PDA

View Full Version : Postinor-duo!



02-27-2007, 18:59
sityaciqta mi e slednata - pih postinor duo, defakto na 3tiq den, no ne be6e minala toq period ot 72 4asa. oba4e izpih samo ednata tabletka i 6h po-kusno drygata. imam vapros - sega 6te mi pomogne li, ili trqbva da piq nanovo, ili tam kvoto trqbva da s epravi? pls kajete mi 4e tiq 6h ne sa ot zna4enie... :(
10x predvaritelno :cry:

`Death`Whore`
02-27-2007, 19:01
1. ЧЕТИ ЛИСТОВКАТА!
2. Ако на листовката пише заедно, 6-те часа са си от значение и то голямо.
3. Постинор има голяма ефективност в първите 2-3 часа след половия акт.

batkodoki
02-27-2007, 19:36
sityaciqta mi e slednata - pih postinor duo, defakto na 3tiq den, no ne be6e minala toq period ot 72 4asa. oba4e izpih samo ednata tabletka i 6h po-kusno drygata. imam vapros - sega 6te mi pomogne li, ili trqbva da piq nanovo, ili tam kvoto trqbva da s epravi? pls kajete mi 4e tiq 6h ne sa ot zna4enie... :(
10x predvaritelno :cry:

ГОДИНИ?!

категорично е БЕЗСМИСЛЕНО да пиеш повече постинор!

защо не ползваш търсачката - толкова неща са изписани за чутовния постинор станал инвентарен номер към всяко момиче?!

дали ще ги пиеш по старата схема разделно, или по новата наведнъж - разликата е с няколко %, които са статистически значими но по закона за големите числа. т. е. постинора или е сработил при теб или не още от първата доза.

почти съм сигурен, че вс ще е наред - направи си тест, купува се от всяка аптека.
късмет :)

но повече не разчитай на него, последните изследвания сочат, че дава прилична / но НЕ 100%/ ефективност само при първо ползване. после организма "свиква" и всяко следващо прилагане е все по-ненадежно! освен страничните му ефекти, разбира се [-X

02-27-2007, 19:54
Godini: 17, piq za vtori put (za moe golqmo sujalqnie), purviq put be6e predi 1 godina :( predi si spomnqm 4e s epie6e ednata tabletka i sled 12 4asa drygata. predi mi pomogna. vs epak be6e otdavna, silno se nadqvam 4e organizma mi e zabravil za tazi lo6a izcepka. kato 4eta listovkata mi se izprvq kosata... BAtko, nadqvam se da di prav... blagodarq! :)