PDA

View Full Version : Какво става в мойта връзка, дайте ми съвет



Just_a_boy
02-28-2007, 10:08
Ходя с момиче което не иска да се разделяме но по принцип се държи кофти с мен. Предпочита да си прекарва времето с приятели някъде отколкото да е с мен,не ми казва че ме обича освен ако аз не я попитам дали е така,не се държи мило с мен освен когато аз не я провокирам да го направи. Изобщо имам чувството че се отдалечава въпреки че ми казва че иска да е с мен и не иска да се разделяме,направо започвам да мисля че аз съм и някакъв който иска вечно да е мил с нея и да прави всичко за нея а тя да си живее живота така както на нея и се иска. Дайте ми съвет или изразете мнение защото самият аз вече незнам какво да мисля и да правя много съм объркан а наистина я обичам :(

DJ_M`i`L`e`N
02-28-2007, 11:43
Хммм седни и поговори с момичето ако питаш мене,ако не ти изложи основателни причини колкото и да те боли,колкото и да ти е гадно режия! Няма да се оставяме на някакви пикли да ни въртят на пръста си де.Казвам ти го от личен опит и аз имах същия проблем!

cTaCu
02-28-2007, 12:39
Ami biv6iq mi be6e absolutno sy6tiq kato tvoeto momi4e ... toi adski mnogo dyrji na priqtelite si i mnogo pove4e predpo4ita tqh ot kolkoto gadjeto si ... po dobre sedni i pogovori s neq obqsni i kakvo 4uvstva6 i kak vijda6 ti ne6tata ...

Lorraine
02-28-2007, 12:43
Единственото решение е да говорите..

PoisoNGirL
02-28-2007, 14:22
Ako sednesh i pogoovrish s neq shte razberesh kakva e prichinata da se durji taka.Moje prosto da se strahuva da se obvurje seriozno s teb i zatova da se durji leko drupnato s teb,no da ne iska da kusate.Drug variant e da se te pravi na lud i da ne iska da ti go kaje v ochite.Edinstveniq nachin da razberesh e da i kajesh pravo v ochite,che durjanieto i te naranqva i da obsudite zashto se poluchava taka.. uspeh

natity
02-28-2007, 14:38
spored men trq sednete i da govorite seriozno

Mike-Jones
02-28-2007, 15:02
xa kakvo da goovorqt naprai i tegli edna putka maina ida xodi pri priqtelkite si to se vijda 4e te sa po vajni ot teb maxai q taq