PDA

View Full Version : малко странен въпрос?



Ели
02-28-2007, 16:54
на 18 съм,по принцип ям леки храни-плодове ,зеленчуци,риба...,но забелязах че ходя до тоалетна по голяма нужда веднъж на 4дни,което не знам дали е нормално.Искам да ви питам вие как сте,да не би да имам някакъв здравословен проблем,или пък просто тялото ми разгражда храната мн бързо?

02-28-2007, 17:16
по-скоро бавно я разгражда

bofi
02-28-2007, 17:17
pochti 1 godina hodih do toaletna po tozi nachin. misleh, che vsichko si e nared i nishto mi niama. ne e taka.
zrelia chovek triabva da hodi do toaletna pone 1 pyt na den. shtom hodish do toaletna tolkova riadko, znachi ne iadesh dostatychno. nali razbirash, che za da izhvyrlish neshto predi tova triabva da si priela. ako se bezpokoish, che ako iadesh poveche shte se otrazi na figurata ti - sportuvai.
iaj poveche (kolichestvo). ne nabliagai samo na leki ili samo na tejki hrani - organizmyt obicha balansa. iaj po-chesto hrani kato bob, leshta, grah i tn.
uspeh :")

koalka
02-28-2007, 19:40
Според мен нищо ти няма.Това е, защото не ядеш много, а по-малко.Вземи си Активия, действа. :wink:

Butterfly^
03-01-2007, 14:54
Според мен нищо ти няма.Това е, защото не ядеш много, а по-малко.Вземи си Активия, действа. :wink:
naistina deistva

BloodSoul
03-01-2007, 16:09
на 18 съм,по принцип ям леки храни-плодове ,зеленчуци,риба...,но забелязах че ходя до тоалетна по голяма нужда веднъж на 4дни,което не знам дали е нормално.Искам да ви питам вие как сте,да не би да имам някакъв здравословен проблем,или пък просто тялото ми разгражда храната мн бързо? Спокойно, забавя ти се обмяната на веществата. Има хора, коитп цял живот са така. Пий зелен чай "Сание", или яж има едни шоколадчета и др. средства.