PDA

View Full Version : относно момичетата



darkdevil
02-27-2007, 21:09
iskam da pusna edna takava tema .dobre momi4eta obqsnete mi zakvo ste takiva,za6to kogato edno momi4e e malko po hybavo napravino se misli za nai-velikata ,smenq mom4eta ,samo zaradi sexa i posle aide 4ao,koga 6te im doide akala na takiva,nqmate li ponqkoga 4yvstva .,6toto kvoto i da gocorim gotini mom4eta tva da si nameri6 hybavo momi4e da e stvqstno i vsi4ko.ta momi4eta q mi obqsnete taq va6ta psihika i tva ponqtie ku***(da ne se obijdame :) ) ve4e mi pisna.

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:10
Така и не се научихте, че това, че някой ви е използвал,изчукал, заебал и т.н. не значи, че всички са такива. Щом според теб хубавите са курви, хвани си по-невзрачна и точка.

хixi
02-27-2007, 21:12
Не се опитвай да го разбереш женска психика.

( нали забелязахте че този пост беше нормален ? xixi не може да възпроизведе подобен пост, твърде сложен е )

02-27-2007, 21:16
moga ti kaja 4e ima mnogo hybvai momi4eta koito izob6to ne sa kyrvi i si tarstq seriozni priqteli i o6te 6ti kaja 4e dori grozotiite s ao6te po golemi poneje te nqmat kakvo drygo da pokajat nqma s kakvo da vpe4etlqt nqmat i izbor i edinstvenoto s koeto mogat privle4at majete ee onva dolu sorry ama si e to4no taka

darkdevil
02-27-2007, 21:27
Така и не се научихте, че това, че някой ви е използвал,изчукал, заебал и т.н. не значи, че всички са такива. Щом според теб хубавите са курви, хвани си по-невзрачна и точка.
ех как нападаш веднага личното ми мнение за нежния пол не е че абсолютно сички са курви!!! но има доста такива няма за какво да спорим
не искам да обида никое момиче но просто написах на бързо темата!
не сам попадал само на този тип момичета и това може да ме прави щастлив :D
просто тази тема я пуснах поради простата причина че от страна на момичетата също сте пуснали подобна тема за момчетата но се извинявам не доизкосурих темата :)

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:29
Еми, така изглежда темата на пръв поглед. Да, има и такива, има и такива мъже, но децата обикновено бъркат "красив" с "харесван" и "популярен сред представителите на другия пол".

02-27-2007, 21:35
Еми, така изглежда темата на пръв поглед. Да, има и такива, има и такива мъже, но децата обикновено бъркат "красив" с "харесван" и "популярен сред представителите на другия пол".

Ти па няя ли да млъкнеш най-после?

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:38
Ако не бях латерна, щях ли да имам пчоти 9000 мнения?

02-27-2007, 21:43
Ако не бях латерна, щях ли да имам пчоти 9000 мнения?
Emi ai spri sa,vreme ti e za pensiq veche..bahti dosadna si :smt012

xixi
02-27-2007, 22:27
Ако не бях латерна, щях ли да имам пчоти 9000 мнения?
гениална реплика...
Ако го бях писал и аз щеше да е и на гениален човек. ( и скромен ест.)

Mr.B
02-28-2007, 06:14
Госте, от скоро следя редовно форума, но доколкото съм видял досега, `Death`Whore` има доста добри мнения, които никак не са лишени от смисъл и единствената причина, поряди която тя те дразни е, че ти отричаш да приемеш фактите такива, каквито са в действителност и предпочиташ да си живееш в твоя свят. Извинявай за директността, но си е така.

DarkAngelOfHope
02-28-2007, 07:31
моето мнение пък е че някой така наречен "пич" като тръгне да сваля някое готино момиче и тя вземе че му откаже ... кво става кво казва той ?
- Бе мания тая курва !!! - примерно

koalka
02-28-2007, 07:35
Не всички са такива, но ти така мислиш.Аз какво да направя?Да започна да те убеждавам ли!? [-X

GotheL
02-28-2007, 07:36
iskam da pusna edna takava tema .dobre momi4eta obqsnete mi zakvo ste takiva,za6to kogato edno momi4e e malko po hybavo napravino se misli za nai-velikata ,smenq mom4eta ,samo zaradi sexa i posle aide 4ao,koga 6te im doide akala na takiva,nqmate li ponqkoga 4yvstva .,6toto kvoto i da gocorim gotini mom4eta tva da si nameri6 hybavo momi4e da e stvqstno i vsi4ko.ta momi4eta q mi obqsnete taq va6ta psihika i tva ponqtie ku***(da ne se obijdame :) ) ve4e mi pisna.



по повод написаното по-горе отбелязвам кратко,точно и ясно ИМА И ТАКИВА МОМЧЕТА!И без коментар нататък! :)Изводите са ваши! :smt017

S_L_A_D_U_R_K_A
02-28-2007, 07:41
Не слагай всички под общ знаменател, има ги и такива да, но има и много свястни хубави момичета, които търсят сериозни връзки и т.н, това че ти не си открил такова не значи, че всички са така. Все едно ние да почнем да ви обвиняваме, че сте женкари а у, като не всички сте такива!!! :-k

Vaniushkata
02-28-2007, 08:22
офф,пак ли оплаквания и хленчения бе,я стига.Момчета живейте си таМ живота,гледайте си кефа и престанете да говорите клишета.Ако момичето иска само секс-наебете я,ако иска сериозна връзка-дайте й я,кво само "оная била такава","всички били такива" и т.н.Нали тряа да има разнообразие,за това хората са различни.Има курви,серизни момичета,алкохолици,нарком ани,убиици,учени,педерасти и прочие.Айде чао,че бързам и целувки от мен. :D

sexy_momi4e
02-28-2007, 17:10
Da i az poznavam nqkolko gotini momi4eta(taka im se nosi slava,vupreki 4e ne e taka)i sa k**vi,ama ima i takiva koito ne sa moje bi no az dosega ne sum vidqla takava

nasty_f
02-28-2007, 17:17
Мога да ти изредя доста имена на момичета,които са много хубави и супер комплексирани и затворени в себе си.И най-вече ги е срам.Дори според мен по-грозничките напоследък се имат за много хубави...Но във всеки човек има нещо хубаво,което го няма в никой друг.А тези хубави момичета,които познаваш 100% съм сигурна,че имат самочувствие и са надути и използват най-вече,защото бащите им и майките им са някои паралии-това е истина!Парите въртят света!

TreeHill
02-28-2007, 17:20
Не всички са такива, но ти така мислиш.Аз какво да направя?Да започна да те убеждавам ли!? [-X

DevilWish
02-28-2007, 18:00
Не всички ,които са хубави са ограничени курви.
Има ги и такива ,които се надуват и се мислят за нещо по-добро от останалите и сменят момчетата като носни кърпички колкото за бройката ,но да не забравяме ,че и повечето момчета са такива! ;)

darkdevil
02-28-2007, 20:49
Не слагай всички под общ знаменател, има ги и такива да, но има и много свястни хубави момичета, които търсят сериозни връзки и т.н, това че ти не си открил такова не значи, че всички са така. Все едно ние да почнем да ви обвиняваме, че сте женкари а у, като не всички сте такива!!! :-k
явно не си прочела и долния ми пост вече се извиних че не доизпипах темата не исках да слагам сички ви под общ знаменател и не съди толкова ти откъде знаеш че не съм намерил такова бях намери и се борих за любовта и до краи но накрая решихме че не сме 1 за друг!

давам ти един пример от живота и нека да им стане на ясно и на сички останали :
любовта се гради дълго с времето изпитваш прекрасни чуства докато я имаш ,но знаите че може да се разруши за 1 миг и идва голямата позната болка от раздялата!

jadna_za_lubov
03-01-2007, 16:42
govorish za hubavite momi4eta pod 1 ob6t znamenatel!!!po tfoita logika kat si hubava traa da si i kurva...em ne staa taka!!!! :smt016

n_ivajlova
03-02-2007, 18:40
Така и не се научихте, че това, че някой ви е използвал,изчукал, заебал и т.н. не значи, че всички са такива. Щом според теб хубавите са курви, хвани си по-невзрачна и точка.


хахахаха да послушай го :-D