PDA

View Full Version : Тъпо е... споделям



MInd - OFF
02-28-2007, 13:37
2 години по-рано... много си харесвах едно момиче... с течение на времето взех да се влюбвам в нея. В началото си бяхме само приятели и много кофти ми ставаше когато тя ми разказваше за нейните връзки и кое - как ставало кога и е кофти и така нататък... случи се така, че преминах границата м/у приятел - гадже... всичко вече беше изгубено - тя си мислеше, че искам да сме си само приятели пък аз вече... вече се бях влюбил в нея... по едно време тя се досети.. и проведохме един доста дълъг разговор... установихме че тя не е на ясно с чувствата си... но Господ беше благосклонен и стана така, чр тръгнахме... в този момент нямаше по-щастлив човек от мен :) Обаче не продължи всичко дълго и се наложи да се разделим.. от една година някъде не потдържаме почти никаква връзка... тъпото е че никоя друга не може да я замести... винаги когато виждам някое момиче я сравнявам с нея.. и това вече повече от година... мн тъпо нали :( ясно е и че нямам шанс да се върна при нея... има и сега едно друго момиче... обаче не мога да я лъжа... пак в главата ми е само старата... а бе мн кофти ... кво правиме сега ? За какво живеем :(

Ice_Queen
02-28-2007, 13:48
Ще мине ..след време..просто ще мине..болката ще стане малка,все по-малка и ще забравиш.след много време,да, но няма друго спасение.любовта(тая тъпа гад) не пита кога и как и къде с кой..просто не става така..ест че ще я сравняваш с вс други-за теб тя е перфектното момиче,твоето 2ро аз...
боже не знам точно какво да ти кажа.... не знам..аз на тва така и не намерих решение..все си повтарям "ще мине,ще забравиш"...и така месец след месец..

PoisoNGirL
02-28-2007, 13:55
mnogo mi e poznata situaciqta ti.bqh predi v neq..samo che kakto se doseshtash az bqh momicheto.Ako tq e golqmata ti lubov ne se znae dali nqkoga shte q prejiveesh.Ne che iskam da te otchaivam,no edinsteveniq ti izbor e da jiveesh s tova.Zagubil li si neshto ne mojesh da si go vunesh nikoga.Pone edno e hubavoto pri teb.tq ne e pred ochite ti vseki den i imash nqkakva nadejda pone malko da ti se izbie ot glavata.Ne e chestno spqmo drugoto momiche da q lujesh pri polojenie,che znaesh che nqma da q obiknesh nikoga..no puk zashto da ne e opitash.edna lubov se zabravq samo ako namerish po-golqma.uspeh i dano da preodoleesh nevuzmojnoto!

Digital
02-28-2007, 13:59
2 години по-рано... много си харесвах едно момиче... с течение на времето взех да се влюбвам в нея. В началото си бяхме само приятели и много кофти ми ставаше когато тя ми разказваше за нейните връзки и кое - как ставало кога и е кофти и така нататък... случи се така, че преминах границата м/у приятел - гадже... всичко вече беше изгубено - тя си мислеше, че искам да сме си само приятели пък аз вече... вече се бях влюбил в нея... по едно време тя се досети.. и проведохме един доста дълъг разговор... установихме че тя не е на ясно с чувствата си... но Господ беше благосклонен и стана така, чр тръгнахме... в този момент нямаше по-щастлив човек от мен :) Обаче не продължи всичко дълго и се наложи да се разделим.. от една година някъде не потдържаме почти никаква връзка... тъпото е че никоя друга не може да я замести... винаги когато виждам някое момиче я сравнявам с нея.. и това вече повече от година... мн тъпо нали :( ясно е и че нямам шанс да се върна при нея... има и сега едно друго момиче... обаче не мога да я лъжа... пак в главата ми е само старата... а бе мн кофти ... кво правиме сега ? За какво живеем :(
Мноого познато... мноого познато...
времето приятел, времето. друго не мога да ти кажа...

Ashantitu
02-28-2007, 13:59
според мен не очаквай да мине- просто свикни, преодолей го, продължи напред, трябва да продълйш напред... иначе няма да живееш, а просто ще водиш измъчено съществуване...
не се залъгвайте, че ще мине, защото не минава, няма как да отмине ей така, или да бъде заместено, трябва да бъде преодоляно

Представи си, че сърцето ти е покрито от едно одеало. Сега приятелката ти е оставила дупка в него. Тази дупка няма да зарастне... да, можеш да я закърпиш с друго парче плат, но това ще промени ли фактът, че част от първоначалната обвивка я няма? Дори да скрие дупката, ти винаги ще знаеш, че я има и всеки ден от остатъка на живота си трябва да знаеш, че я има, в противен случай излизаш от реалността. Свикни с това, ще има още много такива дупки, ако не можеш да живееш с тях си загубен... гадно е, но кой казва, че реалността е хубава?

Vaniushkata
02-28-2007, 14:06
Jiveem za priqtelite,za roditelite,za byde6teto si,za me4tite si,za utre6niq den,za vsi4ki hora,za da se dokajem,za da napravim nqkogo 6tastliv,ili toi nas,za sebe si,za samiq jivot pylen s iznenadi,razo4arovaniq,radosti,za vseki mig,vsqka sekunda,minuta,4as,den,godina,za vsqka sledva6ta i sledva6ta liubov i nakraq za istinskata liubov.Takyv e jivota pi4 i nai-nepravilnoto e da se samosyjalqvame i ot4aivame.Naranqva ni edna liubov,no sled neq idva druga.Vsi4ko,koeto izpitva6 e normalno,no prosto bydi smel,jivota ni u4i da sme takiva.I ako ne stavat gadnite ne6ta,hubavite ne6ta nqma6e da e interesno,nqma6e da q ima trypkata.6te zabravi6 momi4eto,trqbva vreme,iz4akai.Nali znae6 prikazkata-samo novata liubov moje da iztrie ranata ot starata.Taka,4e jivei za vseki nov den,jivei zaradi tova momi4e,dori da ne e tvoq,jivei v o4akvane na drugata liubov.Vinagi i za vsi4ko ima smisyl.Nai-ve4e otgovorih na poslednoto ti tvyrdenie ot temata "za kakvo jiveem",no mislq,4e tova bi ti dalo sstimul,smisyl i bi ti pomognalo.Dano naistina sym pomognala po nqkav na4in.aide pi4 lek den.

Digital
02-28-2007, 14:07
Дори да скрие дупката, ти винаги ще знаеш, че я има и всеки ден от остатъка на живота си трябва да знаеш, че я има, в противен случай излизаш от реалността.
Айде стига, сега излиза че като не е станало с едно момиче и цял живот ще я помни...
Да, разбира се всеки път е уникален и всеки път момичето е единствено... твоето момиче и т.н. момиче тук момиче там а мене ме е срам... момиче момиче. да не се притеснява... времето лекува колкото и банално да звучи това.
п.п.: то аз самия не знам какво ще правя вече, как ще започна нещо като знам че рано или късно ще се скапе ? кофти но това положението. :?

02-28-2007, 14:14
Значи аз преди време имах връзка 1година.Разделихме се,защото мн се резличавахме,но след това мислех само за него,не исках друг.Сега след толкова време срещах човек,който обичам истински,мислех че няма да мога да преживея раздялата,но времето лекува.Всичко минава,неочаквах и аз че ще стане така,а сега дори не се и сещам за миналото.Просто се старая да не повторя същата грешка и всичко да е ок.Гледай напред,защото от миналото само ще обиняваш.Горе главата!!! :!:

Ashantitu
02-28-2007, 14:21
Значи аз преди време имах връзка 1година.Разделихме се,защото мн се резличавахме,но след това мислех само за него,не исках друг.Сега след толкова време срещах човек,който обичам истински,мислех че няма да мога да преживея раздялата,но времето лекува.Всичко минава,неочаквах и аз че ще стане така,а сега дори не се и сещам за миналото.Просто се старая да не повторя същата грешка и всичко да е ок.Гледай напред,защото от миналото само ще обиняваш.Горе главата!!! :!:

Точно така, въпреки станалото, тряа да свикнеш, защото както виждаш идват и хубави моменти после.

natity
02-28-2007, 14:42
tochno sega nemojesh da napravish nishto vsichko shte se opravi ot samosebesi tova sa trudnostite v jivota

white_chik
02-28-2007, 16:34
Еми щом мислиш,че нямаш шанс с нея има само един вариант да продължаваш да чакаш,да се появи момичето,което ще я заличи.

iiirish
02-28-2007, 16:39
мисля, че го бях писала и в друга тема: най-голямата възможна грешка е да сравняваме бившите с този с който сме в момента! всеки човек е индивидуален и уникален сам по себе си и никой няма право да съпоставя два характера и да обвинява "защо не си такъв като него" и т.н.
трябва всеки да се опита да обича човека до себе си такъв какъвто е и да го приема със всичките му недостатъци. иначе никога няма да успееш да изградиш нова връзка като се връщаш непрекъснато към миналото

nsviper
02-28-2007, 16:55
Брато само едно ще ти кажа..Правило номер 1 е:Ако искаш да свалиш едно момиче НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЕ СПРИЕТАЛЯВАЙ С НЕЯ...защото тя полсе ще те има само за приятел...иначе ще ти мине..бил съм безброй пъти в такава ситуация и аз съм се питал съшите неща но ще видиш че времето лекува всичко ;)

TreeHill
02-28-2007, 17:39
mn poznato...

koalka
02-28-2007, 17:44
Еми да, тъпо е да я сравняваш, така че просто спри да го правиш.Не мога да разбера защо се измъчваш излишно като постоянно мислиш за нея след вече 2 години.Ясно е, че тя е нямала същите чувства и не те е харесвала и за това всичко е продължило малко.Най-добре осмисли положението си и се опитай да забравиш това момиче, с което е ясно, че нямате бъдеще.

DevilWish
02-28-2007, 17:45
Сякаш слушам бившия си приятел...
Ми кво да кажа - времето лекува...

Джон Сняг
02-28-2007, 17:48
ВРЕМЕТО НЕ ЛЕКУВА.Времето кара да забравиш.А когато пак я/го видиш се разболяваш."Далече от очите далече от сърцето" ........

Ice_Queen
02-28-2007, 19:09
ВРЕМЕТО НЕ ЛЕКУВА.Времето кара да забравиш.А когато пак я/го видиш се разболяваш."Далече от очите далече от сърцето" ........

съгласна..