PDA

View Full Version : учителите ми!!



krisi_pisi
02-27-2007, 20:11
И така.... Учителят ми по физкултура направо може да се каже че е педофил обарва,опипва,сваля дори(опитва се до колкото може све пак е на 47 г)бие учениците вика крещи дори ни беше изгонил от час, защото двама трима човека не са можели да играят волейбол ](*,) , дори беше ударил трениорката ми защото му взимала децата и неможел да прави тренировки.Този човек според вас мястото му в училище при нас ли е ?! Със мисълта че като вляза в час може да ме пребие или обазил ме боспод от други неща от тази мисъл ме е страх да вляза в час . И се чудя защо когато бяха подали оплакване за него никои нищо не му каза?! :?

И учителката по български език.Тя е на 50 години (ако няма и повече) и я държът на работа като се има на предвид че:

1.ПСУВА и обижда в час учениците от рода на "Вие малки келешчета как можете да имате това съмочувствие да ме гледате в очите докато ви се карам" , "Копеленца малки" , "Недодялани лилипутчета" , "Каруцари неграмотни"
2.Много ама много забравя
3.Пише 2-ки ей така защото някои не й харесва и дори е имало случаи когато пише слаби оценки защото ядосана от някои други класове и си го искарва на нас.
....На родителски срещи(понеже ни е класна) казва на родителите че сме я били , обиждали, мълтретирали, изнудвали и сякакви от тоя род !
Дори и родителите не ходят вече по тея родителски защото я знаят че не е добре.
Много класове са подавали жалби срещу нея , но оправданието на директора е "Тя е най-добрия ни преподавател по Бг.език и неможем да я уволним"
На тези хора мястото им в училището ли е ?! ](*,) :?

Just_One_Girl
02-27-2007, 20:19
Хахахах ако тая е най-добрият преподавател по български, представям си другите какви са :lol:
Ами не, е им е мястото в училище, оплачете се щом не става на директора, пробвайте в инспектората, обаче трябва да сте единни.

02-27-2007, 20:19
ne znam...6tom i direktora ne moje ili ne iska da napravi ni6to i vie edva li mojete.osven ako polojenieto e tolkova zle da se opla4ete drugade.ama tiq u4iteli mn 6e vi namrazqt i ako ne gi izgonqt 6e vi po4ernqt jivota.po-dobre ne se karaite i ne sporete s tqh,4e 6e stane o6te po-zle. #-o

krisi_pisi
02-27-2007, 20:26
Хех...никои няма да се навие да отиде да се оплаче всеки го е страх...посля няма да ни оставят намира :|

navits
02-27-2007, 20:33
а тия учители като ви убидят вие кво мълчите ли си?
ако е така няма да си мълчите почвате и вие кво е тва
апа ако тоя по физическо ви удари после казвате на някой по голями ваши фр или на мама и татко няма да си мълчите и тва е

iiirish
02-28-2007, 06:54
оплачете се на класния си. ако той ви разбере просто направете подписка до директора за да сменят тези учители поне на вашия клас и да ви сложат други

Forslor
02-28-2007, 11:16
Нали беше гласувано на определен период от време всички учители да се явяват на нещо като психо (явно не са го приели този закон). Защото така поне едно 50% от учителите си заминават.
Все още си спомням учителката по история в 9 ти клас . Ръсеше ги едни , а и продължава да ги ръси.
- Вие сега искате нещо от мен ли ,аз немога да ви разбера?! ( това го казва с влизането си в класната стая, като всички сме седнали по чиновете и я чакаме... даже отиваше да заревава от нищото ,после и става смешно .. . напълно неуравновесена)
- Няма да влизате в пререкания с мен (след като един приятел я попита най любезно каква му е оценката) ,защото ще ви оставя заключени в някоя килия в средновековието.
-Сеха ученици говорете ми по картинката (при нея не се учеше иска да и говориш по картината, например някоя карикатура и така те оценява... пък а само да посмееш да и кажеш нещо свързано с урока ти цъфка 2 на момента)
Учитела ни по математика пък ни ги разправяше ,че като фърлел карфица към ключа на лампата ще я светне. (уникални простотии) :smt005

sledko_f>93
02-28-2007, 17:36
оплачете се на класния си. ако той ви разбере просто направете подписка до директора за да сменят тези учители поне на вашия клас и да ви сложат други
Аз ли не разбрахили тая по БГ им е класна :smt017

koalka
02-28-2007, 18:43
Класна им е, за това най-добре направо на диреткора...Жалко, че никой няма да се навие и са мишки.

