PDA

View Full Version : вапрос кам сичките момичета



darkdevil
02-27-2007, 21:44
интересно ми е да чуя различни мнения от момичетата в този форум
какво търсът в едно момче с което искат да са заедно :)
какви критерии изисквате към нас момчетата за да можем да ви допадне и да можем да заслужим вашата любовта.
искам да видя различни мнения. O:)

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:46
Търся предимно отношение и осъзнах, че това е нещото, в което се влюбвам. Също така и да е луд и интелигентен, а и страстен.

darkdevil
02-27-2007, 21:51
Търся предимно отношение и осъзнах, че това е нещото, в което се влюбвам. Също така и да е луд и интелигентен, а и страстен.
отношения в какъв смисъл имаш предвид?
под луд зависи и гледната точка :)

`Death`Whore`
02-27-2007, 21:53
Да, де, моята гледна точка ;)

Казах "отношениЕ" :roll:

ABSOLUTme
02-27-2007, 22:02
да ме разбира и аз да го разбирам,да имаме що годе еднакви възгледи, да гледаме в една посока, да се уважаваме,да ме обича и аз да го обичам(да не е просто приятно прекарване,ако говорим за наиситна сериозна връзка),да се нагаждаме и допълваме и т.н.
говоря от името на двамата,защото смятам,че е по-правилно :roll:

Amayo
02-27-2007, 22:11
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.

darkdevil
02-27-2007, 22:23
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
хах пички както казваш много аз не искам сичките а само 1 !!!!!
но това е друга тема [-X интересно ми е нежния пол какво тарси в нас :)

Amayo
02-27-2007, 22:25
Ше ме слушаш ли кво ти казвам или ше си биеш чикии до като не се ожениш за някоя фермерка от Духово?

ABSOLUTme
02-27-2007, 22:31
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
три неща,а? :lol:

darkdevil
02-27-2007, 22:31
Ше ме слушаш ли кво ти казвам или ше си биеш чикии до като не се ожениш за някоя фермерка от Духово?
ха ха брат няма да те слушам изобщо точно сега не ми е до момичета в момента се разделям с приятелката си и ми е доста трудно!
чикии това съм го спрял от сигорно 5 години вече!!!
ти ако не можеш да си позволиш да отделиш 50 лв за компанионка си е твои проблем няма смисъл от чикии :)
има и друг варянт отиваш при някоя бивша за единия секс .но маи за пореден пат ще се повтора не сичко в живота е само секс поне за мен!

xixi
02-27-2007, 22:34
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
три неща,а? :lol:
Математика РУЛЗЗЗЗЗ

darkdevil
02-27-2007, 22:35
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
три неща,а? :lol:
леко е изпуснал колите ма аиде това е мнението на секи въздохар че момичетата ги кефат само парите колите и готините момчета и за тва секи се опитва да е гъзар ,но маи забравят че всяко момиче/момче си има вкус за партниора си с които иска да е :)

darkdevil
02-27-2007, 22:36
[/quote]Математика РУЛЗЗЗЗЗ[/quote]
NO COMMENT
рулззз ма щи трабва!

xixi
02-27-2007, 22:39
Математика РУЛЗЗЗЗЗ[/quote]
NO COMMENT
рулззз ма щи трабва![/quote]
чай ве о.О
аз в момента и да не ми харесва съм на твоя страна и се подигравам на другия.

ABSOLUTme
02-27-2007, 22:41
мен ме кефат готините коли и хора,ама аз да ги подкарвам \:D/ :-D

darkdevil
02-27-2007, 22:43
не си пролича много но както и да е стига с излишния спам нека оставим момичетата да се изкажат малко пак тогава коментарите какво ще кажете :P

Amayo
02-27-2007, 23:20
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
три неща,а? :lol:
Математика РУЛЗЗЗЗЗ
Да ТРИ СА! Подчертах че това е много важно. Това че не съм му казал кое е третото не означава че не мога да смятам (означава че третото ...такова...го имам само аз)

Amayo
02-27-2007, 23:22
Ше ме слушаш ли кво ти казвам или ше си биеш чикии до като не се ожениш за някоя фермерка от Духово?
ха ха брат няма да те слушам изобщо точно сега не ми е до момичета в момента се разделям с приятелката си и ми е доста трудно!
чикии това съм го спрял от сигорно 5 години вече!!!
ти ако не можеш да си позволиш да отделиш 50 лв за компанионка си е твои проблем няма смисъл от чикии :)
има и друг варянт отиваш при някоя бивша за единия секс .но маи за пореден пат ще се повтора не сичко в живота е само секс поне за мен!
Спрял си чикиите от 5 години и продължавам да разговарям с теб :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: !? МАРШ :smt013 ти си някаква гавра на природата! Баси нищо чудно че задавашщ такива малоумни въпроси. :roll: :smt009

ABSOLUTme
02-27-2007, 23:27
тц тц,грубиянин :lol:
аз си слушкам FAF LARAGE-Ta Meuf дръпнете си го,голяма е простотия

darkdevil
02-27-2007, 23:36
тц тц,грубиянин :lol:
аз си слушкам FAF LARAGE-Ta Meuf дръпнете си го,голяма е простотия
даи линк :)

Mr.B
02-28-2007, 06:07
Amayo, отговори ми ЧЕСТНО на следните три въпроса - колко момичета си имал, колко време е била най-дългата ти връзка и колко момичето се беше отдало на теб. Също така се замисли кой е грешката на природата - този, който мисли само за пари, "пички" и самозадоволяване, или този, който мисли за чиста любов.

А сега по темата - мога да говоря само и единствено от личен опит и от мои виждания, т.к. не съм от нежния пол :) Според мен, всяко момиче си има вкусове и предпочитания, но всички държат на това да имат човек, на когото да разчитат, който да ги уважава, разбира и подкрепя - все пак затова те са "нежният", а ние "силният" пол - за да можем да ги защитаваме. Същността на една връзка изобщо не са целувките и прегръдките - те са по-скоро резултат. Не случайно едни от най-здравите връзки се получават, когато преди де пламнат искрите, между двамата участника е имало приятелство, защото те вече си имат някакво придобито доверие и знаят, че могат спокойно да споделят всичко и именно това е същността на връзката - да знаеш, че имаш някого, на когото да споделиш мъките си и проблемите си, дори и да не могат да бъдат решени - все пак, споделената мъка е половин мъка; да знаеш, че имаш някой, с който винаги можеш да излезеш и да ти обърне внимание, когато ти е нужно и т.н. ;)

iiirish
02-28-2007, 06:28
за да хлътнеш по едно момче е необходима визия, а за да се влюбиш в него - всичко останало! очакваш разбиране, подкрепа, желание, отстъпчивост, страст... ;)

Undying
02-28-2007, 08:25
За мен е важна както външността,така и характера.Не обичам надутите момчета,които мислят само за себе си и се хвалят на ляво на дясно,не обичам и прекалено скромните,дето трябва да им вадиш думите с ченгел от устата.Трябва да имаме общи теми,да не сме прекалено еднакви,по-скоро трябва да се допълваме.Също много е важен и акъла на момчето-не ми трябва някакъв дето няма мозък за 2 стотинки,рязала съм момчета само защото не ми харесва в какво училище учат.А за визията-важното е да се поддържа,нямам някакви точни изисквания,просто трябва да ми привлече погледа.И разбира се не на последно място отношението-трябва да ме разбира,да е до мен в трудни моменти и най-вече да не бяга от проблеми и отговорности.

Undying
02-28-2007, 09:43
Искат да имаш готин външен вид,по възможност атлетичен,да имаш пари,да си гъзар,отворен и много нахакан. Това е което ги привлича най-много. Разбира се има вариант и да си паднат по съвсем друг тип момче,но ако могат да избират между такъв като гореописания и някъв мил и свестен ще изберат първия вариант без да се замислят. :wink:
Брао,личи ти колко разбираш от момичета.

