PDA

View Full Version : Moderated:Дали ме харесва все още?



GoLdeN_RoSe^
02-28-2007, 19:19
Здравейте.Значи накратко аз съм в 9 клас,а момчето което харесвам е в 11 клас.Миналата година той ме харесваше,но аз от глупост го отрязах.Сега проблема ми е,че много си го харесвам.Той ми се усмихва постоянно по коридорите и понякога ми казва здравей.Не знам дали ме харесва все още-дори малко.Просто съм много объркана. :(



Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

iiirish
02-28-2007, 19:22
опитай се да си уговорите среща и полека-лека с течение на времето се сближете... нали знаеш, че хубавите неща не стават бързо ;) постепенно му показвай чувстата си ;)

SpAcE_LaDy
02-28-2007, 19:22
Eee, tva e gadno.. vinagi taka stava.. mi pogovori s nqkoi negov fr i povdigni taq tema.. kloi znae, moje puk friend-a mu d ce izpusne ne6to.. aide uspeh:)

koalka
02-28-2007, 19:27
Добре ще е да му покажеш, че все още имаш интерес към него и го харесваш.Флиртувай с него, не бъдете само на едно здрасти, опитай се да завържеш разговор, покани го на среща и така ще разбереш за чувствата му.

03-01-2007, 19:33
mila suveta mi e da pogovrish s nego :) znam che moje bi shte ti bade trudno no trqbva da go napravish za da razberesh chuvstvata mu :) moje bi toi si e spomnil kolko te e haresval i sigurno ima oshte chuvstva :) e haide uspeh \:D/