PDA

View Full Version : 'ако искаш да накараш някой да страда -пожелай му да се влюб



crazy_mei
02-28-2007, 16:38
Znaete li az sum nova tuk pi6a vi po suvet na priqtelka..moqta istoriq sigurno 6te vi se stori kakto i na mnogo drugi moi4eta ot4aiva6ta i leko sku4na, no az iskam da spodelq za6toto ve4e neznam kakvo drugo moga da napravq...I taka,predi vreme se zapoznax s edno mom4e po skype(4rez 4atene)vna4aloto toi be6e mnogo grub(poradi fakta 4e e punkar)koeto e normalno za nego se pak e teen no s te4enie na vremeto toi proqvi inters kum men stana po ob6titelen po lubezen s dve dumi se pozainteresuva ot men...govori li sme po xilqdi temi toi ima neveroqtni spomeni za koito ne sum si predstavqla 4e nqkoi moje da ima...s te4enie na obstoqtelstvata kato 4eli zapo4va6e da se vlubva v men a az bex prosto edno momi4e koeto iska6e da se pozabavlqva s neobarazva6t 4at(zabravix edna golqma podrobnost:az sum ot plovdiv, a toi ot burgas..)i po4naxme sled u4ili6te da se tarsim zvaimno da se 4akame s neturpenie po 4ata za da se vidim dori za minutka bqxme nerazdelimi ako moje taka da se kaje.Doide vreme da si razmenim i telefonnite nomera koeto be6e golqma stapka za men (za nego neznam nai veroqtno..)parviqt mi tel. razgovor be6e mnogo napregva6t pone ot moq strana za6toto se pritesnqvax adski mnogo no vapreki tova iksax da go 4uq ...sled vreme nqkaksi osuznaxme 4e sme edin za drug bqxme mnogo 6taslivi pra6taxme si sms4eta s tekst ..."obi4kam te ti si vsik4o za men" ili "stra6no mnogo mi lipsva6" i t.n...
na 14.02.2007g edno mom4e me pokani na sre6ta ,az priex no mi be6e malko tajno za6toto ne sum s 4oveka s koito iskax da bada(kakto i da e prejivqx go..)vsi4ko be6e po plan ,cvetq,podaraci vsi4ko tova produlji nqkolko dena,dokato az ne osuznax 4e ne moga da izlizam s nikoi drug za6toto znam 4e 6te6e da bade adski kofti i na men i na nego(mom4eto to burgas)kogato razbere 4e sum bila s drug na sv.valentin...i taka az kazax na drugoto mom4e 4e ne moga da izlizam s nego za6toto v jivota mi ima drug...togava bqx mnogo dobre za6toto znaex 4e 6te bada samo na borgazliqta 4e 6te bada samo s nego i 6te misliq samo za nego..no kogato v obi4ainoto vreme v skype se bqxme ygovorili da vleznem toi mi zaqvi s dumite 4e "adski mnogo te obi4am milo , no istinata e 4e ne moga da prodaljavam taka .."az nemojex da povqrvam za6toto ne vqrvax na dumite mu!togava ot moq srana zapo4naxa nqkakvi nerazumni zabelejki kazax mu 4e mi e razbil sarceto 4e ne sum go o4akvala 4e vsi4ko be6e nared dosega i ne razbrax kakvo se e bilo obarkalo..kogato toi mi kaza 4e go zamilsql ot dalgo vreme prosto nqmal smelost da mi go kaje !!!
bqx susipana ne mojax da povqrvam na dumite pu minaxa sedmici v koito ne bqx qla ot nesvqst ot strax ot stres ot nenavist ...ne bqx na sebe si ..bqx sukro6ena ..sarseto mi be6e "izko4ilo prez prozoreca i nqma6e izgledi da se zavarne v blizkite godini za nikoi.."i do dnes sum taka vapreki 4e ve4e gode dolu se suvzemam ..priqteli te mi me ute6avat kazvat mi.."kakvo tolkova e napravil za teb 4e go obi4a6 tolkova silno.."i az neznam misulta s koqto se budex sutrin be6e toi misluta s koqto si lqgax-be6e toi uma mi be6e v negoto sarce i obratnoto...nerazbrax kakvo se oburka neznam za6to se polu4i taka ne moga da doblija nikoe mom4e i da mu kaja 4e mi e priqtna kompaniqta mu ot srax 4e 6te me narani psixi4eski i 6te baa otnovo v nervana kriza,sred stresovi situacii i ne6tasti i bezmisleni sulzi prolqti ot men....
nai gadnoto e 4e znam 4e sveta ne svar6va s nego 4e bi trqbvalo da sum bezrazli4na ..no kajete mi kak da sum bezrazli4na kum 4oveka s koito si predstavqx jivota si zanapred s koito me4taex taino nqkoga da se sre6tna makari da znaex dalboko v sebe si 4e tova nqkoga vsa6tnost e nikoga...
za men toi be6e i 6te si ostane pesfektnoto mom4e za6toto ina6e vsi4ko koeto az tarsex u drugiq pol a osven tova (tova e malka podrobnost)toi ima6e dalga kosa a az neznam za6to poludqvam (v dobriq smisul na dumata)kogato vidq dalga kosa...tova e t men molq daite mi suvet kakvo da pravq ..da go ostavq li v jivota si da go pomolq li da ostane s men makari golqmoto raztoqnie ili da go prokulna kakto se kazva i da go zabravq?molq vi o4akvam otgovora za6toto e vajno za men(vie ste mi poslednata nadejda molq vi....)

iiirish
02-28-2007, 16:47
първото което е, ти изобщо не е трябвало да си представяш каквото и да било бъдеще с него! сама казваш, че ти е било пределно ясно, че никога няма да се видите, но във мечтите си си гледала години напред! може би е трябвало още от началото когато си усетила, че хлътваш по него, да приключиш с това! но след като не си го направила тогава, направи го сега! обърни нова страница и просто се усмихни на живота! няма от какво да се страхуваш... може би следващия ще бъде повече от това, което някога си искала... може би той вече наистина ще е перфектния за теб... и може би ще бъдеш наистина щастлива!

