PDA

View Full Version : Това вече на нищо не прилича.



malka_sladuranka
02-28-2007, 11:47
Аман от феминистни прояви и анти-женско настроени мъже. :evil: Как може във всяка втора тема да се спори кой е по-добрият пол? ](*,) Как може жените да отричат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Как може жени по този начин да обиждат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Не мога да повярвам, че може да съществува такава война между половете. ](*,) Комплекси ли избивате като се държите като диваци не мога да разбера...Мъжете искат да са жени, а жените мъже, така ли? Как може да се наричате жена която не познавате к*рва и мъж който не познавате п*тьо (или с различни обидни думи)? ](*,) Как можете да слагате за всеки един от двата пола нарицателни определящи всички като един вид, който не се отличава по нищо от другарчето си? Всеки си е различен, разберете го! Всеки отговаря за постъпките си..
П.С.Незнам и аз защо я пиша тая тема, ама вече ми се :smt078 от споровете. В началото го намирах за леко забавно, но вече тези тесногърди прояви, според мен прекалиха.

nata6ka
02-28-2007, 11:50
Podkrepqm te na 100 % :)

DjBaloon
02-28-2007, 11:51
Kaji im go moeto momiche,i da izpeesh posle edna pesen :-D

bungle
02-28-2007, 11:53
Ти пък к'ви им се връзваш ?
Не си хаби нервите.
Всеки си е отделно.
Тъпите нека си изтъпяват. И да вдигаш врява никой няма да ти обърне внимание.. Просто ще са си такива.

malka_sladuranka
02-28-2007, 11:53
Kaji im go moeto momiche,i da izpeesh posle edna pesen :-D Казах ти, че пея ужасно. Имаше една реклама по БТВ на някво караоке ли...или и аз незнам. Пея като тях. :smt005
А по темата - наистина ми писна вече. ](*,)

BorderManager
02-28-2007, 11:54
Като ти е писнало, вдигай гащичките и си заминавай. :lol:

DjBaloon
02-28-2007, 11:55
Kaji im go moeto momiche,i da izpeesh posle edna pesen :-D Казах ти, че пея ужасно. Имаше една реклама по БТВ на някво караоке ли...или и аз незнам. Пея като тях. :smt005
А по темата - наистина ми писна вече. ](*,)
Ama te sa si istisnki profesionalisti,ne e vajno kak peesh vajnoto e che imash jelanie :lol:

malka_sladuranka
02-28-2007, 11:55
Като ти е писнало, вдигай гащичките и си заминавай. :lol: Те са ми вдигнати 8)

Unknown-18
02-28-2007, 15:54
Аман от феминистни прояви и анти-женско настроени мъже. :evil: Как може във всяка втора тема да се спори кой е по-добрият пол? ](*,) Как може жените да отричат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Как може жени по този начин да обиждат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Не мога да повярвам, че може да съществува такава война между половете. ](*,) Комплекси ли избивате като се държите като диваци не мога да разбера...Мъжете искат да са жени, а жените мъже, така ли? Как може да се наричате жена която не познавате к*рва и мъж който не познавате п*тьо (или с различни обидни думи)? ](*,) Как можете да слагате за всеки един от двата пола нарицателни определящи всички като един вид, който не се отличава по нищо от другарчето си? Всеки си е различен, разберете го! Всеки отговаря за постъпките си..
П.С.Незнам и аз защо я пиша тая тема, ама вече ми се :smt078 от споровете. В началото го намирах за леко забавно, но вече тези тесногърди прояви, според мен прекалиха.




