имам 5 и 6 \:D/ И то не да кажеш,че съм в някво даскало дето е корумпирано или пък не се учи - напротив.Не мога и аз да си обясня как става номера :)

BloodSoul
03-01-2007, 14:51
Зависи в какво училище си. Има училища, в който са страшно взискателни и няма как да не учиш! ;) Недей говори така за биологията, плюеш ми професията! :-D

koalka
03-01-2007, 16:07
И при мен горе-долу е така, но по математика хич.

Cheesy
03-01-2007, 17:42
По история има5-6 шестици а нз за 3!!Едно момче миналата година занесе 2 плика с такива антики и му писаха 9 шестици :!:

und_w
03-01-2007, 19:09
Признавам си и аз съм така и аз също мразя тая тъпа биология. Но не само по нея се излагам! В последно време се разучих, но тва не значи че изкарвам само 6! Най - много ме е яд точно щото хора, ако мога така да ги нарека, знаят по-малко то мен, но си се подмазват, пърхат с мигли и аре шестиците! Айде аз не уча, съгласна съм дори 4 или 3 да ми пишат, ( 3 досега не съм имала... тъкмо имам още една цел за даскало :P ) ... но да пишат 6 на некви ЗУБАРИ! Тва е чиста идиотщина. Не е честно. Не само към мене но и към други като мене които пък учат, но нямат шанс, защото подмазвачите им заемат мястото. Трябва да се учи, дори аз съм го разбрала, но какво да учиш след като всеки ден чуваш как някой се мазни на някоя дърта даскалка, която пише шестици, защото й казваш, че много добре знае материала който преподава!!! То направо да ти се отучи. (малко включих част от моя хубав живот в любимото ми даскало помрачен от такива малоумници!!!!! ) :?

Fanatichka
03-01-2007, 19:39
Има много ученици като теб....На мен това не ми харева усобено много. Защо?....Ами защото аз се скъсвам от учене ,а има хора който просто са кръгла нула и има 6....а точно тези който трябва да има високи оценки нямат....в моето даскало всичко е със връски....еми така ще е няма накаде пък вие не си учете обаче после матури тва онова не ви виждам :-k Ако някои съм обидила с това не съм искала просто това си е лично моето мнение :roll:
Абсолютно те подкрепям!Не е справедливо, някой който си е скъсал задника от учене да има същата/по някога и по-лоша/ оценка като някой, който няма и понятие от материала!
:smt011
А по темата:Аз също мразя биологията.Адски тъп предмет и и не си уча редовно/даскалката ми не изпитва/Само като правим контролни зубря като луда и след 2 дни нищо не помня! :smt013

favor_91
03-01-2007, 20:19
определено не си единствената.аз сам момче но момичетата от моя клас са същите :arrow: преди контролно или др. не пипат а имат се високи оценки :shock:

rubi
03-01-2007, 22:36
при мен е достъчно само да слушам госпожата.......никога в къщи не отварям да чета....безсмислено е ......пък и да седна да чета......ще ми се догледа филм....ще ми се доизлиза.........ще ми се доседи на компа тъй че не си единствената споко :D

sun4e
03-02-2007, 14:52
Edno e da IMASH 5 i 6,drugo e da ZNAESH za 5 i 6..i ne si misli,che kato ne uchish i IMASH 5 i 6 si razlichna,edinsvena..prosto vsichko go pravish na sebe si i za sebe si,nqkoi den vsichkite teq nenaucheni uroci mogat da se obyrnat sreshtu teb..(nqmam predvid biologiqta ,naprimer,koqto si spomenala..)
Много си права :roll: все пак всички искаме като отидем на лекар той да знае за 6 нали?Щото ако беше като някои от тука да не учи ,а да има 6....незнам.
Аз си уча преди котнтролно и слушам в час....е понякога наистина ми е тъпо,но изкарвам предимно 5 и 6 :D

{girl_love}
03-02-2007, 17:52
ne si edinstvena!

LoVe_Is_EvErYtHiNg
03-02-2007, 19:32
Opredeleno ne si edinstvenata :D
Daaam a nai qko se u4i kat mene: na vkliu4en komp, koncentraciqta e siurna :D

sweet_DENI_f
03-02-2007, 19:51
Ами и аз съм така... вкъщи не уча (ама въобще освен да пиша някое домашно, което е наистина ЗАДЪЛЖИТЕЛНО) На6те само акзват,че не са ме виждали да уча , а в даскалото нямам по-ниска оценка от 5 ... а уж на6та паралелка се води най-добрата в града, а съм от хората с най-високи оценки в час ... Майка ми все вика "Как ги изкарваш тия оценки така на фантазия не те знам" :-D

Mimka_sweet
03-02-2007, 20:05
Аз преди контролни и такива разни НЕ уча!!!Колкото съм научила преди - тва е ! :-D

malko inat4e
03-03-2007, 18:51
Ами казано направо,преди контролно или др. вид изпитване изобщо не си помръдвам пръста да уча?Нз дали и др.са като мен?И особенно много мразя биологията.В час направо заспивам и мн е тъп предмета.Не съм учила от началото на годината а имам 5.Единствена ли съм????


определено не си единствена :-D

Dissenter
03-03-2007, 22:17
Уча и изкарвам тройки...Не уча и изкарвам 6.Следователно не си единствена :wink:

ant1_4alga
03-10-2007, 14:17
opredeleno ne si edinstvena :D i az sym taka ot emseci ne sym otvarqla u4ebnika v daskalo prepsvam doma6nite vky6it ne gi pi6a otna4alo izkarvah hubavi ocenki pi6tovi si4ku ama sq ne6tu uspeha otide mn nadolu i tva ne mi har i mai 6a vzema da sedna na zadnika si i da pou4a :D 4e az kat po4na d au4a po4vam d amislq za drugiq ne6ta i zaebavam u4eneto :D ae mn me kefi da ne otvarqm u4ebnik ama mai 6a se naloji da otvorq :D

ghost rider
03-10-2007, 16:27
оооо не си сама по4ти вси4ки са така та даже и аз
тия дето не у4ат имат 5-6 а тия дето у4ат помагат на тия дето не у4ат и нямат време за тях и изкарват 2-3-4 такава е системата по4ти навсякъде

Fucking_Life
03-10-2007, 18:41
оо определено не си единствена :mrgreen: Жив пример: Аз :P