PDA

View Full Version : Bluetooth



Shaly
02-28-2007, 06:13
Купих си Bluetooth за компютъра и не знам какво да правя.Той си върви със СД,инсталирах програмата за работа с Блутут,но когато я стартирам дава,че не може да намери някакъв .dll файл.Да не би да бъркам портовете?Имам 2 в предната част на компютъра и 1 свободен в задната,пробвах уж във всички :( .Моля,който може да даде съвет да пише в темата.
П.С.:Търсих в Гугъл и в Тийнпроблем стари теми,но не намерих нищо което да ми е от помощ.
Хайде,че много искам да си кача някоя песничка и картинка на телефона :wink: .

MoNI_the_StrAnge
02-28-2007, 09:49
еми щом липсва някакъв файл ще трябва да преинсталираш software'a си. След инсталация е добре да рестартираш компа..пробвай. Ако и така не става вземи software'a от нета..

freak_out
02-28-2007, 20:13
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ БЛУТУТ УСТРОЙСТВА! ТЕ ПРАВЯТ ХОРАТА НЕЩАСТНИ И НЕПЪЛНОЦЕННИ ЗАЩОТО ОБЛЪЧВАТ МОЗЪКА. ОТ 2 СЕДМИЦИ ИМАМ БЛУТУТ И СЕ ЧУВСТВАМ НАИСТИНА СУПЕР НЕЩАСТЕН И ПОДТИСНАТ. ВСИЧКО НА СВЕТА МИ Е КРИВО. И ВСИЧКО МЕ ДРАЗНИ.

Forslor
02-28-2007, 20:22
НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ БЛУТУТ УСТРОЙСТВА! ТЕ ПРАВЯТ ХОРАТА НЕЩАСТНИ И НЕПЪЛНОЦЕННИ ЗАЩОТО ОБЛЪЧВАТ МОЗЪКА. ОТ 2 СЕДМИЦИ ИМАМ БЛУТУТ И СЕ ЧУВСТВАМ НАИСТИНА СУПЕР НЕЩАСТЕН И ПОДТИСНАТ. ВСИЧКО НА СВЕТА МИ Е КРИВО. И ВСИЧКО МЕ ДРАЗНИ.
:lol: тогава си изхвърли телефона, радиото , телевизора, компютъра изобщо всякаква електроника която подава и приема сигнал ... отиди в някой бункер където със сигурност всички сигнали и вълни ще бъдат заглушени и заживей "пълноценно" :lol:

moncho
02-28-2007, 20:43
Проври ли дали драиверите са инсталирани щото при моя телефон инсталирам софтуера и след това драиверите за телефона иначе нищо не става