Barbaronka
02-28-2007, 09:49
Purvo-Gledam vunshnostta [ne ochakvam vse pak Brat Pit de]
Vtoro-Trqbva da me razsmiva! Obojavam momcheta s chuvstvo za humor!
Da me zashtitava,da me podkrepq vuv vsichko i da bude mnogo Strasten!
Tva e vsichko koeto iskam ot edno momche!!!

Gravity^of^love
02-28-2007, 10:07
лично аз предпочитам да не е газар ама да не е и затиснат..да е скромен, да не пие като смок, да е мил, да казва каквото мисли дори и да не ми хареса много, да е забавен, да не говори на селски, да не лети на бой..да не е много огромен :P ..това горе долу.. :D

positive
02-28-2007, 10:14
moje i da povtorq nqkoi nz no za men e vajno: vun6niq vid(ako nqkoi kazva 4e nqma zn abe ima si leko),4uvstvoto za humor, iskrenostta i da ne e revniv

cTaCu
02-28-2007, 10:31
abe mom4eta osyznaite se malko svetyt ne e samo pari koli i t.n. i t.n. kakto go izkarvate tuk ili po to4no ako za vas e ne za vsi4ki momi4eta e tei ... az nikoga ne gledam kolko pari ili kolko koli ima mom4eto s koeto sym za men e vajno kakto kazaha pove4eto da me uvajava da me razbira da me podkrepq i vsi4ki tezi ne6ta koito do tuk mai nito edno mom4e ne spomena kato plus pri sebe si ....

bill_schrei
02-28-2007, 11:11
еееееееееем...мен примерну на моменти не ме бърка външността...кефя се на чувството за хумор...храктера и т.н...ама в др моменти просто погледа ми пада ТОЧНО на външния вид,който в повечето случаи лъже...кофти но true...тъй че нЗ :?

Onizuka
02-28-2007, 11:27
лично аз предпочитам да не е газар ама да не е и затиснат..да е скромен, да не пие като смок, да е мил, да казва каквото мисли дори и да не ми хареса много, да е забавен, да не говори на селски, да не лети на бой..да не е много огромен :P ..това горе долу.. :D
Аз съм много повече от това, взимай ме :lol:
Не съм гъзар, само перфектен :lol: , не съм скромен само че :-s ,
Не пипвам алкохол, забавен съм до де се съмне...
Мил съм, казвам си всичко, не бой се :lol:
Не говоря Селски език, то Перфектен не включва подобни опции :lol:
Не налитам на бой, само на компютри :roll: Никак не съм и огромен, можем да си се мерим заедно :lol:
Това е долу-горе :-k


moje i da povtorq nqkoi nz no za men e vajno: vun6niq vid(ako nqkoi kazva 4e nqma zn abe ima si leko),4uvstvoto za humor, iskrenostta i da ne e revniv
Че той ако не те ревнува, значи не те обича O_O!
Ако ревнува значи показва чувство на привързаност и притеснение!

Muse_of_Madness
02-28-2007, 11:31
интересно ми е да чуя различни мнения от момичетата в този форум
какво търсът в едно момче с което искат да са заедно :)
какви критерии изисквате към нас момчетата за да можем да ви допадне и да можем да заслужим вашата любовта.
искам да видя различни мнения. O:)
Търся... събеседник.

Onizuka
02-28-2007, 11:37
интересно ми е да чуя различни мнения от момичетата в този форум
какво търсът в едно момче с което искат да са заедно :)
какви критерии изисквате към нас момчетата за да можем да ви допадне и да можем да заслужим вашата любовта.
искам да видя различни мнения. O:)
Търся... събеседник.
За какво... за беседа :roll:

feshankaa
02-28-2007, 11:49
Качествата,в момчето,които търся са доста :-D Искам да е мил,с държание към мен,забавен и симпатичен ест. Много рядко обаче се срещат всички тези неща събрани в едно #-o

Amayo
02-28-2007, 12:11
Amayo, отговори ми ЧЕСТНО на следните три въпроса - колко момичета си имал, колко време е била най-дългата ти връзка и колко момичето се беше отдало на теб. Също така се замисли кой е грешката на природата - този, който мисли само за пари, "пички" и самозадоволяване, или този, който мисли за чиста любов.
;)
Точно са не съм в настроение да се обяснавам не някакви дечурлига тука, особено на некъв с 6 мнения. Позапознай се първо с кой говориш и тогава ме разпитвай.

HardcorE_AFA
02-28-2007, 15:32
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.
три неща,а? :lol: =D>

02-28-2007, 16:23
Качествата,в момчето,които търся са доста :-D Искам да е мил,с държание към мен,забавен и симпатичен ест. Много рядко обаче се срещат всички тези неща събрани в едно #-o
Е вече познаваш едно такова :wink:

white_chik
02-28-2007, 16:28
Ами най-важнтж за мен в едпо момче е излъчването.Знам,че ще прозвучи супер селско,но някое срамежливо момче няма да ми направи впечетление,аз съм прекалено бъбрива и не мога да съм с някой,който не може да зъвърже разговор или да се отпусне.Друго важно нещо е чувството му за хумор,трябва винаги да може да ме накара да се разсмея и кво друго,трябва да ме разбира,да сме горе-долу на една вълна.Е знам,че такова животно няма,но момчето,с което съм в момента,много се доближава до този идеал :smt007

sexy_dizzy
02-28-2007, 16:34
Аз харесвам забавни момчета.Момчета, които да могат винаги да ме разсмеят-дори в най-критичния момент.
Външността за всеки е важна...поне лично за мен тя е водещ фактор.
Бих искала също така и да не е консервативен:да е емоционален, да знае как да се забавлява.Да знае как да се държи с едно момиче...да държи на думата си.

ABSOLUTme
02-28-2007, 16:35
три неща - пари и да си готин.

Абсолютни глупости пишат момичетата тук. Както и друг път съм казвал - сами не си вярват. "Да ме разбира,да ме обича,да се допълваме" :lol:
На кой ги разправяте тея глупости? :lol: Искат да имаш готин външен вид,по възможност атлетичен,да имаш пари,да си гъзар,отворен и много нахакан..

говорим за дълга връзка,мойто момче.естествено,че ше гледам и външността,пари не ме интересуват,имам си,колкото ми трябват.но не мога да се обвържа за дълго с човек,с когото ще се виждам по-често отколкото с нашите и да нямам теми за разговор с него,освен работа,Golf 3ка,мангизи и пички. :shock:
различни ценности,какво да се прави :roll:
стани на 15 и пак ше си говорим.

sledko_f>93
02-28-2007, 17:06
Какво гледаме ли....ВСИЧКО :) малко или много тва е истината ;)

sexy_momi4e
02-28-2007, 17:29
vun6en vij,harakter i da se durji dobre s men,mislq 4e e tova :roll:

TreeHill
02-28-2007, 17:30
Не се ли усещате как ше съсипете живота на момчето.
Здрасти баце, пичките ги кефат три неща - пари и да си готин. Много е важно тва.

a No3?

DevilWish
02-28-2007, 17:43
Ми отношението му към мен ,да е страстен ,да е сладък и чаровен...И тва е не ме интересува колко пари има или ква кола има ,щото щастието за мен е по-важно ,а щастието не се копува с пари.

koalka
02-28-2007, 17:46
Когато тръгнах с приятеля ми не го очаквах и съответно не съм очаквала нищо конкретно. :wink: Но открих у него качества, които никой друг не притежава поне за мен.Търся нежност, разбиране, доверие и любов естествено.Чувството за хумор също е от значение, а не да е някой сухар. :lol: И така....

