PDA

View Full Version : Kakvo da pravq?Kajete?



RnB_Ku4kA
02-28-2007, 19:23
Znachi problemat mi e sledniqt: V 6-7 klas edno momche me haresvashe,no az hodih s drugo..(detska liubov :D ) ta tova vuprosno momche koeto me haresvashe na sv. valentin mi prati pismo,predi tova ne podozirah nishto,plika na pismoto beshe strahotno,rozavo s edno sarce..abe nikoi ne e pravil takuv jest za mene dori i togavashniq mi priqtel i tam pisheshe che me haresva che iska da bude s mene i t.n. ... Bqh malko otkacheno momiche koeto misleshe lapeshki,est. nishto nqmashe da stane,ne go haresvah,obache postupih dosta lapeshki,vzeh pismoto i go skusah ii taka naranih momcheto!Sega sum 10 klas imam si priqtel s koito sum ot 1 godina i 8 meseca i chak sega se zamislih kak sum postupila!Na skoro obache razbrah che tova momche ne me haresva veche..to me Obicha...zabravih da kaja che sme ot edin klas!Ta nie sme mn dobri priqteli govorim si ,bazikame se hodim si na kafenca,no kogato mi spodeli tova ne znaeh kakvo da kaja!Opitah se po vsqkakuf nachin da go ubedq da gleda na prede da me zabravi a dumite mu bqha "E az 4 godini ne gledah na prede che sega li" kaza mi da si gledam moq jivot i da ne mislq za tova,no az ne moga zashtoto kolkoto i da e ne moga veche taka da si govorq i bazikam s nego....Takiva neshta mi spodeli che...prosto ne znam kakvo da mu kaja.Priqtelq mi s koito sum sega go Obicham i momcheto go znae,no ne mojelo da spre da si me haresva,obicha i nz kakvo oshte...Pomognete mi ? :?: kakvo da pravq kakvo da mu kaja che da me zabravi!Ne iskam da izlizam nqkakva naduvka ne sum takava daje nz kak moje nqkoi da me Obicha,ne iskam da naranq tova momche prosto toi e prejivql dosta v jivota...!?mersi predvaritelno

koalka
02-28-2007, 19:35
За съжаление не можеш нищо да направиш.Имаш връзка, обичаш приятеля ти и не обичаш това момче.Трябва да говориш с него и да му кажеш, че все някога трябва да те забрави.4 години са доста време от както той мисли за теб.

RnB_Ku4kA
02-28-2007, 19:40
znam i tochno tova me pritesnqva...a i da kajem che ne se vijdame naprimer chesto da me zabravi a toi..ot moqt klas..kazah mu che vse nqkoga shte me zabravi i tva shte e skoro,no toi kaza che nqma da stane ai ne iskal da me zabravq vupreki che znae che ne moga da sum s nego... :cry: gadno e ne moga da go zagurbq i da kaja mainata mu .. mrazq da naranqvam nqkoi po tozi nachin a i nz kolko da mu govorq toi ot duma ne vzima

bARbiTy
02-28-2007, 19:45
ami glei sq,dneska toi te haresva,utre drug,ako pochnesh da mislish za vseki edin po otdelno ti kyde ostavash v sluchaq.Misli pyrvo za sebe si,che si boichash tvoq priqtel iskash da si s nego,pyk sega toq syuchenika kat iska da si te haresva koi go spira :D

RnB_Ku4kA
02-28-2007, 19:55
emi da az ne mislq za vseki,a za tochno tova momche shtoto ne me haresva ot vchera onzi den ili po onzi den a ot 4 godini ne sa mn malko :) taka e az si gledam moq jivot :) no malko mi e edno takova kofti nz dali ste izpadali v takiva sluchai sigorno da ... :) za tva iskam neshto nqkakuf savet :) mersi mnogo inache

kofti_nick
02-28-2007, 20:30
Тоя да не е мазухист ?

bARbiTy
02-28-2007, 20:38
e kakvo trqa sega da napraish da otstypish ot tvoite principi,za da e toi shtastliv li,zapoznai go s nqkoq priqtelka moje da se haresat O:)

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 04:26
Девойката говори право. Макар че когато нещо се обърка, "сватовниците" ги бият първи. Кажи му, че обичаш гаджето си и че ще трябва да те забрави. Кажи му го настойчиво. Щеше да е най-добре ако успееш да се изолираш от него. Но и така би трябвало да сработи.

RnB_Ku4kA
03-01-2007, 11:03
mda ima neshto takova che e mazuhistche...!Ami kolko poveche da mu kazvam che Obicham priqtelq mi i toi go znae ama .... emi dano skoro da se osuznae az na tva se nadqvam i kolkoto se moje poveche gledam da go otstranq ot mene ili puk da mu dokaja che ne moje da se poluchi mejdu nas!

sexy_momi4e
03-01-2007, 17:44
Znachi problemat mi e sledniqt: V 6-7 klas edno momche me haresvashe,no az hodih s drugo..(detska liubov :D ) ta tova vuprosno momche koeto me haresvashe na sv. valentin mi prati pismo,predi tova ne podozirah nishto,plika na pismoto beshe strahotno,rozavo s edno sarce..abe nikoi ne e pravil takuv jest za mene dori i togavashniq mi priqtel i tam pisheshe che me haresva che iska da bude s mene i t.n. ... Bqh malko otkacheno momiche koeto misleshe lapeshki,est. nishto nqmashe da stane,ne go haresvah,obache postupih dosta lapeshki,vzeh pismoto i go skusah ii taka naranih momcheto!Sega sum 10 klas imam si priqtel s koito sum ot 1 godina i 8 meseca i chak sega se zamislih kak sum postupila!Na skoro obache razbrah che tova momche ne me haresva veche..to me Obicha...zabravih da kaja che sme ot edin klas!Ta nie sme mn dobri priqteli govorim si ,bazikame se hodim si na kafenca,no kogato mi spodeli tova ne znaeh kakvo da kaja!Opitah se po vsqkakuf nachin da go ubedq da gleda na prede da me zabravi a dumite mu bqha "E az 4 godini ne gledah na prede che sega li" kaza mi da si gledam moq jivot i da ne mislq za tova,no az ne moga zashtoto kolkoto i da e ne moga veche taka da si govorq i bazikam s nego....Takiva neshta mi spodeli che...prosto ne znam kakvo da mu kaja.Priqtelq mi s koito sum sega go Obicham i momcheto go znae,no ne mojelo da spre da si me haresva,obicha i nz kakvo oshte...Pomognete mi ? :?: kakvo da pravq kakvo da mu kaja che da me zabravi!Ne iskam da izlizam nqkakva naduvka ne sum takava daje nz kak moje nqkoi da me Obicha,ne iskam da naranq tova momche prosto toi e prejivql dosta v jivota...!?mersi predvaritelno
predi godina bqh vuv su6tata situaciq,no zarqzah gadjeto si zarad nqkakvo mom4e i napravih nai-golqmata si gre6ka #-o .Kaji mu prosto 4e ne go haresva6 ili namerq nqkakvi po mili dumi nz i az kakvi to4no.Uspeh!

baby_angel
03-10-2007, 13:51
pogovori s nego i mu kaji 4e prosto nqma kak da stane za6oto ti ima6 seriozna vrazka i toi ako ti e dobar priqtel 6e te razbere