PDA

View Full Version : Искам да се самоубия :(~



He3aBuCuM
02-28-2007, 09:27
Знам, че не ви се слушат мойте истории, но няма къде другаде да си излея мъката :smt010 Защо живота постъпва така с мен ? Човек ли съм убил или нещо лошо съм причинил на някого 8-[
Така си обичам бебчето, а усещам, че вече нищо не е както преди.
Снощо като си легнах и само като се сетих какво е било преди ... : разходките, тръпката и в двама ни, срама ... и още какво ли не - роних сълза след сълза. Дори сега, когато пиша на вас драги читатели и отново се сещам за нея и за прекрасните мигове и проронвам тихомълком няколко сълзи :smt010 Тя се беше отдала изцяло на мен. Аз не искам всеотдание. Искам само малко обич и уважение. Толкова ли е трудно да се запалят няколко въглена и пак да избъхне любовен пожар ... ?

Но има и друг проблем. И точно той .. ме кара да се самообвинявам за всичко, което става около мен. Този проблем са мойте РОДИТЕЛИ !

Родителите ми също не искат да се обвързвам сериозно. Нямам друг изход освен да се разделим. Но знам какво ще причиня на нея, а и на самия мен. Защо никой не може да ме разбере правилно ?! Как може те да се боят да не ги зарежа заради момичето ми ? КАК ??? Може би никога няма да получа адекватен отговор на този въпрос, но мисля че няма да мога да издържа още дълго. Знам, че ако сложа край на живота си ще страдат много хора, но и на много хора ще спестя страдания.
Вече не ми останаха сълзи да плача :smt010 :smt010 :smt010 - може би съм по зле и от тази емотикона(Боже мили ! Как още имам сили да се бъзикам с дребни нещица ... ?!).
Ако някой има по добра идея какво да направя от сърце го моля да ми сподели.
Искрено ваш He3aBuCuM ( вече съм зависим от почти всичко :( )

HopeLesss
02-28-2007, 09:31
Стига си се държал като лигльо, а бъди мъж!!! Ако скъсаш с приятелката си заради родителите, цял живот ще бъдеш нищо повече от едно разглезено мамино синче, което винаги ще бъде до полата на мама!!! Покажи, че само ти си господар на живота си и ти решаваш как да го живееш! Ако сега покажеш слабост, винаги ще те контролират!!!

П.П. И стига с тия мелодрами и самоубийства. Стъпи си здраво на краката и покажи на родителите си, че си достатъчно голям, за да решаваш какво и с кого да го правиш!!!

Mike-Jones
02-28-2007, 09:32
ei priqtel kak shte se samoubivash !!!!! jivota e tolkova cenen

HopeLesss
02-28-2007, 09:33
П.П.1 Нали ник-а ти е He3aBuCuM :arrow: Докажи го...

А и това, че нещата с приятелката ти не са както преди... тъпо е да сравняваш какво е било и какво е сега. Нещата се променят, хората също. Просто явно връзката ви е в друг етап, но това не значи че трябва да късате, още повече щом я обичаш. Просто явно е нужно леко освежаване на отношенията ви :wink:

He3aBuCuM
02-28-2007, 09:37
Стига си се държал като лигльо, а бъди мъж!!! Ако скъсаш с приятелката си заради родителите, цял живот ще бъдеш нищо повече от едно разглезено мамино синче, което винаги ще бъде до полата на мама!!! Покажи, че само ти си господар на живота си и ти решаваш как да го живееш! Ако сега покажеш слабост, винаги ще те контролират!!!

Да, но аз не мога да се издържам сам все още. А и не знам до къде може да се стигне с цялата тая работа. Опитах се да бъда мъж ... но уви ... нищо не се получи :smt010

HopeLesss
02-28-2007, 09:42
Е, кво, ще те изхвърлят на улицата? Ще ти спрат джобните? :-s Ако обичаш наистина приятелката си трябва да направиш всичко възможно за да сте заедно. Ако родителите ти се инатят, кажи им че ще спреш у-ще и ще почнеш работа. Отстоявай желанията си, защото както ти казах, цял живот ще те тъпчат.

П.П. На колко години си и защо вашите са против приятелката ти??? :-s

ThePriest
02-28-2007, 09:43
Защо самоубииство ?
Кажи ми първо колко причини виждаш за да живееш и после ми кажи причините заради които да умреш ! И след това обмисли пак каде е несъответсвието.
Всеки човек има мечти има бъдеще , каквото и да е (тъмно или светло) .
И да не забравя да спомена . Самоубииството е най-големия грях на света. Просто в момента не мислиш трезво и ти е необходимо време да преобсмислиш нещата .
С историята , която разказа не разбирам много от нещата , но едно разбирам . Целта на раздялата е за да ти осигури бъдеще , което ти и родителите искаш . Естественно немода да кажа ,че проблем няма . Той се крие във вината ти за погубената любов на момичето . Вината винаги ще те преследва , ако не я признаеш искренно . Опитай се да кажеш истината , когато осъществяваш раздялата и истината ти ще ти покаже други врати през , които бъдещето ти ще продължи.

He3aBuCuM
02-28-2007, 09:48
На 17 гоини съм. Знам, че самоубийството е най-големия грях. Но не мога да мисля за бъдещето. Какво бъдеще без семейство и човек до теб ? Не виждам никакъв смисъл в живота !
А да се им се опълча мога, но все пак изпитвам някакво уважение към тях. Тия хора са ме направили това което съм и не мога да им кажа : "Майната ви"(с извинение) заради момиче.

Gravity^of^love
02-28-2007, 10:15
а какво казва приятелката ти?..смисал сподели с нея..де да знам нали уж те обича..а вашите..ей човек незнам чесно казано..предполагам ти е ясно че нашите родители не искат да растем толкова бързо..но трябва още малко да потърпиш..помоли приятелката ти да ти помогне някак..смисал..ти си на 17..значи догодина ще си кандидат-студент..което много хубава новина за теб защото примерно мотива да се махнеш от вашите физически ще ти дава сили да седеш и да учиш..надявам се схващаш мислъта ми..не позволявай на родителите ти да попречат на щастието ти но ако ти го казват от съображения за сигурност и искат да не си с точно това момиче нищо не пречи да ги изслушаш...и някак си ги убеди ч е момичето си е момиче но те винаги ще са ти родители..пиши как вървят нещата

positive
02-28-2007, 10:22
lele kak 6e se samoubiva6 samo da si posmql.i stiga si plakal po-dobre govori s roditelite si i im kaji kakvo ti iska6,a ne da pravi6 tova koeto te iskat tova vse pak e tvoq jivot(koito ti mai mn ne ceni6 ,4e iska6 da se samoubiva6)spri da pla4e6 a pokaji malko volq i se izpravi pred roditelite si.kolkoto do priqtelkata ti - iznenadai q s ne6to, namerete si nqkakvo novo ob6to hobi, otidete nqkude abe ne6to koeto da vi osveji vruzkata.pomisli kak da opravi6 ne6tata, a ne kak da izbqga6 ot tqh

He3aBuCuM
02-28-2007, 10:55
Де да знам ... мисля, че се притесняват да не ги оставя сами. И има един основен проблем. Не живея с майка ми и баща ми, а баба , дядо и татко ми ! Е т'ва е основното. А те(баба, дядо) са със стари разбирания. И аз много искам да разреша проблема си, но КАК като не знам какво да направя ???

RnB_Ku4kA
02-28-2007, 11:18
Еми мойят савет е да обясниш на баба,дядо си и може би башта си някои нешта!И моите родители не бяха много сагласни с връската ми,но им мина и сега много уважават приятеля ми!Докажи им че няма да ги оставиш и че съштевременно можеш да бъдеш с приятелката си която както казваш ОБИЧАШ! това е моят съвет

Ice_Queen
02-28-2007, 11:54
Споко и на мен ми се умира ..

Ice_Queen
02-28-2007, 12:24
За това че ваще ти се бъркат..тва не ти дава право да мислиш за смърт!Има много по сериозни неща в живота!Има много по катастрофални неща които явно не са ти се случили..мисли трезво..НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ!и нищо не може да се поправи както преди...НИЩО!!!!!!!!!

koalka
02-28-2007, 18:07
Как може да слушаш родителите си за такова нещо????Обясни ми, че не мога да го разбера.От къде на къде ще ти казват с кой да излизаш(например) и каква връзка да имаш!?Осъзнай се и оправи нещата.За момичето ти не можах да разбера много, но говори с нея.

He3aBuCuM
02-28-2007, 18:13
Да му е*а мамицата :)
Ся всичко е наред. Един хубав скандал и съм като нов !!!
Вече разбраха, че не съм онова хлапе, което тичаше след малката тенис-топчица на двора пред тях :)

zoben_pitbul
02-28-2007, 18:17
Я се стегни малко!Стига си циврил!Дръж се като мъж,не като малко детенце!Никой не ти и казва да не уважаваш родителите си-аз съм далеч от тази мисъл,съвсем друго искам да ти кажа.Едно е да се вслушаш в техните съвети,да се прибираш навреме,да си учиш и да си подреждаш стаята.Това са твои задължения и е напълно нормално да ги изпълняваш.Дотук добре.Родителите ти обаче са именно това-родители.Това са хората,които са те отгледали и са те подготвили да посрещнеш живота-със всичките му трудности и радости.Но не са теб.И ни кога няма да бъдат.Това не са хората,които трябва да решават с кого трябва да бъдеш за да си щастлив-колкото и да са ти близки,все пак само ти можеш да усетиш това.Не става въпрос затова да им кажеш майната ви.Но става въпрос да отстояваш правата си на човек,който наистина има право да обича и да бъде обичан-и то не само от родителите си.И факта,че ти имаш човек до себе си и чувствата ви са взаимни трябва да те накара да проведеш един сериозен разговор с тях.Така спестяваш и на вашите, и на себе си много болка и страдание-един ден това неминуемо ще се случи,така че по-добре отстоявай правата си отсега ако не искаш един ден да ти кипне и наистина да им кажеш майната ви.

xixi
02-28-2007, 18:17
Хуу тва ще е едно правилно решение от твоя страна.
Само не ми казвай че някой пречи на висшото благо като те спира.

Lambo
02-28-2007, 18:23
Знам, че не ви се слушат мойте истории, но няма къде другаде да си излея мъката :smt010 Защо живота постъпва така с мен ? Човек ли съм убил или нещо лошо съм причинил на някого 8-[
Така си обичам бебчето, а усещам, че вече нищо не е както преди.
Снощо като си легнах и само като се сетих какво е било преди ... : разходките, тръпката и в двама ни, срама ... и още какво ли не - роних сълза след сълза. Дори сега, когато пиша на вас драги читатели и отново се сещам за нея и за прекрасните мигове и проронвам тихомълком няколко сълзи :smt010 Тя се беше отдала изцяло на мен. Аз не искам всеотдание. Искам само малко обич и уважение. Толкова ли е трудно да се запалят няколко въглена и пак да избъхне любовен пожар ... ?

Но има и друг проблем. И точно той .. ме кара да се самообвинявам за всичко, което става около мен. Този проблем са мойте РОДИТЕЛИ !

Родителите ми също не искат да се обвързвам сериозно. Нямам друг изход освен да се разделим. Но знам какво ще причиня на нея, а и на самия мен. Защо никой не може да ме разбере правилно ?! Как може те да се боят да не ги зарежа заради момичето ми ? КАК ??? Може би никога няма да получа адекватен отговор на този въпрос, но мисля че няма да мога да издържа още дълго. Знам, че ако сложа край на живота си ще страдат много хора, но и на много хора ще спестя страдания.
Вече не ми останаха сълзи да плача :smt010 :smt010 :smt010 - може би съм по зле и от тази емотикона(Боже мили ! Как още имам сили да се бъзикам с дребни нещица ... ?!).
Ако някой има по добра идея какво да направя от сърце го моля да ми сподели.
Искрено ваш He3aBuCuM ( вече съм зависим от почти всичко :( )

Леле знаеш ли колко ненавиждам хора, които са зависими от родителите им??? За момичетата разбирам... но ти си момче! Кви са тея лигави истории? В къщи каквото аз кажа на родителите ми тва става! Ако искам да отида някъде на кино или дори да спя у някой приятел въобще не се налага да питам! Има си го уважението и разбирането, аз уважавам тяхното мнение и те моето!!! Кви са тея простотий родителите ти не искали да се обвързваш? Ти да не си от онея разглезени педалчета дето ако не кажат на мама и тате, че имат приятелка и я обичат, ще умрат? Тва въобще не е тяхна работа! И ако ти не си достатъчно самостоятелен и зрял, за да бъдеш независим от родителите си, то тогава въобще не си и мисли да имаш успешна връзка с момиче!!!!!!!