Fucking_Bitch
02-28-2007, 16:49
Поредната "връзка" по чата...Не съм човек с предрасъдъци,но за бога как изобщо си въобразявате,че може нещо да стане!Една връзка не се крепи само на разговорите,не отричам-те са важна част,но за Богааааааа това е просто чат!Как се влюбвате таака в човек,който не познавате!?За мен чата жестоко се различава от реалността!И кое му е толкова трундото да го забравиш...?Вие само сте си говорили!Поглеждала ли си очите му?Виждала ли си там,това кеото описа?Усещала ли си устните му?Или тръпката в очакване за срещата и дори една прегръдка?Ами къде останаха тези дребни неща!?Мисля,че направо е позорно да наричате това любов!!! ](*,) ](*,)

Onizuka
02-28-2007, 16:49
Личи че си нова!
Подобно на мен :lol:
Мда... банална история...
Ми аз тука само да си подхвърля мнението.
Определено влюбването е голямо наказание.
Ся ще се пръкнат всякакви изказвания, но се примирете!
Да си влюбен е се едно да си заразен.
Ами, та нека и на теб да отговоря все пак.
Кофти ситуацийка определено!
Не е яко.
Моя съвет е, тъй като няма как да се оттървеш толкова лесно от мисълта за него, да наблягаш на разни занимавки които с нищо няма да ти напомнят за него!
И не, не прави грешката да го молиш да се върне или някви подобни.
Той те е прецакал, не му падй вк краката!
А относно че е бил перфектният, не е...
Само един е перфектен и той е тук сред вас :roll: :lol:

02-28-2007, 16:51
6tom e kazal 4e ne moje da produljavate go zareji,nali si izlizala s drugo mom4e moje6 da se vijda6 s nego

02-28-2007, 18:39
Imah vryzka po chata i az,no prikluchi byrzo kogato razbrah che si ima serizona priqelka.Neshto koeto ne me uchidi i ne me zabolq,zashtoto naistina tova e nevyzmojno,tova e prosto zapylvane na vremeto,nishto drugo.Gotini migove v chata.Sled tova zapochnah da chatq s edno momche,s koeto veche sym godina...no ne chat :) nameri si realen priqtel,tezi gi ostavi na zaden plan :!:

Onizuka
02-28-2007, 19:29
Imah vryzka po chata i az,no prikluchi byrzo kogato razbrah che si ima serizona priqelka.Neshto koeto ne me uchidi i ne me zabolq,zashtoto naistina tova e nevyzmojno,tova e prosto zapylvane na vremeto,nishto drugo.Gotini migove v chata.Sled tova zapochnah da chatq s edno momche,s koeto veche sym godina...no ne chat :) nameri si realen priqtel,tezi gi ostavi na zaden plan :!:
Tова, че не ти се е случвало, не означава че не може да се случи!
И го казвам от чист опит!
Моята връзка от сладур, премина в скайп после на живо...
и така, а мацката си беше бол далече.
И бих казал че това беше една от най яките ми връзки! Обаче е го на, на наща мацка тук не и е провървяло! :-k
А спомена и нещо за пънкар ем с дълга коса... тоя някъв псевдо въздухар явно... :smt017

Gravity^of^love
02-28-2007, 19:43
и друг път съм казвала че и аз имам чат-връзка с най-добрия ми приятел с който..така..тва е друга тема..и не мога да кажа че срещата е невъзможна...при положение че не сте и толкова далече..а да си представяш живота с него не е никак странно ако питаш мене..тва че си е чиста заблуда е друго, но момчетата са такива нетърпеливи бих казала...с момчето което супер мн обичах (и още обичам) точно заради това скъсахме..смисъл с него не се запозхаме чрез чата но бяхме от различни градове и той накрая се предаде...иии скъсахме понеже той не издържал да не ме вижда...дам..представях си живота с него...но пък от друга страна чрез чатенето доста го опознах и от тая гледна точка се радвам..

bARbiTy
02-28-2007, 20:02
Оффф т'ва с чата е много гадно бе,аз кат знам някой път кви надежди (ако може така да се каже)възлагам на някои и в повечето да не кажа във всички случаи съм се разочаровала.И сега ми е ясно кво ти е гадно,ма не тряа да си казваш,че той е единствения и няма други за тебе.Точно обратното.А ако наистина е казано,че сте един за друг,то със сигурност ще се срещнете ако не сега,то след време..но до тогава поогледай се около тебе... :wink:

ThePainIsReaL
02-28-2007, 20:14
Осъзнай се , момиче . Светът няма да свърши с него . Представи си как , когато ти нон-стоп мислиш за него , той дори не се сеща за теб . Как не му пука за теб . Трябва ли на теб да ти пука за него ? Какво толкова той ти е дал ? Майната му .. не си проваляй живота заради него . Аз направих тъпата грешка да си похабя доста време и сълзи за едно момче , но вярвай ми , не трябва . Ти си малка , ще имаш още толкова възможност. Съвземи се . Имаш и приятели , които те подкрепят . Пък и той губи , като не те иска . :wink: