PDA

View Full Version : KUDE E PO HUBAVO?



02-27-2007, 20:35
Zdraveite. Az sym na 14 i hodq s edno mom4e ot 2meseca. Toi iska6e da pravim seks, a az iskah da si zapazq devstvenostta i za tova mu dadoh otzad. Ne be6e priqtno, dori be6e gadno. I sega postoqnno iska da go pravim, pravili sme go ve4e 7 puti za po malko ot 2 sedmici. Misleh 4e samo v na4aloto 6te e nepriqtno, oba4e produlvada da me boli i mi e gadno. Zna4i vuprosut mi e, da mu dam li vaginalno? I tam li e tolkova nepriqtno kolkoto analno? Kude e po hubavo? Daite nqkakuv suvet pls.

malka_sladuranka
02-27-2007, 20:39
Давай само в дупето, на другото място е още по-гадно. :smt019

ninsy
02-27-2007, 20:40
хах щом не си готова и неискаш да ти отнемат девствеността защо трябва да се съобразяваш с някой които ще те кара на сила.
Относно това каде е по хубаво..вагинално също ще те боли първите пъти..може да има и кръв ..Абе мисля че ти е рано да почваш въобще да практикуваш секс

02-27-2007, 20:42
Карайте го на свирки и лизане по приятно е

moncho
02-27-2007, 20:43
Аре стига е секс трябва да има пробваи и вагинално и орално и троика и групов ......

02-27-2007, 20:46
Аре стига е секс трябва да има пробваи и вагинално и орално и троика и групов ......
Да ти идвам на гости с НСБОП за развращаване на малолетни :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpppp

NiksaN4o
02-27-2007, 20:46
Е стига лъгахте момичето де. Вярно първите пъти ще боли вагинално ама после ще и е хубаво нали, какво и казвате, че е гадно ;-) А за авторката - наистина щом не искаш, недей още. Ако држи на теб ще те изчака :::

moncho
02-27-2007, 20:48
Аре стига е секс трябва да има пробваи и вагинално и орално и троика и групов ......
Да ти идвам на гости с НСБОП за развращаване на малолетни :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPpppp
от кога ги чакам

morgana
02-27-2007, 21:55
mi spored mene waginalno e nesrawnimo po-qko otkolkoto w dupeto! ti waob6e ne swar6wa6 kato go prawite otzad!A i prez cqloto wreme e mn po-qko.Kude 6e srawnqwa6 receptorite na vaginata s tezi w dupeto... :?: :!: :?:

alkobalko
02-28-2007, 04:14
И вагинално ще те боли първите пъти, но след това усещането е много по-приятно. Щом обаче все още чувстваш, че не си готова не го прави. Никой няма право да те кара да правиш нещо насила. Щом не ти харесва анално му кажи, ако наистина държи на теб ще се съобрази.

sexy_tigar4e_MM
02-28-2007, 13:39
Давай само в дупето, на другото място е още по-гадно. :smt019
:smt011 :smt017 iskala da zapazi devstvenostta si... mila ti ne si devstvena veche,da fizicheski si devstvena...no ti si imala seksualen kontakt,makar i ne vaginalen... i kato si zapazish devstvenata cipa kvo? ako naistina si iskala da si zapazi6 devstvenostta nqma6e da go pravish i analno,6tom ne ti e priqtno probvai vaginalno-ima razlika m/u use6taniqta!

sexy_tigar4e_MM
02-28-2007, 13:44
хах щом не си готова и неискаш да ти отнемат девствеността защо трябва да се съобразяваш с някой които ще те кара на сила.
Относно това каде е по хубаво..вагинално също ще те боли първите пъти..може да има и кръв ..Абе мисля че ти е рано да почваш въобще да практикуваш секс
samo ne si oqsnqvam kak taka ne e gotova?Pravi analen sex a za vaginalen ne bila gotova... :-k :-s .i kuv e smusula te pitam da pravi6 analen sex i da ti e nepriqtno,samo za da si zapazi6 devstvenata cipa... ako iska6e da si ostanesh devstvena moje6e da pogovorish s gajeto si i da mu obqsnish che ne iskash na tozi etap, no tvoq si rabota, ti si znaesh, uspeh ti pojelavam.

john_kaleka
02-28-2007, 14:52
vaginalno boli!Ne probvai she puknesh ot bolka!hihihiihih

awe shto pitash v toia forum!deistvai kakto iskash

HardcorE_AFA
02-28-2007, 15:01
Карайте го на свирки и лизане по приятно е =D>

koalka
02-28-2007, 18:34
Така е като не знаеш да отказваш и те е страх да не те зареже.Вместо да ти отстояваш мнението, ти какво правиш?Като не искаш да правите анален, просто му отказваш и тва е.