PDA

View Full Version : Романтичен жест



SunnySummer
02-27-2007, 17:34
Хай.С гаджето ми утре правим 8 месеца и искам да му покажа колко мн го обичам.Не става въпрос за подаръци,а за някакъв оригинален и романтичен жест.

koalka
02-27-2007, 17:51
Еми организирай му романтична вечеря. :wink:

Princesata
02-27-2007, 18:14
Изненадата с вечерята е много добра идея

ThePainIsReaL
02-27-2007, 18:28
Хм .. просто го събуди сутринта по много мил начин . С хубав смс или направо у тях , ако си позволявате такива неща . През деня милички неща и поддържай у него желанието .. т.е. пращай му закачливи смс с по-такова съдържание .. и вечерта много любов , много целувки , милувки .. :roll:

А ако не сте на фаза "секс" още ... ми просто излезне двамкта и заедно си го направете романтично .

iiirish
02-27-2007, 18:35
съгласна съм с идеята за романтичните смс-и през деня ;) може в някой от тях да вмъкнеш и някой по-дълбок подтекст :lol: ;)
а вечерта когато се видите просто му поднеси за десерт себе си... какво по-хубаво от секса :D

nasty_f
02-27-2007, 19:34
Хм .. просто го събуди сутринта по много мил начин . С хубав смс или направо у тях , ако си позволявате такива неща . През деня милички неща и поддържай у него желанието .. т.е. пращай му закачливи смс с по-такова съдържание .. и вечерта много любов , много целувки , милувки .. :roll:

А ако не сте на фаза "секс" още ... ми просто излезне двамкта и заедно си го направете романтично .
Това и също може докато сте заедно да му пратиш смс,отиваш до банята за малко и му го пишеш,абе некви такива работи :wink:

natity
02-28-2007, 13:26
vsichki idei koito dadoha sa strahotni nz kvo da dobavq no sam napalno saglsna s drugite

PoisoNGirL
02-28-2007, 13:32
ako e hubavo vremeto kakto v momenta moje da ne e vecherq a nqkoi romanntichen piknik na polqnka.Sms-cheta sushto sa hubava ideika.taka denqt mu shte zapochne s teb i predpolagam s usmivka a kakuv po-hubav podaruk.ako mojesh da go iznenadash bez toi da podozira,hvashtash go i go zavlichash na nqkoe mestence bez da go pitash.predpolagam shte se zaradva na iznenadata