PDA

View Full Version : Moderated: Не свърши в мен, но въпреки всичко..



02-27-2007, 20:03
zdraveyte:)iskam da vi popitam ne6to..pravih svirka na priqtelq mi , toi sv1r6i .. vs ok ... posle s prezervativ pravihme sex , oba4e se skasa i go mahnahme i malko vreme bez guma ..ne e svar6val,no vse pak me e strah ... :( ima li veroqtnost da ima ne6to???i kolko vreme jiveqt spermatozoidite vav vazdu6na sreda ???



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
02-27-2007, 20:24
Ох, момичета, големи сте паники ... правите секс, а се сдухвате при всяко едно нещо... Да, има вероятност, винаги когато пениса е във влагалището на момичета макар и за миг, може да стане чудо и точно в тоя момент да стане гафа..
И защо питаш колко време живеят сперматозоидите във въздушна среда? Те са били евентуално в теб, а не във въздуха..

ninsy
02-27-2007, 20:32
Ох, момичета, големи сте паники ... правите секс, а се сдухвате при всяко едно нещо... Да, има вероятност, винаги когато пениса е във влагалището на момичета макар и за миг, може да стане чудо и точно в тоя момент да стане гафа..
И защо питаш колко време живеят сперматозоидите във въздушна среда? Те са били евентуално в теб, а не във въздуха..

Не могат да разберат че за да правиш секс трябва да си поготвен ,да се поинтересуваш малко преди това ,а не след като вече евентуално е станало нещо.Всеки ден тука се пускат поне по 5 теми "бременна ли съм" от които 3 със сигурнос ще са "тои ми свърши в устата или в гъза или кадето и да било ..ами ако съм бременна ?" Опастносста е на лице винаги.

alkobalko
02-28-2007, 04:27
Става ми все по-интересно защо правите секс без да имате елементарна сексуална култура. Винаги, когато правите секс без предпазни средства има риск (макар и минимален). Научете се да се пазите, щом не можете да понесете последствията от една евентуална бременност, да не говорим за венерическите заболявания.
Сперматозоидите не живеят във въздушна среда. След седмица си направи тест, за да се успокоиш.