PDA

View Full Version : дерматологичен проблем



1 питащо момИче
02-27-2007, 16:44
Здравейте на всички.Имам ако може така да го определя-дерматологичен проблем.Днес докато се обличах забелязах някакви странни фигурки с червеникав цвят по дупето ми-НЕ Са рЕЛЕФНИ.Приличат на спукани кръвоносни съдове но мога и да греша.Аз съм момиче на почти 15 години.Ако някой има идея какво може да е това нека споделии своето мнение.Предварително Ви благодаря за отделеното време и внимание. [-o<

Lorraine
03-03-2007, 17:20
Стрии :!:

AySiToOo
03-03-2007, 19:14
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo