PDA

View Full Version : hip hop girl



roditelite mi si izneverq
02-28-2007, 18:48
oleelellelee ne znam kakvo da kaja ...prosto v momenta sum nai oburkaniq 4ovek na sveta ...naistina tova e seriozno..ne sa prosto nqkakvi temi det sum gi puskala 4e sradam ot liubov ili po nqkoe om4e...sega vsi4ko tova mi se struva nezna4itelno za6toto mislq 4e i maika mi i ba6ta mi si imat...liubovnici ili tam ne znam kak mu se kazva...na4ii dosega sum 4uvala maika mi da govori po GSMa mn produljitelno(i sum do4uvala izdazi ot roda iskam da te gu6na da usetq toplinata ti i t.n.)a sega suvsem slu4aino popadnah na registraciqta na mtel na ba6ta mi i vidqh kakvi SMSi e pre6tal na nomer koito ne e na maika mi i...........mn mi e gadno ne znam kakvo da pravq.Te se durjat mn ot4ujdeno-spqt v razli4ni stai razdelqt poravno vsi4kite si dohodi....ne znam kajete kak bihte postupili na moe mqsto...opredeleno sum mn 6okirana

Violenza
02-28-2007, 18:51
Няма какво да направиш.
Ако са решили да се разделят, ще се разделят...
Да, гадно е, но се случва.

iiirish
02-28-2007, 18:55
каквото и да става с родителите ти това е техен проблем. разбира се, че най-потърпевшите и най-страдащи са децата, но ти не можеш да вземаш отношение във проблемите им. остави ги сами да решават какво ще правят занапред и дали искат да са заедно. дете на разведени родители или на родители с негативно отношение един към друг е ужасно, но... те сами определят живота си

koalka
02-28-2007, 19:07
Еми, няма какво да направиш.Явно са заедно ей така, брака им се е разпаднал.Трябва да се примириш.Всеки от тях явно си има свой собствен живот.

Gravity^of^love
02-28-2007, 19:32
WOW..аз ако науча такива неща за нашите незнам как бих реагирала..може би бих им казала че тва което пратя е доста безотговорно от семейна гледна точка..ама ако са щастливи..де да знам..при всички случаи може би бих предпочела така отколкото да се карат постоянно...но ест ще изразя мнение против тяхната раздяла и вредите които ни нанесла на мене и сестра ми..така че..мн дълга лекция мога да им дръпна по отделно...

{Sweety_f}
02-28-2007, 20:27
ако ще се почувсваш по-добре ако разбереш цялата истина говори с тях а ако ли не....ако са решили да се разделят...

Pisence{}
02-28-2007, 23:02
I nashte sa taka ne sa samo tvoite roditeli.I az go nauchih savsem sluchaino i mi beshe strashno kofti dosta vreme na tiah nishto ne kazah.S vremeto zapochnah da priemam neshtata takiva kakvito sa.Vse pak i te sa hora vseki tarsi nai-dobriat pat za nego.Ne gi obviniavai, te vinagi shte te obichat tova e nai-vajnoto.:)

jadna_za_lubov
03-01-2007, 16:29
ako ne sa shatastlovo zaedo...ostavi gi da budat po otdelno! :)

jadna_za_lubov
03-01-2007, 16:30
ops iskah da kaja shtastlivi sorka malko ne gramotna sam :wink:

sledko_f>93
03-01-2007, 16:31
www.flirt4i.com
Оф ае стига бе!
По темата: говори с тях,но няма какво да направиш!

0ffLin3
03-01-2007, 16:52
1 савет самоубий се поне после няма да мислиш за това :-D

Dissenter
03-01-2007, 18:16
Вярно е,че си е проблем на родителите,ама си дава отражение и върху децата им.На твое място изобщо нямаше да си седя и да чакам да видя какво ще стане.Събирам си партакешите и се омитам.а те щом са решили,че спират дотук,добре.Не можеш да ги спреш... :roll: