PDA

View Full Version : Охх..помогнете :(



...`
02-27-2007, 18:48
Здравейте,преди 3 месеца се запознах с едно момче по "skypa".И с него се сближихме мн нали тои започна да идва до нас да си правим мохабет,но не се случваше нищо особенно.Така дойде и Нова Година и той ми предложи да дойде и да ме забере от там дето аз празнувам и да сме заедно.И така стана после след няколко седмици ходихме на дискотеки танцувахме гушкахме се но пак не стана нищо.И така минаха 2 месеца прес които той идваше до нас на дискотеки в чата.Той мн добре се държеше с мене даже мн мило.Но преди една седмица той дойде пред нас и нещо му беше гадно и се държеше мн смотано но според него както той каза му бил дошъл "палара" .И аз вече не издържах и му казах "Айде де кво са кажи за нещо да си говорим или..." и млъкнах и той започна да ме пита какво сам искала да кажа и аз неможах да измисля др и казах 4е "барзам" но от моя страна мисля 4е беше мн гадно.И той си запали колата и си трагна и на мене ми стана мн гадно затова после му се вклиучих и го питах за какво направи така и той каза че се ядисал и некви такива и така от тогава не ми е писал дори и едно ЗДР не ми е казвал докато сме се виждали :cry:

Digital
02-27-2007, 18:51
Е това ако не е ебавка ще се гръмна...

iiirish
02-27-2007, 18:52
мисля, че колкото имаш вина ти, толкова има и той. не може да ти се сърди за нещо толкова елементарно като поведението ти онази вечер. според мен за да се отдръпне по този начни би трябвало да има друга причина :-k опитай да си уговориш среща с него и да поговорите за отношенията си

BUBU_to4ka_TO
02-27-2007, 18:53
ne razbrah s kakvo da pomognem...kakvo vsy6tnost iska6? pak da te svalq li? ili...?
haresva6 li go vyob6te i kakvo iska6 ot nego?

Digital
02-27-2007, 18:54
мисля, че колкото имаш вина ти, толкова има и той. не може да ти се сърди за нещо толкова елементарно като поведението ти онази вечер. според мен за да се отдръпне по този начни би трябвало да има друга причина :-k опитай да си уговориш среща с него и да поговорите за отношенията си
Продължавам да смятам че темата е ебавка, в противен случай автора й наистина е хипер малоумен...

nasty_f
02-27-2007, 19:05
Нещо не схванах много тия изрази от поста ти :roll:

:(
02-27-2007, 19:07
Ам..бих искала да ме посаветвате какво да правя както направи "anito.sl" а не да ме критикувате и обиждате.Нали затова е този форум.

хixi
02-27-2007, 19:14
Ам..бих искала да ме посаветвате какво да правя както направи "anito.sl" а не да ме критикувате и обиждате.Нали затова е този форум.
Хай.Аз съм хихи и се грижа този форум да не прилича на форум.Сички ме мразат и знаят че съм идеотче,само аз си мисля че сички ми се кефат.А и си вервам че не ми пука.А поста ти е мн объркан и дори аз не мога да го осмисла.Ти рул,аз не.

koalka
02-27-2007, 19:17
Разговора тук е най-добрия вариант. :wink:

LO6IQ
02-27-2007, 19:18
Може би ти се сърди за вечерта ,когато му казала ,че бързаш . Трябва да си оправите отношенията . Обади му се и му кажи да отидете на дискотека или на кафе или да се поразходите да си поприказвате . Малко ми е чудно защо може да ти се сърди за такова дребно нещо .. може и да е за друго .. ти най добре си знаеш :wink:

xixi2
02-27-2007, 19:19
подкрепям мнението на хихи .. аз рулз той не аз рулз ти не аз рулз всички не ..

хixi
02-27-2007, 19:20
подкрепям мнението на хихи .. аз рулз той не аз рулз ти не аз рулз всички не ..
Виж кво,тук сме да се ебаваме с оригинала не да му копираме тъпия стил ок?Или може да го копираме но с цел ирония.Той е гейче ние не сме.

xixi2
02-27-2007, 19:21
трай ве мама ти да еба

xixi2
02-27-2007, 19:22
трай па ти ве говедо противно

:(
02-27-2007, 19:24
Благодаря ще се опитам да си оговоря среща с него и ще видим какво ще стане.

natity
02-28-2007, 13:24
prosto go nameri toq chovek izvini mu se ako trqbva i mu kaji che nemoge da si razbalite otnosheniqta zaradi takava glupost tova e moqt savet :P

TreeHill
02-28-2007, 17:53
трай па ти ве говедо противно


eii ne adski ste zabavni xxx :-D

Lambo
02-28-2007, 18:39
Здравейте,преди 3 месеца се запознах с едно момче по "skypa".И с него се сближихме мн нали тои започна да идва до нас да си правим мохабет,но не се случваше нищо особенно.Така дойде и Нова Година и той ми предложи да дойде и да ме забере от там дето аз празнувам и да сме заедно.И така стана после след няколко седмици ходихме на дискотеки танцувахме гушкахме се но пак не стана нищо.И така минаха 2 месеца прес които той идваше до нас на дискотеки в чата.Той мн добре се държеше с мене даже мн мило.Но преди една седмица той дойде пред нас и нещо му беше гадно и се държеше мн смотано но според него както той каза му бил дошъл "палара" .И аз вече не издържах и му казах "Айде де кво са кажи за нещо да си говорим или..." и млъкнах и той започна да ме пита какво сам искала да кажа и аз неможах да измисля др и казах 4е "барзам" но от моя страна мисля 4е беше мн гадно.И той си запали колата и си трагна и на мене ми стана мн гадно затова после му се вклиучих и го питах за какво направи така и той каза че се ядисал и некви такива и така от тогава не ми е писал дори и едно ЗДР не ми е казвал докато сме се виждали :cry:

Брей на момчето веднъж да му стане кофти и ти започна веднага да го пришпорваш, така ли? Вместо да го успокоиш и да го накараш да се чувства добре, примерно можеше да го прегърнеш или нещо такова, ти само си го ядосала повече, отколкото е бил. Еми сама си си виновна да ти кажа и аз така щях да направя....