PDA

View Full Version : kak da q otvorq ?help



02-28-2007, 05:41
sigurno ima mn takiva temi no nemoga da gi otkriq .ako moje nqkoi da mi obqsni vsi4ko stapka po stapka kakvo da pravq 6toto mi e mn pritesneno puk tq go iska :oops: ms predvaritelno

Miteto_bs
02-28-2007, 05:44
Взимаш една Бор-Машина Хилти например и си ти... давай яко рушш вътре и така...
:---)

Destroyfashion
02-28-2007, 05:47
vzema6 edin kol i i go zabiva6 :evil: basi kvo pitate kak da q otvorq mi 6te se ma4i6 be edin pat ne stanalo i si se otkazal basi hoi pitai maika si moje da ti kaje :evil:

gab4o :*
02-28-2007, 05:52
hehe ne se buzikaite s mom4eto be i vie ne ste bili mn naqsno to4no s tva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miteto_bs
02-28-2007, 05:52
Дае що за некадърник треа да си зада питаш в форума... как да е отворя.. бегаи питаи например как да си намажа филия с Лютеница например.. с какво да си мажа лютеницата, със лъжица или с Нож.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) егати тъпака братче.. яко спам тук ама яко.. [-o<

theworldleader
02-28-2007, 06:13
Бъди нежен и внимателен.
Не бързай.
Повечко да ви бъде игричката.. лижи я.. лекичко, с пръсти пипай, вкарвай, изкарвай леко обаче, докато не стане малко по широка и ти сам ще си прецениш.
Обаче знай, че е нормално да я боли, но не прави болката голяма.

02-28-2007, 06:42
Взимаш една Бор-Машина Хилти например и си ти... давай яко рушш вътре и така...
:---)




vzema6 edin kol i i go zabiva6

Не смятате ли че е я боли малко?Трябва с отварячка за консерви,според мен.И вече слет това почваш с др-те методи,които ти предложиха,да я разширяваш.Пък по някое време се сети,че и ти имаш нещо в гащите и се запитай "Аджеба,за какво е?!?". :smt012

02-28-2007, 06:42
Взимаш една Бор-Машина Хилти например и си ти... давай яко рушш вътре и така...
:---)




vzema6 edin kol i i go zabiva6

Не смятате ли че е я боли малко?Трябва с отварячка за консерви,според мен.И вече слет това почваш с др-те методи,които ти предложиха,да я разширяваш.Пък по някое време се сети,че и ти имаш нещо в гащите и се запитай "Аджеба,за какво е?!?". :smt012

FikyScHetOo
02-28-2007, 06:46
Взимаш една Бор-Машина Хилти например и си ти... давай яко рушш вътре и така...
:---)




vzema6 edin kol i i go zabiva6

Не смятате ли че е я боли малко?Трябва с отварячка за консерви,според мен.И вече слет това почваш с др-те методи,които ти предложиха,да я разширяваш.Пък по някое време се сети,че и ти имаш нещо в гащите и се запитай "Аджеба,за какво е?!?". :smt012
И тогава ще пусне тема от рода на "аз имам пенис"

olive_oil
02-28-2007, 07:54
Дае що за некадърник треа да си зада питаш в форума... как да е отворя.. бегаи питаи например как да си намажа филия с Лютеница например.. с какво да си мажа лютеницата, със лъжица или с Нож.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) егати тъпака братче.. яко спам тук ама яко.. [-o<ми не че да се заяждам, ама първия път и ти не си знаел какво да правиш. Или си се родил в някоя секс поза?!?!

cTaCu
02-28-2007, 08:00
abe kak moje da ste tolkoz grubi?! :( da ne bi vie da ste se rodili nau4eni ...

BorderManager
02-28-2007, 08:09
abe kak moje da ste tolkoz grubi?! :( da ne bi vie da ste se rodili nau4eni ...
Научени - не.
Но и толкоз малоумни - също не.

Alex_f
02-28-2007, 08:16
sigurno ima mn takiva temi no nemoga da gi otkriq .ako moje nqkoi da mi obqsni vsi4ko stapka po stapka kakvo da pravq 6toto mi e mn pritesneno puk tq go iska :oops: ms predvaritelno

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27933&highlight

ei,tuka pi4!4eti i se u4i.are tolkoz ot men! :-D

XXX_f
02-28-2007, 08:39
остави я сама да се отваря , к`во се занимаваш с глупости :smt011

Noone__
02-28-2007, 08:48
Много сте малоумни в тоя форум!!!!!!Един написал нещо и другите да не останат по-назад...Всеки си е индивидуален човек и всеки заслужава да му се даде възможност да попита и да получи нормален отговор!!!!А не като вас - да нагрубявате и само да се смеете на някой!!!!!!!!

XXX_f
02-28-2007, 08:54
Много сте малоумни в тоя форум!!!!!!Един написал нещо и другите да не останат по-назад...Всеки си е индивидуален човек и всеки заслужава да му се даде възможност да попита и да получи нормален отговор!!!!А не като вас - да нагрубявате и само да се смеете на някой!!!!!!!!
ами 1-во да потърси и после пак да пита, защото аз съм виждала 958768 такива теми, ама 1 към 1 сущите със тази.Така, че шшшттт нямаш право на глас

BloodSoul
02-28-2007, 09:41
EHaehehAehaHEeahEHAEhaEHEHAehAehaeAHheAehAEHAEHAHE HEAehaehAEHehaHEAehehaehAEHAEHHEA !!!!!

malka_sladuranka
02-28-2007, 09:49
Хващаш инструмента, плюнчиш мястото, вкарваш(внимателно) и готово.

Miteto_bs
02-28-2007, 10:09
Хващаш инструмента, плюнчиш мястото, вкарваш(внимателно) и готово. МаЛко е груба да е плюе според мен да е оближе стабилно от клитора до носа и обратно, и ето ти влажно пиче.. :smt019

malka_sladuranka
02-28-2007, 10:29
Хващаш инструмента, плюнчиш мястото, вкарваш(внимателно) и готово. МаЛко е груба да е плюе според мен да е оближе стабилно от клитора до носа и обратно, и ето ти влажно пиче.. :smt019 Както иска да го наплюнчи. Ако иска с близане, ако иска да си наплюнчи пръста и така...начини много. :-D

Miteto_bs
02-28-2007, 10:41
тебе как те отвориха?
Да не би да си е плюл по пръстите или ти е пюл директно върху пичето? :smt078

malka_sladuranka
02-28-2007, 10:43
тебе как те отвориха?
Да не би да си е плюл по пръстите или ти е пюл директно върху пичето? :smt078
:shock: :shock: :shock: ами всъщност не :shock: но не виждам нещо лошо да и тегли едно езиче преди акта.