PDA

View Full Version : Edna lubov me izmy4va...:((((((



MoHuTo
02-27-2007, 22:35
Това много ме измъчва и исках да споделя с някой, защото останах вече без сълзи :cry: Вече 4 месеца откакто не сме заедно, а аз още имам някакви надежди... :smt012 :smt009 знам че няма да можем да бъдем заедно отново, но все пак се надявам..и аз нз на какво.Не мога да го изтрия от ума си, другите момчета са ми безразлични, след него имах други приятели разбира се, но никой от тях не успя да го замени, все ги сравнявах с него и когато установях, че не са като него ги зарязвах...просто се чувствам премазана от болка, с всеки изминал ден осъзнавам колко безнадеждно съм влюбена, а той вече не се интересува от мен...а казваше че ме обича и че няма да ме изостави, а аз глупачката му повярвах :smt009 :smt010 :smt011 Всичко вече ми се струва някак безмислено без него..чувствам се като в затворен кръг, в който се въртя и няма измъкване оттам......чудя се изобщо кога и дали ще го забравя някога напълно :(
P.S моля без ебавки по темата :smt011

Mr.B
02-28-2007, 05:52
Не можеш да забравиш някого, ако ти самата не искаш. Единствения начин, за който се сещам е всеки път, когаот мислите ти за него идват, ти да се опитваш с всички сили да ги спираш - пробвай да концентрираш вниманието си върху нещо друго, например някой незабравим момент с приятели (но в никакъв случай с него). Излизай повече навън и се опитвай да обръащш внимание на компанията си, защото предполагам, че постоянно мислиш за него и трудно вникваш в разговорите, които водите. Другото, което е - спри да излизаш с момчета, само, за да се опитваш да го забравиш - безсмислено е. Гарантирам ти, че успееш ли да надживееш това, ще срещнеш някой, който ще е по-страхотен и един ден ще гледаш на всичко това с усмивка ;)
Пропуснах да кажа нещо - по-трудно ще ти е да решиш дали искаш да го забравиш - и аз бях така някога - трябваше да забравя всичко, което е повече от приятелство с едно момиче и ми отне доста време, докъто реших да го направя - щом веднъж си събрала достатъчно сили и воля, става лесно по-нататък ;)
Успех!

Destroyfashion
02-28-2007, 05:54
MoHuTo 6tom tazi lubov te ma4i ela pri mene nema takiva ne6ta :-D pri men

iiirish
02-28-2007, 06:37
най-голямата ти грешка е тази, че сравняваш всички със него! повярвай ми, че така сама се прецакваш! всеки човек е индивидуален и неповторим дори със своите грешки... ти нямаш правото да искаш всички да са като Него! аз правех същото преди време, но осъзнах, че това само ми пречи да изградя нова връзка!
затова приеми момчето до себе си такова каквото е и го обичай без значение дали има общи черти със бившия или не... ;)

DarkAngelOfHope
02-28-2007, 07:11
Кофти ситуация ... няма спор. Според мен обаче не е трябвало да бързаш с опити за нови връзки (но не те съдя за това), малка е вероятността да се получат оше не си забравила предишния още го обичаш а си с друг ... едва ли може да се получи. Макар че си гурно всеки се опитва да създаде нова връзка след като е бил зарязан ... дори и аз съм искал да направя това но навреме се осъзнах и не направих тази грешка. Колкото до това да го забравиш .... едва ли ще стане, ако си го обичала истиснки едва ли ще забравиш но със времето болката ще отшуми. Както казаха преди мен ... излизаи с приятели точно сега имаш нужда от хора с който да се забавляваш, поне докато си с тях да забравяш за болката, и постепенно тя ще отмине. И един ден ще Го срещнеш, новата любов и ще се чувстваш страхотно с Него ....

koalka
02-28-2007, 07:40
Анито.сл е права.Все пак ти сама казваш, че той вече не се интересува от теб и може би е време да го забравиш.Не мисля, че в онзи момент те е излъгал, а го е казал прибързано и в момента така го е чувствал.

S_L_A_D_U_R_K_A
02-28-2007, 07:45
най-голямата ти грешка е тази, че сравняваш всички със него! повярвай ми, че така сама се прецакваш! всеки човек е индивидуален и неповторим дори със своите грешки... ти нямаш правото да искаш всички да са като Него! аз правех същото преди време, но осъзнах, че това само ми пречи да изградя нова връзка!
затова приеми момчето до себе си такова каквото е и го обичай без значение дали има общи черти със бившия или не... ;) Така е, пък и скъпа времето рано ил късно ще те излукува, но това зависи изцяло от теб, ако се самосъжаляваш и постоянно си мислиш за него няма как да стане, опитай се да не мислиш за него (колкото и трудно да е това =; ) и си кажи, че явно това не е човека за теб [-X ! Знам от опит, че не можеш да заповядваш на сърцето си и да му казваш кога да спре да чувства, но поне се опитай да не измъчваш себе си! Живота е пред теб. Успех мацка!!! :? ::: :lol:

MoHuTo
03-03-2007, 02:04
Мерси много за мненията :wink: Полагам усилия, дано имат успех :P