PDA

View Full Version : Защо момичета



Destroyfashion
02-28-2007, 05:42
Защо всички момичета във този форум са КОМПЛЕКСИАРАНИ към металите.ИСКАМ СЕРИОЗНИ ОТГОВОРИ :evil:

iiirish
02-28-2007, 06:42
не съм комплексирана към металите. това, че не ми допада начина им на обличане в никакъв случей не ме прави комплексарка ;) то просто и няма от какво да се комплексирам. може би щях да го правя ако им завиждах по някакъв начин за това, което имат ;)
така че първо замисли се какво значи думата "Комплексар" преди да пускаш подобни постове

Destroyfashion
02-28-2007, 06:48
abe kuklo mnoo dobre znam kvo ozna4ava KOMPLEKSAR :evil: puskam temata za6toto vijdam 4e v temite za metal ili ne6to takova vsi4ki momi4eta pi6at az nikoga ne bih dopusnala takav 4ovek do sebe si i takiva prostotii :evil:

iiirish
02-28-2007, 06:50
ами те не само, че го пишат, но и наистина го мислят ;) но защо?! ми защото сме момичета... защото искаме да имаме до себе си представителен човек облечен подчертавам нормално... не го приемай като обида ;)

Destroyfashion
02-28-2007, 06:55
em az ne hodq s kobinki i 4eni kojeni qkete samo da ti kaja

iiirish
02-28-2007, 06:57
ами виж сега основното, което отблъсква момичета е визията на металите. не знаех, че има такива които ги отблъсква и самата музика ;) за мен лично няма проблем момчето до мен да си слуша каквото иска стига отношението му към мен да е на ниво ;)

DarkAngelOfHope
02-28-2007, 07:26
ахаххахах :-D любимата ми дума " Комплексар" хахха :-D

а имам някакво усещане че Destroy`Fashion много я ползва в живота
сигурно някоя като ти откаже е комплексарка ... някои ако не харесва как се обличаш пак е комплексар ... Нали ?? :-k

пък колкото до тва, защо момичетата не ви харесват ... ми ти колко момичета си виждал който не се обличат по тоя начин да ходят с такива като теб ? Колкото и готин човек да си като се обличаш така малко момичета биха те харесали. Тва трябва да ти е ясно вече де ... мене не ми е ясно едно ... слушате си там метъл ( и аз слушам ) ама защо трябва да се обличате като тия по клиповете ? Наистина ли смяташ че повечето от тях в реалния живот ходят точно така облечени ?

Lambo
02-28-2007, 07:26
Eми щото се обличате грозно,косите ви са дълги и мазни и СМЪРДИТЕ.
Затова не ви обичат момичетата. Май някои други са комплексари в тоя случай,а не мацките :wink:

Така е... Представи си момиче, което се облича в розово и е въобще супер женствена и мила, дали би допуснала някой до себе си, който е живо олицетворение на апокалипсиса?

`Death`Whore`
02-28-2007, 07:26
На мен пък би ми било яко, ако не искат да ме допускат до себе си - аз още по-малко искам да общувам с такива хора.

GotheL
02-28-2007, 07:30
те са комплексирани принципно от живота, а не от металите!Не ги ли усещаш?!

koalka
02-28-2007, 07:33
Не знам дали точно "комплексар" е правилната дума.Може би "предубеден".Не, не мисля, че съм предубедена към такива хора.Какво значение има един човек дали се облича като метъл или не.Тъпо е така да се разграничават.Е, естествено трябва всички да сме чистоплътни и да не отблъскваме хората.Така че като видиш метъл не трябва да бягаш от него, а първо да го опознаеш като човек и после да си правиш изводите.

S_L_A_D_U_R_K_A
02-28-2007, 08:01
anito.sl Подрепям всички ти коментари по темата и научете се какво означава да се комплексираш- да завиждаш, че някое нещо е по-хубаво , но на вас няма какво да ви завиждаме!Нямам против музика, всеки е свободен да си слуша каквото иска, аз лично не харесвам този стил музика и на обличане.Дори мисля, че в случая ти си комплексиран/а, че си отделен един вид от другите нз :? [-X

`Death`Whore`
02-28-2007, 08:02
Красотата няма абсолютно ниюо общо със стила на обличане, Сладурке.

Tempestjuji
02-28-2007, 08:03
Eми щото се обличате грозно,косите ви са мазни и СМЪРДИТЕ.
Затова не ви обичат момичетата. Май някои други са комплексари в тоя случай,а не мацките :wink:
аз не мисля така :)

S_L_A_D_U_R_K_A
02-28-2007, 08:05
Красотата няма абсолютно ниюо общо със стила на обличане, Сладурке. Всеки има различно разбиране за красота: едни харесват метали,други др и така и мисля, че аз като не харесвам този стил, не означава,че се комплексирам от него, даже напротив!!!

`Death`Whore`
02-28-2007, 08:08
Отговаряй на това, което пиша - казвам за втори път за последните 5 минути да не ми се приписват неща, които не съм писала!!!!! Красотата е природна и затова не е свързана с дрехите, гримчетата и бижутата! Още един път да обясня?

`Death`Whore`
02-28-2007, 08:13
Напротив. Има мноооооооого такива случаи.

Undying
02-28-2007, 08:16
Аз не съм "комплексирана към метълите" (този израз ме уби просто),напротив даже,и аз до преди време се обличах и носех така,ама реших че 2007 ще е година на промените.Продължавам да си слушам такава музика и повечето ми приятели се обличат така,и това вобще не ми прави някакво особено впечатление.Всеки има право на избор.[i]

`Death`Whore`
02-28-2007, 08:21
А всъщност колко са напълно некъпещите се метъли, които са сатанисти и ходят по гробищата? Аз такива не познавам, а познавам немалко метъли.

Destroyfashion
02-28-2007, 08:39
to4no taka e `Death`Whore` tezi det ne se kapqt sa satanistite koito slu6at Death i Black metal apak vseki stil v metala vodi do razli4ni na4ini na obli4ane i darajanie :twisted: a i az po otpred napisah 4E NE SE OBLI4AM KATO METAL :evil:

`Death`Whore`
02-28-2007, 08:46
Усещам ли нещо против дет метъла /който няма нищо общо със сатанистките простотии/?

Jessika_MG
02-28-2007, 08:56
Абе това са пълни глупости .. А относно "всички" силно си се изказала. Аз нямам нищо против металите, даже някои се обличат супер стилно чак им се радвам 8)

Mike-Jones
02-28-2007, 08:58
не съм комплексирана към металите. това, че не ми допада начина им на обличане в никакъв случей не ме прави комплексарка ;) то просто и няма от какво да се комплексирам. може би щях да го правя ако им завиждах по някакъв начин за това, което имат ;)
така че първо замисли се какво значи думата "Комплексар" преди да пускаш подобни постове
ei po spokoino nese karai na momi4eto tapa4ke spri da se karash prosto poemiiiiiiiii toq bass cadillac don and j-money-peanut butter and elly to e za takiva kurvi kato teb

Mike-Jones
02-28-2007, 08:59
не съм комплексирана към металите. това, че не ми допада начина им на обличане в никакъв случей не ме прави комплексарка ;) то просто и няма от какво да се комплексирам. може би щях да го правя ако им завиждах по някакъв начин за това, което имат ;)
така че първо замисли се какво значи думата "Комплексар" преди да пускаш подобни постове
ei po spokoino nese karai na momi4eto tapa4ke spri da se karash prosto poemiiiiiiiii toq bass cadillac don and j-money-peanut butter and elly to e za takiva kurvi kato teb

Destroyfashion
02-28-2007, 09:00
a da moq gre6ka SATANISTITE slu6at Black metal `Death`Whore` nqmam ni6to protiv sre6tu Death metala ;-)

Ice_Queen
02-28-2007, 12:28
Аз си харесвам металите..пък!

sexy_momi4e
02-28-2007, 15:19
Eми щото се обличате грозно,косите ви са дълги и мазни и СМЪРДИТЕ.
Затова не ви обичат момичетата. Май някои други са комплексари в тоя случай,а не мацките :wink:

Така е... Представи си момиче, което се облича в розово и е въобще супер женствена и мила, дали би допуснала някой до себе си, който е живо олицетворение на апокалипсиса?

Самата комбинация - нежно момиченце,облечено в розово до некъв мазен смръдлив метъл,целия във вериги и с фанелка на "Manowar" е НЕВЪЗМОЖНА. :lol:

to4no taka :wink: ,ama si zavisi ot 4oveka men ne me kefqt takiva hora,no nqkoi metalki 6te gi haresat takiva mom4eta.Vseki ima vkus

Violenza
02-28-2007, 15:47
abe kuklo mnoo dobre znam kvo ozna4ava KOMPLEKSAR :evil: puskam temata za6toto vijdam 4e v temite za metal ili ne6to takova vsi4ki momi4eta pi6at az nikoga ne bih dopusnala takav 4ovek do sebe si i takiva prostotii :evil:
Май ти си този, който не знае значението на думата 'комплексар'.
И големия метАл дето си, с аватар на Slipknot... Сега само остава да добавиш и ЛП...
пфф

Valar
02-28-2007, 15:53
Aбе може ли така елементарно да мислите щом даден човек е облечен в черно значи мерише....... :smt005
По темата аз НЕ съм метал но ги уважам много печени са не им пука хич не дават грам данък обществено мнение!Бих ходил с метълка и познавам метъл който ходеше преди време с моделка!
И автора на темата да не се отчаива.

Fucking_Bitch
02-28-2007, 16:05
Лелееее не мога да повярвам!Не прочетох всички мнения, само от първите постове...Защо изобщо облеклото е ТОЛКОВА ВАЖНО?Не кавам да ходиш като пълен клошар,обаче подяволите какво толкова като се обличат в черничко или нещо такова!А относно музиката,абсолютно нищо против нямам.А тези,които не харесват стила музика-техен си проблем!Просто трябва малко толерантност и аз не харесвам АЗис да речем ама не отбягвам съучениците си които го слушат!А да!Забравих и за миризмата-познавам достатъчно метали и мога да кажа,че нито един от тях до сега не е МИРИШЕЛ или нещо от сорта...Пълни глупости... :smt013 :smt013 :smt011 :roll:

natity
02-28-2007, 16:13
za men tova ne e problem i chesno kazano nqmam nishto protiv tezi hora te ne sa nishto po razlichno

Destroyfashion
02-28-2007, 16:19
mnoo interesni stanaha mneniqta za sq :twisted:

PaMit0
03-01-2007, 11:04
еми мене ли4но метълите ме кефат,мн пе4ени хора са тва 4е се обли4ат странно според някои хора не ги прави хора второ ка4ество.А и метъла е мноо як стил,тия хора знаят кфо да слушат,определено имат вкус и знаят кфо е хубава музика \:D/

Konfucii
03-01-2007, 11:49
za6to ne

assd
03-01-2007, 13:13
малее джиджигассс
аз съм некомпетентен по тоя въпрос, ама имам неколко приятели метъли, и са все готини хора :wink:

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:33
:smt017 Какво означава комплексирани към металите? Това, че някой не харесва даден стил не означава, че е комплексиран.. Тази тема е най-голямата глупост която съм чувала... Мен лично този стил ме отвращава...но щом на някой му харесва...ОК...ама комплески..хаха абсурд..

malka_sladuranka
03-01-2007, 13:37
tezi det ne se kapqt sa satanistite koito slu6at Death i Black metal apak vseki stil v metala vodi do razli4ni na4ini na obli4ane i darajanie Не мисля, че тези които са "комплексирани" от металите различават стиловете в метала...

Scarabey
03-01-2007, 14:24
Аз лично не съм комплексирана към металите,имам приятели даже бих казала много добри приятели метали и не виждам нищо лошо в това да си метал,в край на сметка всеки си избира как да се облича какъв стил музика да слуша,и аз не мисля да ги опреквам за това какви интереси имат.

positive
03-01-2007, 14:36
men puk metalite me kefat

honda^
03-01-2007, 16:18
Ами не знам за6то си останал с такова впе4етление. Аз специално слушам рок. Като казвам рок, имам предвид старите групи...Deep Purple, Rainbow, Iron Maiden и т.н. А да ти кажа ли рок и метал са доста сходнби стилове...

krem4et0
03-01-2007, 17:19
Защо всички момичета във този форум са КОМПЛЕКСИАРАНИ към металите.ИСКАМ СЕРИОЗНИ ОТГОВОРИ :evil:
Аз не съм комплексирана-приятеля ми е металист и рокаджия. не се облича в черно,не е с дълга коса и дранкулки-изглежда си нормално, но просто слуша това. А аз съм най-запалената чалга фенка в Свищов поне. Аз обичам човекът и не се влияя от това какво слуша или не. След като съм 2 години и половина с него, значи не съм предубедена!

FaHrEnHeit
03-02-2007, 12:38
Ако момичето не е маталиюга ще е чалгарка то вече няма избор. :? Може да е всякаква стига да не парадира с дрехите си СТИЛ:Виж ме аз съм метълка и се обличам в черно щот стана комерсиално вече.

Fucking_Bitch
03-02-2007, 12:45
Оф найстина не мога да разбера,защо музиката има такова ГОЛЯМО значение за вас?!?Баси вие със човека ли ще дружите или с дисковете му?!?!?! ](*,) ](*,)

FaHrEnHeit
03-02-2007, 12:51
Оф найстина не мога да разбера,защо музиката има такова ГОЛЯМО значение за вас?!?Баси вие със човека ли ще дружите или с дисковете му?!?!?! ](*,) ](*,)
Много е просто музиката оказва различно влияние върху хората и върху характера им.Да ги кара да се чувстват велики,сдухани,смели,некад рни певци и т.н.Но в повечето случай влияе и върху обличането.Хайде излез с гаджето си метъл например, което обича да си дере кожата докато слуша любимата си групичка.Ако се облича подобаващо момичето до мен и не ме товари с помислите си за самоубийство и колко жесток и гаден е светът съм съгласен да бъда с нея :) :P аналогично е и за чалгарките.

OtherDimension
03-02-2007, 12:52
Eми щото се обличате грозно,косите ви са мазни и СМЪРДИТЕ.
Затова не ви обичат момичетата. Май някои други са комплексари в тоя случай,а не мацките :wink:

BunnYY_f
03-02-2007, 13:03
Не мисля че момичетата са комплексирани към металите! Комплексиран не е подходящата дума! Аз лично нямам нищо против нито един човек, но не ми допада стила на металите, тъй като не е моя стил! След това, не харесвам момчета с дълги коси, синджирите и маскировачните дрехи и кубинките също не ми допадат. Но това че не ми допада не означава че имам нещо против тях, мисля че щом това е техния стил и начин на поведение никой не би трябвало да им пречи да изразяват себе си! :wink:

03-02-2007, 13:42
не е вярно,аз не съм :lol:

n_ivajlova
03-02-2007, 18:34
А е не моа разбера ся....кво толкова има....аз съм си емо (имо).... слушам метал...авера ми ненавижда метал и кво....ще се разделяме тъй ли хахаха тфа е няква абсурдна простутийка.Той някъв хаус маниак...аз съм метал чуек и си пасваме :-) така....чеееее въобще начина на обличане,музиката която се слуша ....няма никакво ама никакво значение....ебаси тупотията :smt017

shemetaa
03-03-2007, 12:15
ne sme kompleksirani kum metalite...pone az ne sum!daje naposledak sum po4nala da si padam po metali...kefqt me..nqkaksi sa razli4ni,tfa gi pravi superski... :smt016

`Death`Whore`
03-03-2007, 12:19
ne sme kompleksirani kum metalite...pone az ne sum!daje naposledak sum po4nala da si padam po metali...kefqt me..nqkaksi sa razli4ni,tfa gi pravi superski... :smt016
Кажи на някой метъл, че е суперски...ще ти се изсмее много сериозно.

03-03-2007, 16:33
ахахаха незнам що хората под метъл разбират некви такива сатанични работи и тешаци .. аз примерно много се кефя на жици и тем подобни .. ма в същото време си слушам и секви други тупотиики .. обличам си се нормално .. всмисъл с блуски и дънки и маратонки .. и си слушам жици но не пададирам с тва :D

03-03-2007, 16:40
Днешно време не е модерно да си нормален...

BebeTooOoo
03-03-2007, 16:47
Аз не съм комплексирана от металите.Имам приятели,даже много добри приятели,които са метали и в това няма нищо лошо.Аз самата слушам такава музика и много ми харесва.Но всеки си има различен вкус и все пак сам определя каква музика да слуша или пък как да се облича.

metal4eeeeeeeeeeeeeeeee
03-05-2007, 16:09
aaaa metal4e :smt006 az pa mnogo im se kefq:) :roll:

radito
03-05-2007, 16:27
хахахахаха! :smt005 да бе намерих от кого да се комплексирам!хахаха!и с какво са те повече от мене та да се комплексирам??? :smt005 ти бтв знаеш ли какво е комплекс??? ](*,)

AnIcHkAtA
03-05-2007, 16:30
хахахахаха! да бе намерих от кого да се комплексирам!хахаха!и с какво са те повече от мене та да се комплексирам??? ти бтв знаеш ли какво е комплекс???