nasty_f
02-28-2007, 19:07
Самоубииството не е решение на проблемите.Така правят страхливците и слабите хора,които си мислят,че не могат да се справят с даден проблем. [-X .Просто се опитай да поговориш с ваште и да им обясниш,че тях обичаш по един начин,а нея по съвсем различен.
И да,найстина можеш да сложиш въглен и да разпалиш огъня,но в камина,парно,или печка,но не и в сърце.Двете неща са съвсем различни.Без огън и топлина никой не може,но без любов някои хора могат.
На колко си,че родителите ти да избират с кой да си и с кой не??!?!

darkdevil
02-28-2007, 21:04
Знам, че не ви се слушат мойте истории, но няма къде другаде да си излея мъката :smt010 Защо живота постъпва така с мен ? Човек ли съм убил или нещо лошо съм причинил на някого 8-[
Така си обичам бебчето, а усещам, че вече нищо не е както преди.
Снощо като си легнах и само като се сетих какво е било преди ... : разходките, тръпката и в двама ни, срама ... и още какво ли не - роних сълза след сълза. Дори сега, когато пиша на вас драги читатели и отново се сещам за нея и за прекрасните мигове и проронвам тихомълком няколко сълзи :smt010 Тя се беше отдала изцяло на мен. Аз не искам всеотдание. Искам само малко обич и уважение. Толкова ли е трудно да се запалят няколко въглена и пак да избъхне любовен пожар ... ?

Но има и друг проблем. И точно той .. ме кара да се самообвинявам за всичко, което става около мен. Този проблем са мойте РОДИТЕЛИ !

Родителите ми също не искат да се обвързвам сериозно. Нямам друг изход освен да се разделим. Но знам какво ще причиня на нея, а и на самия мен. Защо никой не може да ме разбере правилно ?! Как може те да се боят да не ги зарежа заради момичето ми ? КАК ??? Може би никога няма да получа адекватен отговор на този въпрос, но мисля че няма да мога да издържа още дълго. Знам, че ако сложа край на живота си ще страдат много хора, но и на много хора ще спестя страдания.
Вече не ми останаха сълзи да плача :smt010 :smt010 :smt010 - може би съм по зле и от тази емотикона(Боже мили ! Как още имам сили да се бъзикам с дребни нещица ... ?!).
Ако някой има по добра идея какво да направя от сърце го моля да ми сподели.
Искрено ваш He3aBuCuM ( вече съм зависим от почти всичко :( )

самобииство няма смисъл да живота е гаден и суров в някои моменти но какво да се прави.Това с родителите вече съм го виждал и то при момиче но то поне избра и рискува за една любов!!! да не кажа че ситуацията е същата но горе долу родителите и бяха забранили да се вижда с момчето с което беше и я караха да скъса с него беше тога на 16 и 9-10месеца някъде но продължиха да се виждат таино тя навърши 18 и просто се изнесе от тях и в момента още е с момчето и са щастливи заедно вече 3-4 години.
самобииството не е начин помисли какво ще причиниш на момичето ако разбере че си го направил заради нея може и тя да те последва има такива трагедии един приятел си отиде така заради приятелката му и тя като разбра го последва това е много краино решение от твоя страна помисли преди да направиш тази непоправима грешка седни и го обсади с ваште как могат да ти пречат на щастието такива родители не ги разбирам но за съжаление ги има!!! недеи да правиш глупости

sweety_91
02-28-2007, 21:35
Самоубийството не е решение!!! [-X

darkdevil
02-28-2007, 21:40
точно това казвам в никакъв случаи не е решени но има такива които го правят и това не може да се отрече!!!

desperate
02-28-2007, 23:56
1vo sorry za kirilicata no nqmam takava za sega.
Sega po temata.Pi4 rano ili kusno 6te jivee6 otdelno ot roditelite si! Obi4a6 tova momi4e a predpolagam i to teb.Ti znae6 li kakvo e nikoga da si nqmal priqtelka i da nqma koi da te obi4a?Ne izpuskai tova koeto jivota ti dava.Obqsni na roditelite si kaji im 4e q obi4a6 i 4e tova ne bi popre4ilo na vzaimootno6eniqta sus tqh.I az si mislq za samoubiistvo no pri teb tova e napulno izli6no.Bori se 4ove4e budete 6tastlivi zaedno ne ostavqi nikoi i ni6to da razvali prekrasnata magiq okolo vas dvamata.

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 04:08
1. Ако ще се самоубиваш, вземи цианкалий и да се свършва.
2. Ако ще живееш, покажи на родителите си, че не могат да се месят в личния ти живот.
3. Ако не си сигурен кое от двете повече ти харесва, хвърляй монета.

iiirish
03-01-2007, 06:40
Споко и на мен ми се умира ..

май на малко хора им се живее :-k е, аз не съм от тях де :-k

Scarabey
03-01-2007, 15:01
Те не трябва да ти попречват да имаш сериозна връзка и трябва да поговориш с тях.Не плачи и не мисли за самоубийства,защото зад гърба си си оставил наистина красиви спомени.Аз бих се борила и не бих оставила родителите си да ми казват дали да имам сериозна връзка или не.

theworldleader
03-01-2007, 15:05
Живота ти е един.
Ако направиш глупост, до тук си.
Жените КОЛКОТО ИСКАШ!
Аз съм бил на твоето дередже, само с изключение на родителите, те винади са ми помагали.
Но когато един човек не знае какво иска и е доста наивен прави грешки, така стана и при мен, но не аз, а отсреща..

Ужасно много ме боли.. какво да правя, да се самоубия.. не мисля..

JuSt_A_vErMiN
03-01-2007, 15:43
абе момче ти си на 17 години к'ва смърт бълнуваш?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?Май а ти и баща ти нямат никво пеаво да ти казват с кой да излизаш и с кой не...тва си е лично твоя ралта...я си гледай мацето и си продължавай напред без да ти пука за тях...не се давай на майка си и баща всеки има уважението си към родителите,но пък тва е прекалено да ти казват ква връзка да имаш и ква не...аз съм на мнение родители да си гледат ралтата в такъв момент...никво самоубийство...айде успех пич да се оправяш и недей да падаш духом...

jadna_za_lubov
03-01-2007, 16:45
nali si nezavisim za kfo sha se samoubivash togaa?!!samo pokazvash slabost!bydi muj be na 17 si ve4e :evil:

helen4ee
03-01-2007, 17:25
Ало хора =; човека вече е добре не мисли за самоубийство :smt054 СПОКОЙНО!!

Charlotte_the_Harlot
03-02-2007, 03:23
Тогава да си намери хоби - помагало, казват, да се върне вкуса към живота. :-D

He3aBuCuM
03-02-2007, 04:04
Благодаря на всички. Както ви казах всичко се изясни ... И знаете ли ... найстина ми помогнахте. Събрах смелост да си кажа АБСОЛЮТНО всичко и сега съм мноу добре :)
Благодаря на всички, който ми помогнаха, а на тези който ме мислят за женчо ... мога да кажа само едно : Не ви пожелавам да имате моята съдба, за да разберете защо съм БЯХ зависим от родителите си

CrazyWitch
03-02-2007, 05:12
Още като прочетох темата ти разбрах, че това е само моментна криза и отностно приятелката ти и родителите ти.
И аз съм била така.
Както в един коментар се написа : "Връзката ви преминава през нов етап." Така е! И аз съм го изпитала. Хубаво е когато съумеете да минете през тоя период и да се ОБИЧАТЕ. Така да минете през още 100 периода.
Знам, че нито тръпката е същата, нито срама го има, но се замисли, че връзката ви по-точно е във своя възход, а не падение. :)
Това е вид изпитание.
Btw... Един път се случи приятеля ми да скъса с мен, защото разбрал, че нещата не са такива каквито са били преди, но разбира, че ме обича повече от преди и връзката ни е много силна макар да на дели разтояние.

Always`Sad
03-02-2007, 05:23
Виж какво ще ти кажа, живота е прекалено ценен за да си мислиш за самоубийство. А пък и знам, че е гадно да ти го кажа ама след това рвое бебче ще имаш още много други бебчета, знам го ..

Mr.B
03-02-2007, 05:35
Не прочетох всички мнения и се извинявам, за което. А сега към автора - приятел, напълно ти влизам в ситуацията, но опитай да мислиш малко по-реално на нещата и да гледаш напред. Сигурен съм, че това е само моментна криза - всеки ги има - едва ли съществува човек, на когото всички мечти и планове в личен и профеионален план са се сбъднали и живота му е вървял като по вода - всеки си има своите трудни моменти и именно това ни прави хора. Ако наистина обичаш приятелката си, ти няма да позволиш на никого да те контролира, още повече, че си достатъчно голям, за да имаш силно обвързване. Щом вашите са толкова скиптично настроени - покани я у вас на вечеря, за да се запознаят. Ако и това не подейства, им припомни, че и те са имали такива моменти и че именно те трябва да са първите хора, които трябва да те разберат и подкрепят, а като те лишaват от любов, те показват точно обратното.
Знам колко те боли, но се замисли дали самоубийството е единствения начин. И наистина си прав, че ще причиниш голяма болка на околните. А се замисли и за приятелката си - как ще се почувства тя, когато разбере, че нейната половинка се е самоубила и то заради нея - не го прави, човече - винаги има и друг избор - покажи, че си силен!

Charlotte_the_Harlot
03-05-2007, 21:56
Защо, със сигурност може да се запали и някое сърце така. (мм, пържени сърчица :-D )

03-05-2007, 22:18
Аве има много решения на твоя проблем.
Ако ти не се справиш с родителите си, никой няма да ти помогне.
2 са решенията, които аз предлагам:
- Подготви си 1 реч за пред тях, строга и убедителна
- Вместо да посегнеш на живота си, вземи ги навести довечера, ама с една права лопата и маскиран. Ти знаеш какво да правиш

xixi
03-05-2007, 22:21
И са кво като няма проблем няма да се самоубиваш ли???
О.о бати тъпото.

krem4et0
03-06-2007, 07:55
На 17 гоини съм. Знам, че самоубийството е най-големия грях. Но не мога да мисля за бъдещето. Какво бъдеще без семейство и човек до теб ? Не виждам никакъв смисъл в живота !
А да се им се опълча мога, но все пак изпитвам някакво уважение към тях. Тия хора са ме направили това което съм и не мога да им кажа : "Майната ви"(с извинение) заради момиче.
На 17 си! Животът е пред теб. забранили са ти да се жениш изобщо, накарали са те да отидеш в манастир ли? Просто не искат да бързаш, докато не завършиш и не си намериш работа предполагам. Аз съм на 22 почти, както и приятеля ми, заедно сме доста време, ама вси ни опяват да не се обвързваме сега, защото ни е рано и няма как да се издържаме. нищо сложно и трагично. А за връзката-нормално е да се промени, но това не значи, че е към по-лошо. Гледам те в другата тема по повод годишнината си щастлив-бъди такъв и не мисли как е било преди, а живей днес!

krem4et0
03-06-2007, 08:01
Благодаря на всички. Както ви казах всичко се изясни ... И знаете ли ... найстина ми помогнахте. Събрах смелост да си кажа АБСОЛЮТНО всичко и сега съм мноу добре :)
Благодаря на всички, който ми помогнаха, а на тези който ме мислят за женчо ... мога да кажа само едно : Не ви пожелавам да имате моята съдба, за да разберете защо съм БЯХ зависим от родителите си
момче аз съм на 22 и мама и тате пак ми следят всяка стъпка. не може да преспивам в гаджето си, а баща ми дори не подозира,че водя полов живот. Аз имам тежък живот, защото съм вече жена, а се държат с мен като с момиче на 15 Всеки път, когато им говоря,че искам свобода те казват-докато живееш у дома, ще го правиш по нашите правила. Ако не ти харесва се изнасяй, но само с това, което е купено от теб. А това са 5 парцала на кръст и малко козметика+спестяванията мидо сега. какво да правя? Седя и си трая още 1 година. Тогава ще завърша, ще започна работа и ще се изнеса. за сега ми е невъзможно! Аз съм зависима, защото те ме издържат и ми осигуряват скъпото в наши дни висше образовение по 2 специалности, което значи 2 такси, 2 пъти повече учебници и тетрадки. Всички, които живеем при мама и при тати сме зависими малко или много, най-вече финансово. За това другите от форума да си траят-когато вземат да се издържат сами, да си плащат GSM-а със собствени пари, да си живеят на квартира, за която те плащат и да с купуват храна и дрехи с техни пари-тогава да кажат, че е смешно да си зависим. сега всички вие сте зависими!

muhlqsal_4orap
03-06-2007, 09:07
Виж какво ще ти кажа, живота е прекалено ценен за да си мислиш за самоубийство
да, и е прекалено тъп за да мисли като цяло...