PDA

View Full Version : не знам какво ми става...



02-28-2007, 19:13
Чувствали ли сте се някога толкова самотни сякаш няма никой друг освен вас на света?сякаш никой не ви обича и на никой не му пука дори малко за вас...сякаш сте забравили какво е да обичаш и да бъдеш обичан,а да го искаш с цялото си сърце.Сякаш нещо ми тежи а не знам какво е...на пръв поглед имам всичко,за което някой може да мечтае и все пак ми е някак празно отвътре и ми иде да изкрещя с пълен глас как мразя живота...мразя себе си...толкова ме е обградило отчаянието и самотата,че вече не усещам нищо и не знам на какво се дължи...не знам какво ми става...

iiirish
02-28-2007, 19:17
всъщност случвало ми се е да! но всичко отминава с времето и всичко може да се преодолее стига да имаш добри приятели до себе си ;)

Gravity^of^love
02-28-2007, 19:19
това е временно..и на мен ми се случва но най-много след ден минава всичко..нямам рецепта как да се оправиш, но спокойно 100% ще оживееш :)

No_LiMiTe^f
02-28-2007, 19:19
Нормално е,всеки в даден момент може да се почувства така!Наистина си е само временна депресия,която ще ти мине по-бързо от колкото си мислиш!

koalka
02-28-2007, 19:20
Да, случвало ми се е, но е било за кратко време.

asdd
02-28-2007, 19:26
slu4valo mi se e
mn e gadno no s vremeto minava

02-28-2007, 19:28
off mi i az sam taka super
prazna se 4yvstvam otvtare tva vinagi mi stava kogato mi e bilo qko i izvednaj svi4ko ruxva ama ve4e dve sedmici tri ne mi minava :(

BebeTooOoo
02-28-2007, 19:29
Ми всъщност на мен ми се еслучвало.Никак не е приятно,но с времето и най-вече ако имаш добри приятели на които можеш да разчиташ ,всичко минава. ;-)

02-28-2007, 19:49
ami kakvo da ti kaja az sym tooo4no ama to4no taka v momenta!! typo mi e kofti mi e i tykmo si dam nadejda 4e vsi4ko 6te e ok pak idva momenta na ot4aqnieto:( i vypreki tova se staraq da go davam po veselo,da izlizam iii....da ne mislq mn za tova vypreki 4e e mn trudno!!!! opitai da se razsee6 s ne6to novo ili zabavno! dano ti mine byrzo!!

Вълка
02-28-2007, 20:30
Чувствали ли сте се някога толкова самотни сякаш няма никой друг освен вас на света?сякаш никой не ви обича и на никой не му пука дори малко за вас...сякаш сте забравили какво е да обичаш и да бъдеш обичан,а да го искаш с цялото си сърце.Сякаш нещо ми тежи а не знам какво е...на пръв поглед имам всичко,за което някой може да мечтае и все пак ми е някак празно отвътре и ми иде да изкрещя с пълен глас как мразя живота...мразя себе си...толкова ме е обградило отчаянието и самотата,че вече не усещам нищо и не знам на какво се дължи...не знам какво ми става...

Tогава излез на балкона и като видиш въжетата се обеси !

Стига си се мъчила - няма смисъл да живееш щом мислиш така !

по сериозно:
Хах споко ще се оправиш и щи мине просто престани да мислиш за това и почни да мислиш за приятелите ти и така с времето всичко ще се нареди !

Shmatko
02-28-2007, 21:06
80-90% от времето се чувствам така... :(

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 04:18
Излез с приятели (дано да имаш такива), отиди на купон, разходи се в планината, купи си нова блуза (или химикалка, или тетрадка, или каквото там те прави щастлива), вземи си котка, направи нещо, което харесваш.... Би трябвало да се почувстваш по-добре.
Ако не стане, мога да ти кажа една игра, по която да се зарибиш за близките 5 години. :wink:

ThePainIsReaL
03-01-2007, 21:42
Перманентно изпадам в такива периоди . Но не се мразя .. не намирам смисъл . :roll: Просто ми е писнало вече от всичко . Беразлично ми е къде съм , с кого съм ... и всичко

baby_angel
03-11-2007, 12:15
vsa6nost da no ne se zatvarqi v sebe si a izlizai s priqteli i vsi4ko 6e otmine s vremeto :wink:

slavito007
03-11-2007, 13:34
Ууу,поне 1 път в месеца ми се случва.Ама наследващия ден ми минава и ми отминава все едно нищо не се е случило.Споко,ще отмине след малко време.

sherry
03-11-2007, 14:59
На всеки се е случвало, на мен също. Често се случва да не си сам, просто самотен. Всеки минава през такъв период. Гледай да се вземеш в ръце, да се научиш да гледаш позитивно на всичко и да се радващ дори на малките неща. Самотата няма да си тръгне, освен ако ти не направиш нещо по въпроса.