PDA

View Full Version : Как да и Кажа 4е я искам за Гаже :) ?



Пен4о
02-27-2007, 14:51
Харесвам едно моми4е ама как даи кажа 4е я оби4ам.... Не я знам дали ме харесва или не ....Само през 4аса като я погледна и ми се усмихва :) Как да и Кажа....

А въпрос към вас моми4ета ... Вие Харесвате ли мом4ета които имат 4уство за хумор , най силен в класа... Модерен -Кецове Яки дънки
Изсулена блуза , як суит4ер....
Като мене... кажете как да и предложа...

`Death`Whore`
02-27-2007, 14:56
1. Във възрастта, в която предполагам, че си, момичетата не си падат по връсници. Гадно, но е факт...има и зиключения, естествено.
2. Модерно е мъжете да се обличат като жени, така че не си модерен,
3. Поне снимка да беше дал...не дрехите са от първостепенна важност.
4. Не И предлагай да сте гаджета! Излезте след училище някъде..и с други хора...намерете се в някой чат, говорете си...и И го намекни по някое време. Или я покани на разходка, кафе и т.н.
5. Аз лично се усмихвам, когато ме гледат, ако човекът не ми е неприятен...така че нищо не е сигурно. Но опитай.

bill_schrei
02-27-2007, 15:03
хъх...като човечка с подобна ситуация щи кажа...ГОВОРЕТЕ!не й се мятай веднага...или нз...просто както казаха преди мен излезте...чатете или нещу такофа...и постепенно ако има кфо да става ще си стане...

Valar
02-27-2007, 15:28
1. Във възрастта, в която предполагам, че си, момичетата не си падат по връсници. Гадно, но е факт...има и зиключения, естествено.
2. Модерно е мъжете да се обличат като жени, така че не си модерен,
3. Поне снимка да беше дал...не дрехите са от първостепенна важност.
4. Не И предлагай да сте гаджета! Излезте след училище някъде..и с други хора...намерете се в някой чат, говорете си...и И го намекни по някое време. Или я покани на разходка, кафе и т.н.
5. Аз лично се усмихвам, когато ме гледат, ако човекът не ми е неприятен...така че нищо не е сигурно. Но опитай.
Напълно вярно е всичко!Ама много сте гадни с тея мити усмивчици колко пъти съм ставал за смях така мани.... бегаи..... :D

Destroyfashion
02-27-2007, 15:53
Пен4о sled tvoite razsajdeniq az trqbva da sam super moderen :) i da imam mnoo gadjeta :-D

niki000
02-27-2007, 15:56
kazva6 "pls are da si staneme gadjeta 4e 6e se samuubia" i si gotov

JuSt_A_vErMiN
02-27-2007, 16:40
еми може усмивката да лъже...т.е. тя да ти се усмихва ей така от няма правене на нищо...покани я да излезете някъде на кафе,разходка,кино и тем подобни...според мен тва е най-ефикасния начин...

natity
02-27-2007, 16:55
prosto i kaji haresvam te mnogo i iskam da sme neshto poveche ot priqteli moje dori da q pregarnesh no pobarzai da ne q iztarvesh che shte zaboli ne se motai

Ice_Queen
02-27-2007, 17:02
"Чшшшшшш ей гаджИ,ела та цуна и да си зееме " :smt005 :smt005


сру,......... :smt005

koalka
02-27-2007, 18:13
Не прищорвай нещата, а я покани да излезете и чак тогава й предложи. :wink: Не са важни дрехите, важно е да се поддържаш и да не ходиш с мръсни дрехи.Иначе стила ти на обличане лично аз го харесвам. :wink: Много малко момчета в тази възраст не ходят с кецове.

Princesata
02-27-2007, 18:16
"Чшшшшшш ей гаджИ,ела та цуна и да си зееме " :smt005 :smt005


сру,......... :smt005

Това може и да свърши работа :smt005

гннбжндфгхдфгдф
02-27-2007, 18:26
ходи при бащата на момичето и му кажи че искаш ръката на дъщеря му :smt014

iiirish
02-27-2007, 18:29
не й предлагай веднага, а първо се опитай да се сближиш още малко с нея. дай й време за да опознае и тя теб! ако питаш мен това е най-хубавото време - когато между вас има просто флирт и свалки ;) най най-интересното е още в самото начало ;)
а предлагането... някой път когато монента е удобен просто посягаш да я целунеш и тя отвърне ли на целувката ти значи всичко е ок ;)

xixi
02-27-2007, 18:30
Татуирай си на челото.
Ай уана слиип уит ю(нищо че майка ти няма много пари аз разчитам на тези на баща ти)
не пропускай скобите те са основно.Иначе рискуваш да се влюби в теб и баща и да не е богат.

хixi
02-27-2007, 18:38
Татуирай си на челото.
Ай уана слиип уит ю(нищо че майка ти няма много пари аз разчитам на тези на баща ти)
не пропускай скобите те са основно.Иначе рискуваш да се влюби в теб и баща и да не е богат.
Кви са тия глупости ве ? Нищо чудно че си нямаш приятелка, а и си девствен.

xixi
02-27-2007, 18:43
Кви са тия глупости ве ? Нищо чудно че си нямаш приятелка, а и си девствен.
виж са приятел правиш си име като моето.Защо предполагаш че си нямам приятелка о.О.Имитираш някой който смяташ че няма приятелка
1.вариант ти си гей
2.вариант ти си гей който се опитва да се приближи до мен максимално защото го привличам(аз привличам сички)
3.Вариант ти си грозен гей който се опитва да се приближи до мен защото го привличам.
Тъй като знам всичко ако имаше друга възможност щях да я знам затова неуспорвай съждението ми.

хixi
02-27-2007, 18:44
Кви са тия глупости ве ? Нищо чудно че си нямаш приятелка, а и си девствен.
виж са приятел правиш си име като моето.Защо предполагаш че си нямам приятелка о.О.Имитираш някой който смяташ че няма приятелка
1.вариант ти си гей
2.вариант ти си гей който се опитва да се приближи до мен максимално защото го привличам(аз привличам сички)
3.Вариант ти си грозен гей който се опитва да се приближи до мен защото го привличам.
Тъй като знам всичко ако имаше друга възможност щях да я знам затова неуспорвай ума ми.
ай рул ти не

nasty_f
02-27-2007, 19:01
Така като ти чета поста май повечето момичета,които познаваш гледат по външността и по парите.За мен това няма никакво значение и ще се загледам в момче,което разбира се ми харесва на външност,но да е умно,да знае какво иска и да не е нахален,или смотан и да не знае какво да каже,ако излезнеме заедно :lol: