PDA

View Full Version : Моля Ви кажете ми ....



02-27-2007, 23:21
Много съм притеснена...преди няколко часа с приятеля ми правихме секс без презерватив :( :( ](*,) ](*,) извади го за да свърши, но при ваденето ме опраска малко...имах сперма някъде около клитора вътре не е свършвал.Кажете ми каква е вероятността да забременея?Ходих до аптеката за Постинор, но вече беше затворена,а в града, в който живея няма денонощна и ще пия Постинор чак сутринта.

sexy_anji_
02-27-2007, 23:23
аз не мисля че има голяма опасност... все пак има 3-4 на 100 :ппп да се направя и аз на умна .. не се шашкай ама не е хубаво да го правите без презерватив освен ако не искате бебе

Mr.B
02-28-2007, 05:32
Бягай бързо в аптеката, за да си купуш Постинор, заедно със Sure Check. Дори и да не е свършил в теб, още в самото начало се отделя много малко количество семенна течност, което не се усеща дори от момчетата, а още по-малко и от вас. Наистина е много малко, но понякога е достатъчно. Иначе ако е само по клитора - едва ли има опастност. И следващият път не го правете без презерватив или ако нямате - просто не го правете - замислете се за последствията ;)

ninsy
02-28-2007, 09:05
Бягай бързо в аптеката, за да си купуш Постинор, заедно със Sure Check. Дори и да не е свършил в теб, още в самото начало се отделя много малко количество семенна течност, което не се усеща дори от момчетата, а още по-малко и от вас. Наистина е много малко, но понякога е достатъчно. Иначе ако е само по клитора - едва ли има опастност. И следващият път не го правете без презерватив или ако нямате - просто не го правете - замислете се за последствията ;)

За какво и е да си купува Sure Check като той показва резултат след около 7 дни но не и веднага след като е станал гафа

Mike-Jones
02-28-2007, 09:16
Много съм притеснена...преди няколко часа с приятеля ми правихме секс без презерватив :( :( ](*,) ](*,) извади го за да свърши, но при ваденето ме опраска малко...имах сперма някъде около клитора вътре не е свършвал.Кажете ми каква е вероятността да забременея?Ходих до аптеката за Постинор, но вече беше затворена,а в града, в който живея няма денонощна и ще пия Постинор чак сутринта. ave spokoino nishto nqma da stane kvo tolkos se plashish

BloodSoul
02-28-2007, 09:52
Абе... няма му нищо на момичето!