PDA

View Full Version : help molq vi



natity
02-27-2007, 16:50
nachi ako iskate otgovarqite ako neiskate nedeite no molq vi savsem seriozno znachi az haresvam edno momche hodihme nqkolko pati na kafe dvamata no toi s nishto ne pokazva che me haresva vinagi otbqgva temata i govori za vsichko drugo no ne i za tova a puk negovite i moite frs kazvat che toi mnogo me haresva problema e che neznam na kogo da vqrvam i kakvo da pravq da otida da go pitam li ili da stoq i da chakam sam da doide da si kaje daite saveti molq vi :oops:

Rubben
02-27-2007, 17:08
vij sega mom4etata mogat da p1dat i strahlivi taka 4e daivai ti zadai mu vaprosa napravo i bez zaobikalni :!: :!:

koalka
02-27-2007, 18:08
Момчето просто се срамува и за това така реагира, но ти говори с него и му обясни, че няма от какво. :wink:

Princesata
02-27-2007, 18:09
Попитаи го ти

BUBU_to4ka_TO
02-27-2007, 18:44
mi vyrvi go pitai!

ThePainIsReaL
02-27-2007, 18:48
Тея срамежливите как ме ядосват . Отиди и го питай , кажи му да не те разиграва .. :roll: Само не го плаши , да не земе да избяга .

iiirish
02-27-2007, 18:48
не вярвам той да си губи времето да излиза на кафе с момиче, към което не изпитва нищо. явно просто изпитва срам от теб или не знае как да ти го каже... не прибързвай със заключенията, че не чувства нищо към теб ;) може би е по-добре сама да поемеш първата крачка. когато те изпраща вечерта до вас например можеш да се наведеш за да го целунеш ;) успех

nasty_f
02-27-2007, 19:08
Той може би не знае какво иска,или не е сигурен,или е притеснителен.Вземи инициативата и го попитай направо дали изпитва нещо към теб и да е съвсем искрен и няма да се обидиш от това,което ще каже.Просто за теб е важно да знаеш какво изпитва той,за да разбереш струва ли си да продължаваш да се бориш и да си даваш надежди,или не!Имай смелост и го питай,няма да те ухапе! :wink:

LO6IQ
02-27-2007, 19:12
не вярвам той да си губи времето да излиза на кафе с момиче, към което не изпитва нищо. явно просто изпитва срам от теб или не знае как да ти го каже... не прибързвай със заключенията, че не чувства нищо към теб ;) може би е по-добре сама да поемеш първата крачка. когато те изпраща вечерта до вас например можеш да се наведеш за да го целунеш ;) успех
8) 8) 8) само това ,, да се наведеш за да го целунеш ;) " много не го разбах :::

iiirish
02-27-2007, 19:48
не вярвам той да си губи времето да излиза на кафе с момиче, към което не изпитва нищо. явно просто изпитва срам от теб или не знае как да ти го каже... не прибързвай със заключенията, че не чувства нищо към теб ;) може би е по-добре сама да поемеш първата крачка. когато те изпраща вечерта до вас например можеш да се наведеш за да го целунеш ;) успех
8) 8) 8) само това ,, да се наведеш за да го целунеш ;) " много не го разбах :::

:smt005 ех марти все ще ми намериш някой кусур, миличко :smt005 :wink:

02-27-2007, 20:09
Той може би не знае какво иска,или не е сигурен,или е притеснителен.Вземи инициативата и го попитай направо дали изпитва нещо към теб и да е съвсем искрен и няма да се обидиш от това,което ще каже.Просто за теб е важно да знаеш какво изпитва той,за да разбереш струва ли си да продължаваш да се бориш и да си даваш надежди,или не!Имай смелост и го питай,няма да те ухапе! :wink:

:roll: То там е написано другото което рядко се случва е да го е страх от това каквото ще стане след това. Ако е имал някакво преживяване с ...... другия пол травмиращо. Иска по спокойно да подходиш съм него. Слушай перверзната :P