PDA

View Full Version : Moderated:Презервативът май остана в мен...



viki89
02-27-2007, 17:34
значи проблемат ми е следния: правихме секс с приятелят ми и презервативат маи остана в мен може ли да ми стане нещо от това и как да разбера наистина останал ли е кажете ми нещо различно от това да отида на генеколог ..

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

ninsy
02-27-2007, 17:36
как така май е останал в тебе ?

Scandalous_lady
02-27-2007, 17:41
Ми според мен няма начин сама да го извадиш тъй че... :smt012

Shmatko
02-27-2007, 17:41
Ако не можеш го извадиш извикай твоя фр да ти помогне ако не стане на генеколог веднага!

ninsy
02-27-2007, 17:42
ама тя незнае дали е вътре даже...

viki89
02-27-2007, 17:54
mi kajete mi shte useshtam li neshto ako e v men i ako da kakvo ?

ninsy
02-27-2007, 17:59
ами незнам не ми е заставал презерватив там

alkobalko
02-27-2007, 19:22
Как така не знаеш дали е останал в теб? Нали ако сте започнали с презерватив е логично след като свършите този презерватив да се махне. Ако го няма значи наистина е останал в теб. Много странно и нелогично ми звучи дори да не знаеш дали е в теб. Не мога да ти кажа какво ще изпиташ, ако е останал в теб, но със сигурност ще усетиш нещо по-различно. Ако си сигурна, че е останал в теб и не искаш да пробваш да го махнеш сама отивай на лекар. И все пак първо си изясни дали е в теб или не.

Trisha1991
02-27-2007, 19:27
Нищо ти няма и да остане ще излезе. Ако не можеш сама, викни галфона с когото си била да бръкне и да си го извади. На мен ми се е случвало и ми бръкна в пyтката и го извади. После се посмяхме, беше си забавно. Тъпо е да се плашиш за такива работи

BeZ^BikiNi
02-27-2007, 19:34
Ami po putq na logikata ako ste zapochnali sus prezervativ i sled tova kato ste svurshili go e nqmalo znachi e v tebe :smt005 A drug e vuprosa ako se e skusal samo parchenca da imash ostanali v teb poneje znam takuv sluchai ... purvo kakto kazaha po -gore izqsni se dali e v teb i togava iskai suveti :smt013 ](*,) :evil:

ninsy
02-27-2007, 19:51
Как така не знаеш дали е останал в теб? Нали ако сте започнали с презерватив е логично след като свършите този презерватив да се махне. Ако го няма значи наистина е останал в теб. Много странно и нелогично ми звучи дори да не знаеш дали е в теб. Не мога да ти кажа какво ще изпиташ, ако е останал в теб, но със сигурност ще усетиш нещо по-различно. Ако си сигурна, че е останал в теб и не искаш да пробваш да го махнеш сама отивай на лекар. И все пак първо си изясни дали е в теб или не.
и аз това се чудих логично е след като са почнали със и после го е нямало да и е там вътре

ChRiSTiaNo_07
02-27-2007, 20:01
значи проблемат ми е следния: правихме секс с приятелят ми и презервативат маи остана в мен може ли да ми стане нещо от това и как да разбера наистина останал ли е кажете ми нещо различно от това да отида на генеколог ..

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Ми питай тоя дет си се таковала с него как можи да ни знайш?Ако е останал в тебе тичай при генеколога :smt011

BorderManager
02-27-2007, 20:10
Какво сте се разквакали пък вие, бе?! #-o
Като й е останал вътре, тамън ще действа като противозачатъчно до края на мизерния й животец.
И няма да може да пръкне други малоумници като нея, така че ликувайте, бе! \:D/

02-27-2007, 20:22
Някой си прави шега просто явно! Ся глупости може би .... да и аз може би си забравих главата в даскалото ама коя ли ?????????????????

`Death`Whore`
02-27-2007, 20:58
Някой не е прочел листовката на презервативите...там пише, че когато се изважда пениса от вагината, се придържа презерватива.

moncho
02-27-2007, 21:02
Някой не е прочел листовката на презервативите...там пише, че когато се изважда пениса от вагината, се придържа презерватива.
кои ти чете нали гледат да се наебат колкото се може по бързо

sexy_anji_
02-27-2007, 21:02
може и да не го усети, замислете се вие като си сложите тампон усещате ли го

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:03
НО ПРЕЗЕРВАТИВЪТ Е ДЪЛЪГ! Тампонът не се усеща, защото бива поставен много надълбоко.

sexy_anji_
02-27-2007, 21:06
е да.. ти пък към авторката как така се стигна да се чудиш презерватива в теб ли е не е ли, като свършихте работата не се ли зачудихте къде е :roll:

ABSOLUTme
02-27-2007, 21:10
как така май е останал в тебе ?
:lol:
ооо,аз да ви кажа и презерватив не се усеща..нас така ни прекъснаха и ни изгониха от една стая и такова суетене беше докато го намериме на одеалото(щото беше от тея с дъглите мухове..) и накрая няма го там,не е на него,бъркаш и вадиш,голяма работа.. :smt005

sexy_anji_
02-27-2007, 21:18
как така май е останал в тебе ?
:lol:
ооо,аз да ви кажа и презерватив не се усеща..нас така ни прекъснаха и ни изгониха от една стая и такова суетене беше докато го намериме на одеалото(щото беше от тея с дъглите мухове..) и накрая няма го там,не е на него,бъркаш и вадиш,голяма работа.. :smt005

хахахха представям си, много ли ровихте хахахаххахах :smt005

morgana
02-27-2007, 21:46
Macka zareji gi teq deto ti se podigravat-tva e ne6to mnogo opasno.Vij sq na men predi mesec mi se slu4i slednoto-pravehme go s moq priqtel i vs si be6e nared i toi svar6i i sl towa go izwadi i widqhme 4e e skasan. Mnogo se bqhme stresnali 4e toi e swar6il v men i na nikoi ne mu mina prez glawata kude e ostanalata 4ast ot prezerwativa(5toto i dr put sme kusali , no cqlo par4e ne se be6e otdelql ot prezerwatiwa-prosto si be6e skusan, no ne da lipswa cqla 4ast ot nego)I dokato se suetqhme da piq li postinor ili ne ve4e nikoi ne si spomni za prezerwatiwa. I posle sled dwa dena, pak pravim sex i kato si go izwadi widqhme 4e po nego wurhu zdrawiq prezerwatiw ima golqmo par4e ot predi6niq koito se skusa. Nqmam ideq kak se be6e polepil- no fakt. I dobre 4e stana taka 6toto ni6to ne use6tah nerednow mene i 6tqh zdrawata da se infektiram( lubrikantite sa mnogo wredni kato se zadurjat mnogo wreme wuw wutre6nostta ti) A i nqkaw diw kusmet 4e ne go e wkaral nqkude o6te po nawutre. Za twa nedei probwa pak sus sex da go wadi6 - az ako znaeh nqma6e pak da go prawq dokato ne go mahna - oba4e izwadih stra6en kusmet! Nai dobre go pomoli wnimatelno da pipne i da widi,a ako ne e ot sru4nite bqgai na ginekolog dokato ne si se infektirala 4e sig e ujasno. Dano sum ti pomognala

ABSOLUTme
02-27-2007, 21:50
как така май е останал в тебе ?
:lol:
ооо,аз да ви кажа и презерватив не се усеща..нас така ни прекъснаха и ни изгониха от една стая и такова суетене беше докато го намериме на одеалото(щото беше от тея с дъглите мухове..) и накрая няма го там,не е на него,бъркаш и вадиш,голяма работа.. :smt005

хахахха представям си, много ли ровихте хахахаххахах :smt005
ее,ти пък,аз не съм бездънна..просто беше голям смях след това,защото след като не му беше на оная работа и не беше на леглото,нямаше кдуе другаде да е :lol:

sexy_anji_
02-27-2007, 22:34
хихихихихихи дано да не ми се случва

Miteto_bs
02-28-2007, 05:36
Споко мила...
Скоро четох за някаква жена, живяла 12г. с скалпел в корема.. Били са и го забравили при една операция.. [-X нема да се плашиш

koalka
02-28-2007, 07:53
По-добре отиди при лекар да го извади.

XXX_f
02-28-2007, 08:14
e как няма да знаеш дали е в теб, бръкни и провери толкова ли няма да усетиш :roll: Ако е вътре бъркаш и го вадиш, ако не можеш сама караш приятеля си...не е трудно да се сетиш сам #-o

02-28-2007, 09:19
значи проблемат ми е следния: правихме секс с приятелят ми и презервативат маи остана в мен може ли да ми стане нещо от това и как да разбера наистина останал ли е кажете ми нещо различно от това да отида на генеколог ..

