PDA

View Full Version : pfffff i az nz



EMOIRL
02-28-2007, 19:01
A e hora are kajete kvo da se prai fe bahti....zna4i imam si fr ot 1 mes i 2 dena :-D Nie ne sme ot eidn grad delqt ni samo 20 km i zna4i za 1 sedmica se vijdame 3 4 pati i to kogato az pojelaq :-) oba4e nz kak da go kaja ama me e strah 4e za nego tva e prosto ei taka...a az go priemam na seriozno :( nz kak da mu namekna da me razbere da mi kaje kakvo 4uvstva...za6toto mi napravi vpe4atlenie 4e kogato mi razpravq kvo si e praikal kogato ne sme bili zaedno i mi kazva bqh s edin koi si na kafe i s 6te 2 3 priqtelki....i po4ti vseki pat kogato izliza na kafe s priqtel i s tqh ima 1 2 momi4eta pone taka kazva toi :| i onzi den mu se obadiha i prosto be6e vkliu4en tela na visokogovoritel i negoviq fr go pita s koi e a toi kaza s edna fr-ka .....de a znam kvo mi stava ama nz kvo da si mislq :( :( :( :( :( :( AZ S1M NA 14 A TOI E NA 21 :-k NQKOI DAMI HELPNE :(

koalka
02-28-2007, 19:03
Може би си права, а и така ги усещаш нещата.Най-добре говори с него и ако не ти харесва това положение, изхода е ясен.

iiirish
02-28-2007, 19:08
уф тя дрисла на 14, а той вече мъж на 21 :smt005 ще ти кажа само едно и без обидени ;) - нямате бъдеще!!!!!!!!! [-(

PoisoNGirL
02-28-2007, 19:18
sujalqvam,no shte ti go kaja napravo..ne e vuzmojno toi da te vuzpriema na seriozno...i ne mislq,che ima budeshte za vas!priemi go kakto iskash,no ako na men gadjeto mi kaje "edna fr-ka" prosto nqma go pogledna poveche. I vie ne hodite ot 2-3dni,a poveche ot mesec.Nameri si nqkoi na tvoite godini i go ostavi da si gleda jivota...