Tempestjuji
02-28-2007, 17:48
всичко е химия..за разлика от момчетата момичетата не приемат другия пол за стока и нямат критерии.. O:) поне аз съм така :|
а вече характера е друга тема :wink:

darkdevil
02-28-2007, 20:37
да от една старана е химия съгласен съм но се пак се търсат и някакви качества във въпросния човек с които искаш да бъдеш ! какво казах аз съм скромен не искам много от едно момиче само 5 неща (да ме обича да се отнася добре с мен и да е изкрена и да не ме лъже е естествено и ваншен вид но в това отношение да е нормална ) както каза една от вас щастие с пари не се купува и това е истината поне за мен!!!

Shmatko
02-28-2007, 20:56
легенда за непознатите думи:
да е готин = да има пари
не ме интересуват парите = да има много пари
да ме разбира = 24/7 да се занимава само с мойте глупости
да ме разсмива = да се прави на палячо
да ме обича = във всеки един момент да мога да му изтръгна сърцето да го прострелям със сребърен куршум, да му забия един кол и поставя в колекцията с други сърчица.

02-28-2007, 21:56
Аз мога да кажа, че нямам идеал за момче. Абсолютно всяко момче, което съм харесвала, е различно от друго. Единствените неща, които ги събират заедно са, че е момче и че слуша музика билзка/същата до мойта. В момента приятелят ми е с няколко месеца по-малък от мен. Това изобщо не ме притеснява. Набори сме. На тежест е почти двоен на мен, личи му, че е пълен, но пък според мен е много сладък така пухкав. Слушаме сходна музика и сме в една компания. Оказа се, че в детската сме били заедно. Той ме помни, за разлика от мен. Много общителен е, държи се страхотно с мен. Под страхотно разбирайте, че е мил, гушка ме, подарява ми разни неща (на 1вия месец, на 3тия и на 6тия ми подари), изненадваме се взаимно, утешава ме, споделяме си, имам му страхотно доверие, винаги е насреща за всичко и още много неща. Докато предишният ми приятел се държеше като пълно дърво. Целуваше ме 2 пъти дневно. Сега ще кажете защо не съм го целувала аз, ми защото беше прекалено висок, за да го целуна изненадващо. И моля ви се ме попита дали може да ме целуне!!! Като направихме месец не ми каза нищо, а вечерта като му намекнах той ми изръси "Ми какво да ти кажа? Честита месечна ли?". А попринцип аз съм сантиментален човек и само една усмивка може да ми оправи настроението. И въпреки това той не каза нищо абс никога и накрая ме заряза с "не е както преди бла бла искам да си останем приятели". Дори не слушаше близка до моята музика и още много подобни неща. Но въпреки това аз го харесвах. Много зависи от излъчването според мен. И наистина трябва да има приятелство преди това, за да се получи нещо истинско. Иначе е много рядко.
Харесвала съм сякакви момчета. Всички бол различни един от друг.

Писенце
02-28-2007, 22:28
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :)

Undying
02-28-2007, 22:58
легенда за непознатите думи:
да е готин = да има пари
не ме интересуват парите = да има много пари
да ме разбира = 24/7 да се занимава само с мойте глупости
да ме разсмива = да се прави на палячо
да ме обича = във всеки един момент да мога да му изтръгна сърцето да го прострелям със сребърен куршум, да му забия един кол и поставя в колекцията с други сърчица.

Абсолютно вярно.

Не знам аз колко пъти трябва да ви повторя,че баш това,което казват момичетата,че не харесват в едно момче - баш това ги привлича - НАХАЛНО ПОВЕДЕНИЕ,ГОЛЯМА САМОУВЕРЕНОСТ (АКО МОЖЕ ПОДКРЕПЕНА И С ДОБРО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ),ГОТИНА ВИЗИЯ и т.н. :wink: Всичко друго са ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ :wink:
С риск да се повторя-личи си просто колко разбирате от момичета.Е има време,ще се научите...Някога...Дано. :wink:

gavra1
02-28-2007, 23:11
www.flirt4i.com

03-01-2007, 07:42
Аз сам заклета и непоправима романтичка и естествено харесвам такива момчета!Наложително е и да има чувство за хумор защото сам МНОГОпритеснителна и ''трябва да ми отвори черупката'' някакси а смеха определено помага :oops: И шези дето си мислят че гледаме по ваншността не е така [-X Много се заблуждавате!!!!Колкото по- отворен и надут е толкова по- отвратителен ми е :smt011 Но разбира се това е моето мнение!!! :roll: 8-[ :smt061

03-01-2007, 07:48
Amayo, отговори ми ЧЕСТНО на следните три въпроса - колко момичета си имал, колко време е била най-дългата ти връзка и колко момичето се беше отдало на теб. Също така се замисли кой е грешката на природата - този, който мисли само за пари, "пички" и самозадоволяване, или този, който мисли за чиста любов.
;)
Точно са не съм в настроение да се обяснавам не някакви дечурлига тука, особено на некъв с 6 мнения. Позапознай се първо с кой говориш и тогава ме разпитвай.
ТИ СИ СТРАШНО ПРОТИВЕН!!!!!!!! :smt097 :smt096 :smt098 :smt093 :smt091 :smt077 :smt076 :smt067 :smt019 :smt013

Amayo
03-01-2007, 08:02
легенда за непознатите думи:
да е готин = да има пари
не ме интересуват парите = да има много пари
да ме разбира = 24/7 да се занимава само с мойте глупости
да ме разсмива = да се прави на палячо
да ме обича = във всеки един момент да мога да му изтръгна сърцето да го прострелям със сребърен куршум, да му забия един кол и поставя в колекцията с други сърчица.

Абсолютно вярно.

Не знам аз колко пъти трябва да ви повторя,че баш това,което казват момичетата,че не харесват в едно момче - баш това ги привлича - НАХАЛНО ПОВЕДЕНИЕ,ГОЛЯМА САМОУВЕРЕНОСТ (АКО МОЖЕ ПОДКРЕПЕНА И С ДОБРО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ),ГОТИНА ВИЗИЯ и т.н. :wink: Всичко друго са ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ :wink:
Дамм това ги дразни много путките, дразни ги защото не винаги могат да имат един такъв мъж, защото той доста често има всичко, че и жени на корем. Това, което трудно можеш да имаш, ВИНАГИ те привлича!!! А па разни грозилища дето нямат грам шанс пък направо ги мразят а както знаеме между омразата и любовта има доста тънка граница, незнайно защо.

Amayo
03-01-2007, 08:03
Amayo, отговори ми ЧЕСТНО на следните три въпроса - колко момичета си имал, колко време е била най-дългата ти връзка и колко момичето се беше отдало на теб. Също така се замисли кой е грешката на природата - този, който мисли само за пари, "пички" и самозадоволяване, или този, който мисли за чиста любов.
;)
Точно са не съм в настроение да се обяснавам не някакви дечурлига тука, особено на некъв с 6 мнения. Позапознай се първо с кой говориш и тогава ме разпитвай.
ТИ СИ СТРАШНО ПРОТИВЕН!!!!!!!! :smt097 :smt096 :smt098 :smt093 :smt091 :smt077 :smt076 :smt067 :smt019 :smt013
Уууууухуухуу знам. 8) :smt016

ND4SPD_f
03-01-2007, 08:16
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :) suglasna+da ne se durji kato na 3 i polovina

OtherDimension
03-01-2007, 08:19
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :) suglasna+da ne se durji kato na 3 i polovina


хахахахахаах :lol:

Amayo
03-01-2007, 08:22
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :) suglasna+da ne se durji kato na 3 i polovina
А кво тия дето нямат кола да го духат ли? Виждате ли как сами доказвате тезата ми. :-)

Tempestjuji
03-01-2007, 08:26
легенда за непознатите думи:
да е готин = да има пари
не ме интересуват парите = да има много пари
да ме разбира = 24/7 да се занимава само с мойте глупости
да ме разсмива = да се прави на палячо
да ме обича = във всеки един момент да мога да му изтръгна сърцето да го прострелям със сребърен куршум, да му забия един кол и поставя в колекцията с други сърчица.

Абсолютно вярно.

Не знам аз колко пъти трябва да ви повторя,че баш това,което казват момичетата,че не харесват в едно момче - баш това ги привлича - НАХАЛНО ПОВЕДЕНИЕ,ГОЛЯМА САМОУВЕРЕНОСТ (АКО МОЖЕ ПОДКРЕПЕНА И С ДОБРО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ),ГОТИНА ВИЗИЯ и т.н. :wink: Всичко друго са ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ :wink:

хаха..не ви завиждам на кви момичета сте попадали :mrgreen:

Tempestjuji
03-01-2007, 08:30
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :) suglasna+da ne se durji kato na 3 i polovina
А кво тия дето нямат кола да го духат ли? Виждате ли как сами доказвате тезата ми. :-)
а бе момче бе..материалното е важно, но все пак има и други неща..все пак коя би търпяла богат мъж който я бие или и изневерява... пък и кво..така или иначе момчетата искат само секс и се врат при леките..тогава кво с еоплаквате..те ви дават як секс вие им давате коли , пари.... тва е ..за жалост е тва :?

darkdevil
03-01-2007, 09:36
Ами 1-вото да е малко луд :), да е мн забавен, да обича високите скорости,да има кола,да е нежен с мен,да не е някъв надуквко и красавец,и най вече да ми угажда и да ми търпи инатите хаха :) suglasna+da ne se durji kato na 3 i polovina
А кво тия дето нямат кола да го духат ли? Виждате ли как сами доказвате тезата ми. :-)
а бе момче бе..материалното е важно, но все пак има и други неща..все пак коя би търпяла богат мъж който я бие или и изневерява... пък и кво..така или иначе момчетата искат само секс и се врат при леките..тогава кво с еоплаквате..те ви дават як секс вие им давате коли , пари.... тва е ..за жалост е тва :?
направо си ги закопа.точно повечето от моя пол (мъжкия) мислат че всичко в живота е секс аз лично пък не мисла така не сичко в тоя живот е секса и материалните неща щастие с пари не можеш да си купиш това не можете ли да го проомеете наи накрая!!!
за мен важни в живота са щастието любовта и момичето(жената) която ще бъде до мен бих се борил докраи за неината любов и честност и това е мечтата на някои момичета чесно да ви кажа но дали ще намерат не се знае защото ракива като мен са рядкос да не кажа че сме пред изчезване!!!Материалните неща идват като окрашение а парите да си признаем без тях не може в живота я се замислете малко ако сте наи богатите и в същото време сте наи нещасните в живота какво ви кара да мислите повечето момчета и момичета че те са наи важното не ви слагам под общ знаменател да предупреда да няма пак обидени това го казвам на тези които мислат по този начин!!!

Shmatko
03-01-2007, 16:16
Нищо не разбирам само че женичките се навъртат покрай мен напоследък. И преди съм го писал и пак ще го напиша:
Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс!!!

Тва е истината, въобще заобича ли ви човек почне ли малко да ви глези му ебавате пичката мила майчина...

Иначе щом не разбирам и има още много да уча (не го отричам) аре някоя мила мадама дето не е материалистка след като го прочете това да ми пише. Няя да има такава. А след като няма да има значи само кеша ви е в главите! #-o

assd
03-01-2007, 16:25
е са щи кажем, въпреки че не съм момиче
значи ако има мерник на капака е най-добре,
ако има олимпийски кръгове, само че 4 е екстра
ако има перка бива,

те тва е, за изключение може и 4 по 4 ама с кожен салон само :-D

sexy_momi4e
03-01-2007, 17:04
Нищо не разбирам само че женичките се навъртат покрай мен напоследък. И преди съм го писал и пак ще го напиша:
Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс!!!

Тва е истината, въобще заобича ли ви човек почне ли малко да ви глези му ебавате пичката мила майчина...

Иначе щом не разбирам и има още много да уча (не го отричам) аре някоя мила мадама дето не е материалистка след като го прочете това да ми пише. Няя да има такава. А след като няма да има значи само кеша ви е в главите! #-o
[-X [-X [-X

mila_pila
03-01-2007, 17:42
на първо място трябва да е сладък. да гледа мило и да е добър. да е леееко срамежлив, да играе билярд(по-добре от мен). да е забавен и откачен, шашав(пак лееко) да може да си хили като идиот без и с причина, да прави простотии с мен и да се държи като на 3 и половина :lol: да не е конфликтна личност и да не иска постоянно да съм с него (обичам си свободата). да може да се говори с него, да ми обръща внимание и да ме уважава и разбира.
сега мисля, че съм го открила този човек, но като го погледна той не притежава повечето от нещата, които изброих и пак го харесвам... не знам май наистина всичко опира до химията...(не ми върви тоя предмет)

gery_to
03-01-2007, 18:52
да е разбран, да не е ревнив(е може би малко иначе ще си помисля че не му пука мн мн за мене), да имаме общи теми и никога да не ни е скучно.разбирасе да е поне малко луд като мен и не на последно място да е поддържан, да има добър външен вид, да е спретнат готин абе............май много искам и никога няма да го намеря. :smt019

Kianna
03-01-2007, 18:56
Трябва Той да е интелигентен,висок,умен и да следва :smt005 само това :)

03-01-2007, 21:04
nai-vajno e privli4aneto i strasta su6to taka vberno da e lud

Amayo
03-01-2007, 21:48
е са щи кажем, въпреки че не съм момиче
значи ако има мерник на капака е най-добре,
ако има олимпийски кръгове, само че 4 е екстра
ако има перка бива,

те тва е, за изключение може и 4 по 4 ама с кожен салон само :-D
Ама ония дето са си задраскали емблемата - НЕ!

Shmatko
03-01-2007, 22:22
Нищо не разбирам само че женичките се навъртат покрай мен напоследък. И преди съм го писал и пак ще го напиша:
Любов има само в чата, сапунените сериали и розовите книжки, всичко друго опира до пари и секс!!!

Тва е истината, въобще заобича ли ви човек почне ли малко да ви глези му ебавате пичката мила майчина...

Иначе щом не разбирам и има още много да уча (не го отричам) аре някоя мила мадама дето не е материалистка след като го прочете това да ми пише. Няя да има такава. А след като няма да има значи само кеша ви е в главите! #-o
[-X [-X [-X
Начи виж ся, на думи си права ама на дела никога!
ТААКА ЧЕ ПИЧЕНЦА КВОТО И ДА СИ ПИШЕТЕ ТУКА КВИ СТЕ МОРАЛИСТКИ НА ДЕЛА СТЕ ЕБАТИ КУРВИТЕ!!! :shock:

mila_pila
03-02-2007, 11:43
ТААКА ЧЕ ПИЧЕНЦА КВОТО И ДА СИ ПИШЕТЕ ТУКА КВИ СТЕ МОРАЛИСТКИ НА ДЕЛА СТЕ ЕБАТИ КУРВИТЕ!!! :shock:
спри да слагаш хората под общ знаменател!

strawberry_girl4e
03-02-2007, 18:45
abe nai vajnoto e da se razbirate dobre, da imate kakvo da si kajete i da vi e priqtno zaedno. ostaete gi tiq koli i pari golemi materilialisti stanahte si4ki ne 4e az sym protiv tezi ne6ta ama ne mislq 4e sa nai vajnoto

muhlqsal_4orap
03-02-2007, 18:51
ТААКА ЧЕ ПИЧЕНЦА КВОТО И ДА СИ ПИШЕТЕ ТУКА КВИ СТЕ МОРАЛИСТКИ НА ДЕЛА СТЕ ЕБАТИ КУРВИТЕ!!! :shock:
спри да слагаш хората под общ знаменател!
да, става ни мн тясно!

darkdevil
03-02-2007, 21:35
ех значи не оставихте мацките да пишат на спокоиствие :D