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!
e sega idvam s kolata da go drapna

BloodSoul
02-28-2007, 09:46
Е, как не знаеш дали е останал в тебе презерватива? Като свършихте той не каза ли нещо?!

didok91
11-02-2008, 15:35
Ако презервативът е останал във вас отидете да потичате около 5 минути и ще усетите че изпада и го махнете.Действа

roltirirang
11-02-2008, 15:45
UКвито са днешните презервативи като ги дръпнеш и ше ти остане полвината в ръката,най-добре си е на лекар тамън да не се притеснява,че е свършил или нещо се е случило да се провери за рани и т.н. :D

DeepWithin
11-02-2008, 16:52
Е как така сте започнали с презерватив, а се чудиш къде е.

Т'ВА СЕ ВИКА КОЙ МИ СРА В ГАЩИТЕ.

ЯВНО СИ ИЗПОЛЗВАЛ ПРЕЗЕРВАТИВИ СЪС СВРЪХЕСТЕСТВЕНИ СИЛИ, КОИТО ИМАТ СПОСОБНОСТТА ДА СЕ КРИЯТ ВЪВ ВАГИАНТА НА ЖЕНАТА.

therichbitch
11-02-2008, 19:12
kak taka mai ti ne znae6 li ???ako go nqma sled kato ste priklu4ili zna4i e v teb i ne nqma da ti stane ni6to prosto trqbva da go izvadi6 navreme

VhD
11-02-2008, 19:21
няма как да не знаеш къде е бе жена :D те така не изчезват!земи бръкни пък виж там ли е не е ли!?! ти да не си бездънна яма че да се чудиш къде се е сврял??! :x :smt012 :smt012 :smt012 :lol:

HaPySHeH
11-02-2008, 19:53
Tъпа си... много ьхахьхахьхахьахаьх оу.. кът чета и си умирам от смях! :grin: :-D :-D :-D

Erica1
11-03-2008, 00:01
Е как така сте започнали с презерватив, а се чудиш къде е.

Т'ВА СЕ ВИКА КОЙ МИ СРА В ГАЩИТЕ.

ЯВНО СИ ИЗПОЛЗВАЛ ПРЕЗЕРВАТИВИ СЪС СВРЪХЕСТЕСТВЕНИ СИЛИ, КОИТО ИМАТ СПОСОБНОСТТА ДА СЕ КРИЯТ ВЪВ ВАГИАНТА НА ЖЕНАТА.

+1 :-o

Puky
11-03-2008, 15:27
Сега не те е ли е срам , че пусна толкова малоумна тема за ебавка... :-x :-x :-x :-x :-x Ебахти тъпото население .. :x :x

mishaaaaa
11-03-2008, 16:06
Ti znaesh li kolko seriozno i opasno moje da byde, ako e ostanal v teb. Kak taka "mai" i ako ne e tam, kyde mislish, che se e zavrial?
Po - dobre vyrvi na lekar, imam priiatelka, koiato e bila v podobno systoianie, izkliuchitelno opasno e, vyrvi na lekar da ti go izvadi, inache moje da se srasne v organizma ti i po tozi nachin da poluchish kista, moje da ti kyrvi dosta silno i t.n. ... Moiat syvet : ZAMINAVAI NA LEKAR!!!

Neftochimic
11-03-2008, 19:18
:razz:
хаха тва е невъзможно ве... да та *бе и да му се изхлузи и да остане в теб.
ае стиа тъпи теми........... :-x

titinkaa
11-03-2008, 19:26
ами да може да е останал в теб,имам една позната която беше правила секс с едно момче (познавам го) и по време когато той го изкарвал презервативът остана в нея,обаче нз после кво е станало с нея как го е махнала и т.н.

death_knight
11-03-2008, 20:08
ква е тая работа? то това да не са ти обувки та да ги вземаш с няколко номера по-големи, за да ти стават по-дълго време >.< къв е бил тоя презерватив, че му се е изхлузил? О.о и кви са тия глупавите въпроси? все едно аз да си навра един найлон в задника и да не усетя нищо... -.- и добре, останал е вътре - кво толкова? не можеш ли да го извадиш? тоя къде ти го е ръгал тоя уй, че не можеш да бръкнеш?