PDA

View Full Version : Май ми трябва антивирусна...



stucked
02-28-2007, 14:34
Около година вече съм без антивирусна.. и онзи ден реших че не ми се рискува нещо повече. Знам, че е тъпо, че досега съм била без, но просто..не съм се сещала, а не съм имала проблеми освен прословутия spyware.
Та.. коя е добра.. и коя се обновява сама, защото на мен това ми е проблема, че ме мързи да я обновявам.
Абе, за убиване съм, но все пак.. ще препоръчате ли нещо!?

hamilcar
02-28-2007, 15:19
http://www.zamunda.net/details.php?id=75071

Инсталираш първо standart.exe и не даваш рестарт ами инсталираш, и Fix.v2.1.exe като го инсталираш фикса даваш рестарт.

Cheesy
02-28-2007, 15:45
Ами аз съм с НОД32 и за сега съм мн доволна-можеш да си изтеглиш нея ;)

Just_One_Girl
02-28-2007, 21:43
http://avast.com/eng/programs.html
Много е добра, обновява се сама, сканира сама. легално безплатна е за домашни потребители и има български интерфейс. Много съм доволна от нея и вече 2 години и повече я ползвам.

ПП: НОД32 съкс.

W3aKn3ss
03-03-2007, 10:41
NOD Sux ли видях?... Ти как си с главата?.. Май нещо ти хлопа?..
Няма програма ОСВЕН НОД32 която да се Ъпдейтва по 2 пъти дневно.
Кернелът се Ъпдейтва веднъж на две седмици. Хваща АБСОЛЮТНО ВСИЧКО!.. С лайв съппорт можеш да я имаш само срещу 5лв на месец.. а без става и с крак ли там квото намериш :Ь

Just_One_Girl
03-03-2007, 21:16
Айде много моля да не се обиждаме. И да НОД съкс, 'щото е смотана и платена. Далеч не хваща всичко, много проблеми съм имала с нея. Вярно, че се ъпдейтва ама... пак съкс. Тая, която аз съм дала е абсолютно легално безплатна, ъпдейтва се по 1-2-3 пъти на ден (колкото има нужда) и 2 години нямам никакви проблеми с нея.

W3aKn3ss
03-03-2007, 21:31
Не отричам, че и аваст има преимущества, но не вярвам цял свят признал НОД и съответно аз като човек, който я ползва.. да бъркаме с това как работи :)...

Mr.B
03-03-2007, 21:32
Just_One_Girl, Avast! е добра за безплатната си верися, но не и ако искаш да имаш чист компютър. Лидери в класациите са най-често BitDefender, NOD32 и Kaspersky. Аз лично предпочитам Bit Defender, т.к. към нея има включена и стена, а когато стената и антивирусната не са от един производител са възможни размирици. А Касперски е просто тежка и не си заслужава хабенето на ресурс. Авторке, отново препоръчвам Bit Defenfer, но последната версия има добра защита против пиратство, но ако си я купиш няма да имаш проблем.

Just_One_Girl
03-03-2007, 22:06
Добре бе, не казвам, че цял свят греши и аз съм права. Просто за мен НОД съкс. Ползвала съм я половин година и нищо добро не видях от нея. На вас като ви изнася ползвайте си я, Avast! не ми плащат за реклама...

W3aKn3ss
03-03-2007, 22:10
Добре бе, не казвам, че цял свят греши и аз съм права. Просто за мен НОД съкс. Ползвала съм я половин година и нищо добро не видях от нея. На вас като ви изнася ползвайте си я, Avast! не ми плащат за реклама...Добре де, добре.. спокойно сега.. :P

Just_One_Girl
03-03-2007, 22:12
А спокойна съм... Айде стига флууд вече :)

MoNI_the_StrAnge
03-04-2007, 09:42
Нод преди година ме прецака жестоко. Знам че е "най-доброто"..няма спор. Но сега ползвам McAfee (freeware) и съм много доволна.