PDA

View Full Version : Кажете КАКВО ДА ПРАВЯ ? ? ?



army_boy_90
02-28-2007, 14:38
значи Влюбен сам в едно момиче.аз я харесвам и й го каза,, и тя каза е и тя ме харесва ,но проблема е че тя си има гадже с което е вече от година и нешто. КАКВО ДА ПРАВЯ??? ако и предложа предполагам че нама да зареже приятеля си заради мен или.... греша?

sexy_momi4e
02-28-2007, 14:43
значи Влюбен сам в едно момиче.аз я харесвам и й го каза,, и тя каза е и тя ме харесва ,но проблема е че тя си има гадже с което е вече от година и нешто. КАКВО ДА ПРАВЯ??? ако и предложа предполагам че нама да зареже приятеля си заради мен или.... греша?

mi predloji i taka i taka ve4e si i kazal

ABSOLUTme
02-28-2007, 14:44
една връзка от година и нещо не се захвърля с лека ръка.според мен момичето е объркано,може би връзката и е в застой и само не знае какво да направи.ако чувствата ви наистина са толкова силни,то тогава освен да се раздели с досегашния си приятел,няма друго разумно решение.много гадна ситуация.. :|

natity
02-28-2007, 14:44
pitai q dali e gotova da go zareje zaradi teb

Mike-Jones
02-28-2007, 14:55
значи Влюбен сам в едно момиче.аз я харесвам и й го каза,, и тя каза е и тя ме харесва ,но проблема е че тя си има гадже с което е вече от година и нешто. КАКВО ДА ПРАВЯ??? ако и предложа предполагам че нама да зареже приятеля си заради мен или.... греша?

mi predloji i taka i taka ve4e si i kazal zashto davash takiva idei tupi abe pi4 nedei taka kolko vreme xodqt shto shte im pravalqsh xubavoto nameri si nqkoi mace drugo po dobre

xixi2
02-28-2007, 14:58
вземи ножа заколяй я и се самоубий

magito_gandia
02-28-2007, 16:13
Ni6to ne ti kostva da i predloji6,taka i taka ve4e si i kazal 4e iska6 da si s neq:)Davai ti si!!!USPEH [-o<

Insatiable
02-28-2007, 17:12
значи Влюбен сам в едно момиче.аз я харесвам и й го каза,, и тя каза е и тя ме харесва ,но проблема е че тя си има гадже с което е вече от година и нешто. КАКВО ДА ПРАВЯ??? ако и предложа предполагам че нама да зареже приятеля си заради мен или.... греша?

Нещо ми звучи много детско... Не знам,може и да го зареже.

TreeHill
02-28-2007, 17:15
mri v kofata pomqr gaden :smt013

koalka
02-28-2007, 17:58
Щом е една година с него шансовете ти доста се намаляват.Говори с нея, но не прави нищо повече, защото не ми се вярва да има смисъл, освен да изядеш един бой от гаджето й, ако много й се навираш. :) Но все пак мисля, че няма да го зареже.

DevilWish
02-28-2007, 18:05
Ni6to ne ti kostva da i predloji6,taka i taka ve4e si i kazal 4e iska6 da si s neq:)Davai ti si!!!USPEH [-o<
И аз съм на това мнение ,но от друга страна наистина е гадничко да проваляш връзката на хората.

Lambo
02-28-2007, 18:33
значи Влюбен сам в едно момиче.аз я харесвам и й го каза,, и тя каза е и тя ме харесва ,но проблема е че тя си има гадже с което е вече от година и нешто. КАКВО ДА ПРАВЯ??? ако и предложа предполагам че нама да зареже приятеля си заради мен или.... греша?


1во - Какво да правиш ли? Ами примерно можеш да я питаш вместо да караш нас да гадаем... Предполагам, че си има уста момичето, ще ти отговори....
2ро - Съвсем на страна си е, че тва, което правиш е кофти, и не само за гаджето й ами и за теб.... Лично ако бях аз и някой зарибява приятелката ми и тя ме зареже заради него след 1но годишна връзка, просто града изведнъж щеше да му се стори много тесен.... Разбираш ме нали? Така че не си търси белята ами си намери друго момиче....

Undying
02-28-2007, 18:45
Еми щом ти е признала че те харесва,и не е добавила нещо от сорта на "ама имам си гадже и т.н.",значи момичето очаква да и предложиш,направи го!

nasty_f
02-28-2007, 18:55
Предложи,нищо няма да загубиш.Пък и вечни връзки рядко се срещат,доста рядко!

03-02-2007, 11:33
Предложих и а тя каза че ако сега нямаше гадже веднага би трагнала с мен :? НО ТЯ ИМА И ТРЯБВА ДА СЕ МОЛЯ НА БОГА ДА СЕ РАЗДЕЛЯТ

fulldelight
03-02-2007, 12:23
Ni6to ne ti kostva da i predloji6,taka i taka ve4e si i kazal 4e iska6 da si s neq:)Davai ti si!!!USPEH [-o<

positive
03-02-2007, 12:52
predloji i kvo tolkoz nai mn da ti otkaje