PDA

View Full Version : се някои се мъчи да ме прецака кви са тия хора бе ?



Гостттттттттттттттттт
02-27-2007, 17:00
Не мога да разбера как секи път като смесена компания - момичета момчета и почна да заговарям някое момиче и се някои мои приятел(подчертавам ПРИЯТЕЛ не момиче) се идва и почва да се *бава със сяка дума която кажа . :smt013 :smt013 :smt013 и без това незнам какво толкова да говоря защото нямаме много общи теми на разговор ама направо това ме ВБЕСЯВА . Се си мисля че ги яд на мен ! и искат да ме изложат. Не съм някъв момичетата да харесват супер много ама се опитвам да говорим нормално :-k

и другия ми въпрос е следния : Що понякога говоря на някое момиче и то седи и ме гледа в очите като препарирано и после измънква само някво "ами може нз " никога не съм говорил за някви простотии или нещо да съм искал . От срам ли е това какво е че също е доста дразнещо

natity
02-27-2007, 17:03
moje bi momicheto e vlubeno v teb i ne go interesuvat dumite a jestovete nz nemoga da ti kaja vsqko momiche e razlichno

Rubben
02-27-2007, 17:06
em kato se bazikat s teb zatapvai gi i gotovo e k1f e problema a ot kolkoto do momi4etata govori im za grim,moda i t.n i otgovora nqma da e nz :} :D :D

02-27-2007, 17:07
moje bi momicheto e vlubeno v teb i ne go interesuvat dumite a jestovete nz nemoga da ti kaja vsqko momiche e razlichno

бре не бях се замислял ама може :lol:

А иначе да добавя че като някои ме подкопава пред момиче и се бъзика направо много лично го приемам ! държа на майтап ама на това и пред момиче .. Много ме дразни направо ме наранява
:roll:

02-27-2007, 17:39
за 1-вото :имаш кофти френдове..
2-рото аз лично отговарям така на някои които ми е безинтерсен и ваобщте не ме валнува..

Digital
02-27-2007, 17:43
Не мога да разбера как секи път като смесена компания - момичета момчета и почна да заговарям някое момиче и се някои мои приятел(подчертавам ПРИЯТЕЛ не момиче) се идва и почва да се *бава със сяка дума която кажа . :smt013 :smt013 :smt013 и без това незнам какво толкова да говоря защото нямаме много общи теми на разговор ама направо това ме ВБЕСЯВА . Се си мисля че ги яд на мен ! и искат да ме изложат. Не съм някъв момичетата да харесват супер много ама се опитвам да говорим нормално :-k

и другия ми въпрос е следния : Що понякога говоря на някое момиче и то седи и ме гледа в очите като препарирано и после измънква само някво "ами може нз " никога не съм говорил за някви простотии или нещо да съм искал . От срам ли е това какво е че също е доста дразнещо
Ами имаш кофти френдове приятел... :)
А колкото до момичетата, може би проблема е там че се опитваш да кажеш нещо. Не е нужно да казваш нещо, дръж се естествено. :)
Макар че знам че понякога това е най-трудно...

koalka
02-27-2007, 17:46
Говори с тях и им кажи, че ако са ти приятели това няма да го правят и така ще разбереш дали да си търсиш нова компания! :wink:

FaTaLn0t0_LaDy
02-27-2007, 18:16
за 1-вото :имаш кофти френдове..
2-рото аз лично отговарям така на някои които ми е безинтерсен и ваобщте не ме валнува..


подкрепям тва мнение, но имаше и още едно мнение в което казаха че трябва да се държиш естествено..аз самата съм забелязала че повечето момчета когато искат да впечатлят някое момиче почват да се държат супер неестествено всмисъл говорят за неща които не ги вълнуват само защото момичето се вълнува от тва а ако се погледнат отстрани ще забележат че е най-добре да бъдеш естествен..бъди какъвто си а за приятелите ти кажи им как стоят нещата или им го върно по някъф начин, което не е много удачно но е просто вариант..

ThePainIsReaL
02-27-2007, 18:34
За жалост повечето момчета в тази възрастова група са такива . Просто обръщай лафовете им на бъзик , не им се връзвай . Знай , че винаги ще има кой да те затапя и да се заяжда . А колкото до момичетата - много са тези , които повтарят винаги "не знам " ,"може" , "сигурно" и т.н. .. просто са по-стеснителни . Но някои пък го правят от оттегчение ..

iiirish
02-27-2007, 18:55
За жалост повечето момчета в тази възрастова група са такива . Просто обръщай лафовете им на бъзик , не им се връзвай . Знай , че винаги ще има кой да те затапя и да се заяжда . А колкото до момичетата - много са тези , които повтарят винаги "не знам " ,"може" , "сигурно" и т.н. .. просто са по-стеснителни . Но някои пък го правят от оттегчение ..

напълно съм съгласна ;)

nasty_f
02-27-2007, 19:31
За първото може би трябва да се замислиш до каква степен са ти "приятели".За второто-може да ги е срам,или да им досаждаш.