PDA

View Full Version : Разкъсана между две момчета



02-28-2007, 12:51
Здравейте!!! Имам един проблем тук от няколко дена и се надявам вие да ми помогнете защото просто не знам към кого да се обърна за съвет :( Имам пет месечна връзка с едно момче,което вече само харесвам.Защото някак си пак взех да харесвам едно момче бивша любов но не и бивше гадже.Той също ми сподели че си пада по мен.От това момче мога да получа нещо което другия не може да ми даде-секс.И от там идва и друг въпрос-Слад като съм напълно готова нормално ли ще е да правя сикс на 15 години и един месец??? На всичко отгоре ако го направя да кажа ли на майка ми.. защото тя така или иначе ще разбере... я от генеколожката или от някъде другаде..А другият въпрос е какво да правя с двамата.Защото нито искам да си изоставя гаджето....нито пък да ходя с двамата...

Моля ви помогнете ми /но не с отговори като " и ти не знаеш какво искаш"/

Valar
02-28-2007, 12:57
Само ми е любопитно този с който ходиш сега импутетнтен ли е!? :roll:

02-28-2007, 13:00
Ами не съм го питала но той просто не ми харесва като сексуален партньор...И също коренно се отличава от типа момчета дето ме кефят

Valar
02-28-2007, 13:11
АА Разбрах просто искаш батко :D
Добре сложен висок.

PoisoNGirL
02-28-2007, 14:18
a kato kakvo ti haresva gadjeto ti che hodish s nego?kato priqtel s koito da si lafish? sled kato ne ti haresva kato seksualen partnoior vruzkata vi shte istane samo na tova nivo.Zamisli se normalno li e na 15 godini da imash gadje i da iskash da pravish sex s drug?! ili skusai s tozi i pravi kakvoto iskash s drugiq ili i az ne te znam.Samo gledai da ne padnesh ot dvata stola na zemqta

natity
02-28-2007, 14:50
neshto sp qko me obarka i nerazbrah kav e problema s momchetata kat ne haresvash ednoto hvashtai drugoto ama shte se naranish kato si igraesh taka

Mike-Jones
02-28-2007, 14:58
oshtee edna devsvena kurvi4ka !!!!!! baaa stiga ve4e deee aman to vas

FiRe_LaDy
02-28-2007, 15:26
Hodish s edin .. zarqzvash go za drug,posle i tozi za treti ... i taka za deseti ... i nakraq ot taq igra shte izlezesh nai - naranena samo ti!Kazvam ti go ot lichen opit.Izqsni se sama sys sebe si kakvo iskash,zashtoto momcheto s koeto si ne zaslujava d ago lyjesh.Shtom ne ti haresva go zareji,a ne da go motaesh i da mu gubish i negovoto vreme po tozi nachin!

baby_lady
02-28-2007, 15:27
Ako pita6 men.Pravi go s tozi,koito te privli4a,a dr go ostai(da se nadqvame da ne te xvane,4e si my izneverila)

TreeHill
02-28-2007, 17:49
Ako pita6 men.Pravi go s tozi,koito te privli4a,a dr go ostai(da se nadqvame da ne te xvane,4e si my izneverila)


tupa kurva

koalka
02-28-2007, 17:52
Тъпо ще е да ги въртиш и двамата, а и рано или късно ще разберат и най-накрая ще останеш сама. За това най-добре бъди с този, към който изпитваш най-силни чувства, без да се двоумиш.А относно секса- според майка ти може да ти е малко рано, но накрая все пак решението е твое и тя нищо не може да направи.Гинеколожката, ако я помолиш нищо няма да й каже, предполагам. :wink:

AngelGirl
02-28-2007, 19:17
Ами миличка според мен трябва да оставиш приятелят ти за да не се чувства той излъган.И вземи да се събереш с това момче дето ти харесва.

Gravity^of^love
02-28-2007, 19:25
следвай сърцето си..сега от опит знам че приятели-гаджета няма..смисъл ти го имаш едва ли не само за приятел но в същото време се води че ходите..казвам ти знам че е гадно едно такова..мене лично ме измъчваше и после станаха едни каши..така че НЕ ходи с двама при никакво положение че 100% ще стане мн кофти...а освен от генеколожката и момчето с което си спала, майка ти не може да разбере какво правиш и с кой..така че я махни като фактор..но се пази..тва сигурно го знаеш но аз да си кажа..днешната младеж е толкова нетърпелива..