PDA

View Full Version : Да направя ли първата крачка



една мацка;)
02-28-2007, 14:32
Въпроса ми е следния - тук от скоро излизаме с едно момче по кафенца. Аз имам доста големи симпатии към него , а като гледам и аз не съм му безразлична :) Като сме двамата си прекарваме много яко - приказваме си , смеем се, забавляваме се :) Когато не сме си говорим по телефона, пишем си смс-и ... Та въпроса ми е какво да направя за да стане нещо повече между нас?! дали да направя първата крачка или да го чакам ... Ако аз трябва да съм първа какво точно да направя понеже до вчера сме си приказвали само , а днес изведнъж да му се хвърля на врата не върви ...

natity
02-28-2007, 14:35
znam znam mila i az sam v tochno sashtoto polojenie taka che temata e interesna i za men spored men trq si sigurna che toi te haresva i ako e taka namekni mu a toi shte si kaje. no ako i tova ne pomogne i toi samo malchi na tazi tema prosto go pitai direktno

FiRe_LaDy
02-28-2007, 14:39
Kato izlezete mu kaji kakvo chuvstvash i ako vidish,che reagira po spokoen nachin i che ti otvryshta s syshtoto se pribliji leko i go celuni.Dano i toi da ima chuvstva naistina i da s epoluchi neshto mejdu vas.Uspeh! :wink:

една мацка;)
02-28-2007, 14:46
ама проблема е , че нямам смелост да му го кажа в очите ... всичко тва дет чувствам...
А че ме харесва така мисля тъй като постоянно ми пише в чата ако не може да влезе дори и да не сме се разбирали ми пише смс-и ... търси всяка възможност да се видим и така ...

Mike-Jones
02-28-2007, 14:52
;) emi napravi q stiga kato pove4eto da 4akat i da se pravqt na nedustpni se pak ite sas xui se ebat !!!!!!

white_chik
02-28-2007, 16:31
Еми щом имаш симпатии към него,престраши се и напарви първата крачка,може би той точно това чака.Никой не казва,че трябва да му се хвърлиш на врата,намеквай му,че не ти е безразличен,флиртувай и т.н.

iiirish
02-28-2007, 16:33
ами зависи от колко време отношенията ви са такива ;) ако е от скоро по-добре го остави сам да нарпави първата крачка като се опиташ да го разбереш, че му трябва време! ако това е от по-дълго тогава просто изчакай удобен момен когато се изпраща например и го целуни ;)

magito_gandia
02-28-2007, 16:37
mila moeto mnenie e da is4aka6 o6te malko,za6toto po princip edin muj ili edno mom4e de vidi 4e edno momi4e po ti4a poz adnika mu stava bezrazli4na i mu se vdiga mn samo4ustvieto,pravi se po na nedostupna za da ti4a toi sled teb ne ti sled nego!!poslu6ai me;)

TreeHill
02-28-2007, 17:45
tuka se zaformq 1 adski zabavno

koalka
02-28-2007, 17:48
Ми може и той да направи първата крачка, но ако си сигурна в чувствата му може да си поговорите за това между вас. :wink:

една мацка;)
02-28-2007, 19:48
отскоро са ни такива отношенията ... до преди малко бяхме заедно ... сми ходихме на кафе и се разхождахме ... и аз преди да се кача към вкъщи бяхме толкова близо един до друг ама аз незнаех как да реагирам ... некво много комфузно ми беше и му викам като пълна идиотка "чао чао" и затичках ... :smt012

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 04:39
Тези неща често се развиват бързо. Докато се огледаш и вече трябва да решаваш. Предполагам, че можеш да изчакаш още няколко дни, после действие. Например както си седите на някоя пейка в парка, хващаш ръката му. И гледаш как ще реагира. Ако се дръпне, усмихваш се широко и преставаш с настъпателните акции. Ако обаче не се дръпне, продължаваш в същия дух - прегръдка, целувка. Следи внимателно реакциите и изражението на лицето му. Те показват много.