Не се нерви някой хора не могат да проумеят че мъжете и жените се допълват.В някой отношения мъжете ги бива повече от жените както и в някой работи пък жените ги бива повече от мъжете.Тва е живота 8)

nsviper
02-28-2007, 17:21
Подкрепям мненията ви защото мисля че 2-та пола са равноправни...но с тази тема се изявяваш малко като феминистка(нищо лошо де но в малки количества ;) )

malka_sladuranka
02-28-2007, 17:23
Подкрепям мненията ви защото мисля че 2-та пола са равноправни...но с тази тема се изявяваш малко като феминистка(нищо лошо де но в малки количества ;) ) Аууу, ама как бе? Аз не съм феминистка. :shock: Даже не разбирам много феминизма и не го подкрепям. #-o

nsviper
02-28-2007, 17:26
не съм казал че си..но просто не трябва да се връзваш на такива неща.Ние мъжете сме такива понякога..така че споко..не се коси ;)

malka_sladuranka
02-28-2007, 17:34
не съм казал че си..но просто не трябва да се връзваш на такива неща.Ние мъжете сме такива понякога..така че споко..не се коси ;) Аз лично не съм се обидила, просто се чудя...ии..може би се дразня де...абе все едно. Исках да изкажа мнението си и го направих.

koalka
02-28-2007, 18:18
На мен такова нещо не ми е направило впечетление.

DevilWish
02-28-2007, 18:21
Ами мила споко нали знаеш "Убий простака с мълчание.".За*би ги тея мърльовци.

ThePainIsReaL
02-28-2007, 18:55
Ми в повечето случаи момчетата или момичетата , които пускат такива мнения или спорят, са били наранявани . И са се отказали .. много по-лесно им е да псуват всички от др. пол , отколкото да се съвземат .

Shmatko
02-28-2007, 20:08
Аман от феминистни прояви и анти-женско настроени мъже. :evil: Как може във всяка втора тема да се спори кой е по-добрият пол? ](*,) Как може жените да отричат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Как може жени по този начин да обиждат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Не мога да повярвам, че може да съществува такава война между половете. ](*,) Комплекси ли избивате като се държите като диваци не мога да разбера...Мъжете искат да са жени, а жените мъже, така ли? Как може да се наричате жена която не познавате к*рва и мъж който не познавате п*тьо (или с различни обидни думи)? ](*,) Как можете да слагате за всеки един от двата пола нарицателни определящи всички като един вид, който не се отличава по нищо от другарчето си? Всеки си е различен, разберете го! Всеки отговаря за постъпките си..
П.С.Незнам и аз защо я пиша тая тема, ама вече ми се :smt078 от споровете. В началото го намирах за леко забавно, но вече тези тесногърди прояви, според мен прекалиха.

Много ме обичаш нали? :smt060

Miteto_bs
02-28-2007, 20:34
:-$ :-$ :-$ :-$ :-$

malka_sladuranka
02-28-2007, 20:37
Аман от феминистни прояви и анти-женско настроени мъже. :evil: Как може във всяка втора тема да се спори кой е по-добрият пол? ](*,) Как може жените да отричат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Как може жени по този начин да обиждат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Не мога да повярвам, че може да съществува такава война между половете. ](*,) Комплекси ли избивате като се държите като диваци не мога да разбера...Мъжете искат да са жени, а жените мъже, така ли? Как може да се наричате жена която не познавате к*рва и мъж който не познавате п*тьо (или с различни обидни думи)? ](*,) Как можете да слагате за всеки един от двата пола нарицателни определящи всички като един вид, който не се отличава по нищо от другарчето си? Всеки си е различен, разберете го! Всеки отговаря за постъпките си..
П.С.Незнам и аз защо я пиша тая тема, ама вече ми се :smt078 от споровете. В началото го намирах за леко забавно, но вече тези тесногърди прояви, според мен прекалиха.

Много ме обичаш нали? :smt060
Всъшност за сега още си ми безразличен, в период на опознаване сме. :smt006

Shmatko
02-28-2007, 21:17
Аман от феминистни прояви и анти-женско настроени мъже. :evil: Как може във всяка втора тема да се спори кой е по-добрият пол? ](*,) Как може жените да отричат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Как може жени по този начин да обиждат мъжете и мъжете - жените? ](*,) Не мога да повярвам, че може да съществува такава война между половете. ](*,) Комплекси ли избивате като се държите като диваци не мога да разбера...Мъжете искат да са жени, а жените мъже, така ли? Как може да се наричате жена която не познавате к*рва и мъж който не познавате п*тьо (или с различни обидни думи)? ](*,) Как можете да слагате за всеки един от двата пола нарицателни определящи всички като един вид, който не се отличава по нищо от другарчето си? Всеки си е различен, разберете го! Всеки отговаря за постъпките си..
П.С.Незнам и аз защо я пиша тая тема, ама вече ми се :smt078 от споровете. В началото го намирах за леко забавно, но вече тези тесногърди прояви, според мен прекалиха.

Много ме обичаш нали? :smt060
Всъшност за сега още си ми безразличен, в период на опознаване сме. :smt006
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :)

malka_sladuranka
02-28-2007, 21:18
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)

Miteto_bs
02-28-2007, 21:20
е не нете кани на среща..
Що за въпрос? Според теб на шкембе с бира ли те кани? :smt017

Shmatko
02-28-2007, 21:21
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Стиска ли ти? :-D

Shmatko
02-28-2007, 21:22
е не нете кани на среща..
Що за въпрос? Според теб на шкембе с бира ли те кани? :smt017
Шкембе си имам, бира не пия... :-D
Надали ще ме иска... :(

sh3_1s_7h3_0n3
02-28-2007, 21:25
К'во се връзваш на сексистко настроени люде? :-D Повечето 'дето коментират сериозно или се заяждат в тези теми сигурно и 16год нямат... :) но иначе се правят на големи разбирачи и дървени философи :-D К'ва песен имаха Замунда Банана Бенд - Хич да не ти пука 8) нека си се самоизтъкват кой е по-... :-D

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 03:57
Наистина, какво може да се очаква от банда хлапаци, които си играят на "чичко доктор" онлайн? Като порастнеш, ще се научиш да не им се връзваш. :wink:

malka_sladuranka
03-01-2007, 09:29
Наистина, какво може да се очаква от банда хлапаци, които си играят на "чичко доктор" онлайн? Като порастнеш, ще се научиш да не им се връзваш. :wink: Порасналааа съъъъъъъъъмм... :smt022

Shmatko
03-01-2007, 15:10
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Каи ся ше доидеш ли да ти дам микрофона... :lol:

malka_sladuranka
03-01-2007, 15:12
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Каи ся ше доидеш ли да ти дам микрофона... :lol: Ти да не си Мадона? #-o

JoeBanana
03-01-2007, 15:18
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Каи ся ше доидеш ли да ти дам микрофона... :lol: Ти да не си Мадона? #-o
той е Мадон :mrgreen:

malka_sladuranka
03-01-2007, 15:29
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Каи ся ше доидеш ли да ти дам микрофона... :lol: Ти да не си Мадона? #-o
той е Мадон :mrgreen:
Мадон...с маък микрофон...йо...йо...

Shmatko
03-01-2007, 15:46
Опознаване на живо, тук секи е някой друг... :) На среща ли ме каниш? 8)
Каи ся ше доидеш ли да ти дам микрофона... :lol: Ти да не си Мадона? #-o
той е Мадон :mrgreen:
Мадон...с маък микрофон...йо...йо...
Е на тебе щи стигне :-D
Иначе спокойно, ше го вкарвам бавно и ти ще си мислиш че е бая... \:D/

03-02-2007, 10:58
gledai si jivote be malka liglo kvo te interesuva koi kakvo govori skrii se!
Majete imame akul a vie jenite ste samo zavist i lignq

malka_sladuranka
03-02-2007, 11:06
Е на тебе щи стигне :-D
Иначе спокойно, ше го вкарвам бавно и ти ще си мислиш че е бая... \:D/
Ще го вкараш, ама в надуваемата ти приятелка. 8)

positive
03-02-2007, 11:49
da se vurnem po temata. vednuj edno mom4e ni kaza na nas s edna fr abe jeni mrazq vi i kogato go popitahme za6to toi kaza :za6toto ne moga da vi e...a

malka_sladuranka
03-02-2007, 12:38
da se vurnem po temata. vednuj edno mom4e ni kaza na nas s edna fr abe jeni mrazq vi i kogato go popitahme za6to toi kaza :za6toto ne moga da vi e...a Аз на това му викам избиване на комплески... :::

marina star
03-02-2007, 14:03
Podkrepqm te na 100 % :)
me too :-)