Proceed
02-28-2007, 20:06
Хаха нашия като е алкохолик и налита на бой кво да прайм :D

n1ght_shadow
02-28-2007, 20:54
hah tq na6ta po vizika minalata godina po4na da na zapla6va 4e 6tqla da izvika hora ot ludnicata da na pregledat raoti drug put kat vidinqkoi u4enik ako ne e v nastoenie ne6to naprao mu kaa da hodi pri derektora bez ni6to da e naprail :D
za gospodina ni po matematika pak da ne govorim takova lice nema nikade ;DDDD
tolkova smqh tolkos ne6to... lekiq vliza6e predi v 4as piqn nqkav takav vesel i pi6e 6tici nared :)


бие учениците вика крещи дори ни беше изгонил от час, защото двама трима човека не са можели да играят волейбол

e takav 4oek osven 1 zdrav boi drugo ne zaslujava
men da mi kai ne6to podobno pa kamo li da mi poslegne da ma bii ei tai bez pre4ina 6e stane vargala karai 4e e mnogo po golem ot mene moje i da ma bii ama pone nqq seda da go gledam tupo

Djeilo
02-28-2007, 20:59
Даскала ми по физика е уникалеееен!Не е в ред.Вярно, че е един от най-умните в бг, ама вече го бере яко сачмата.
Той е някъде на 60 и съпругата му е на 25/била му е ученичка/
Та този даскал яко го пере хурмона.Използва изрази от типа"начертайте едно тяло с извратена форма!","Готови ли сте за оная работа(демек контролна)", "Момче не си ли чувал, че когато човек е на работата не трябва да си вади оная работа" и от сорта.Разказваха ми, че изпитвал едно момче(ходил е на международна олимпиана следователно разбира от физика) на дъската 2 часа, решил си всички задчи и му каза "ще ти пиша 5, защото на баницата с късмети ми се падна 6 по физика, а само аз мога а имам 6-тица :shock: " Вчера пък каза, че което момиче забременее ше й пише 6 за годината, че даже и за следвашата, както и бащата щял да бъде възнаграден хахахах.Казвам ви този е луд :lol: :lol: При него оценките са 2,1 , 2,3 до към 3,1 (това е много) супер рядко пише 6-тици.Почти всички имат 3, само синът му има 6 :smt013

n1ght_shadow
02-28-2007, 21:14
"ще ти пиша 5, защото на баницата с късмети ми се падна 6 по физика, а само аз мога а имам 6-тица "

.................
as tva ako go 4uq ot nqkoi daskal naprao infarkt 6e polu4a........

sweety_91
03-01-2007, 20:43
Даскала ми по физика е уникалеееен!Не е в ред.Вярно, че е един от най-умните в бг, ама вече го бере яко сачмата.
Той е някъде на 60 и съпругата му е на 25/била му е ученичка/
Та този даскал яко го пере хурмона.Използва изрази от типа"начертайте едно тяло с извратена форма!","Готови ли сте за оная работа(демек контролна)", "Момче не си ли чувал, че когато човек е на работата не трябва да си вади оная работа" и от сорта.Разказваха ми, че изпитвал едно момче(ходил е на международна олимпиана следователно разбира от физика) на дъската 2 часа, решил си всички задчи и му каза "ще ти пиша 5, защото на баницата с късмети ми се падна 6 по физика, а само аз мога а имам 6-тица :shock: " Вчера пък каза, че което момиче забременее ше й пише 6 за годината, че даже и за следвашата, както и бащата щял да бъде възнаграден хахахах.Казвам ви този е луд :lol: :lol: При него оценките са 2,1 , 2,3 до към 3,1 (това е много) супер рядко пише 6-тици.Почти всички имат 3, само синът му има 6 :smt013

:smt005 :smt005 :smt005 Бати шантавия даскал! :smt005

Fucking_Bitch
03-01-2007, 20:58
Защо не съберете някаква подписка или не се оплачете в инспектората?Попринцип инспектората вършат работа относно тези случаи,поне при нас де.. :roll: