PDA

View Full Version : Щурави случки



Muse_of_Madness
02-28-2007, 19:32
Разкажете нещо адски откачено, което се е случило в даскалото ви.
(Примери- в един клас запалили косата на една съученичка, в друг заковали гривата на даскал за стола, в трети счупили носа на учителка, в четвърти изгорили бялата дъска, в пети разкачили три чина за един ден...) Ако може разкажете с подробности.

HopeLesss
02-28-2007, 19:35
:shock: Това си е направо вандализъм. При нас такова нещо не е имало. Базикали сме се с даскалите, но всичко е било приятелски и в границата на нормалното.

kat4enceto
02-28-2007, 19:40
ot na6to daskalo razplakahme 5 gospoji te se pramestina v kraq na 1 srok i sme izgarqli 3 dnevnika ob6to vzeto tva e !

Aileen
02-28-2007, 19:51
При нас пък в 5. клас едни съученици само се подпряха на един чин, който беше закован за пода, и чинът рухна. При което идва заместник-директорката и ни се развика "Как може такова нещо! АЗ съм учила на тези чинове, те са толкова здрави......." А тя въобще не беше от младите.......... :lol:

А другото, което е фрапиращо, е че за 3 години ( 5., 6., 7. клас) сменихме 6 :!: учителки по английски и 4 :!: по немски, което си е постижение като се има предвид че се намираха учители чак в средата на октомври! :lol: :-D

P.S. Това беше до миналата година. Всички учители са много доволни че нашият випуск стана 7-ми клас и се разнесе малко в други училища (включително и аз). Ама иначе точно тези, които правеха най-големите идиотщини, си останаха............ :mrgreen:

Just_One_Girl
02-28-2007, 19:51
:shock: Това си е направо вандализъм. При нас такова нещо не е имало. Базикали сме се с даскалите, но всичко е било приятелски и в границата на нормалното.
Мхм... да. + че уредихме уволнението на една овца :lol:

kat4enceto
02-28-2007, 19:59
ako moje6e i nie da uspeem da uvolnim taq tupa kranta deto ni e po angliiski dobre 6te6e da bude

Cheesy
03-01-2007, 17:54
Ами палихме чиновете,но ест нищо не стана.Също така и момчетата палиха тетрадка и после на целия етаж миришеше на пушек,при което идва директора заместник-директорите иии класната и казват че няма да ни върнат бележниците/бяхме накрая на годината/
Една фр се беше сбила с класната...
Амии също така доста сбивания сме имали но за друго не се сещам

ultra
03-02-2007, 02:44
В мойто даскало (преди тооООолкова много години беше :-D ) бяха пуснали димка и целия етаж,където беше и директорския кабинет беше мъгла.Не карахме един час,ама след това учителите бяха побесняли.
За един срок сменихме 4 учителки по английски език,предпоследната беше с 3 години по-голяма от нас и повечето часове ги карахме в близкото кафе с нея,докато не ни усети директорката и не я уволниха :-D .
Учителки са си тръгвали по средата на часа,понеже не ни изтрайваха...
Слагахме кабърчета на стола,развинтвахме бюрото и търкахме ръбовете му с тебешир,заради учителя ни по ел.техника,щот беше гад.Един път лепнахме стотинки на пода и той се хвана да ги човърка.Курсовата ни по литература не издържа до 4-ти курс и ни предаде на друга.От тогава ни подминава всичките.А бяхме цял курс само момичета..... :smt005
Надписаните оценки от нас в дневника ги оставям на страна... :-D

teenkopele
03-02-2007, 05:53
Като се започне от сърбане на водка + портокалов сок в час и се стигне до записване на крясъците на даскалката по руски. :lol:

Aileen
03-02-2007, 06:58
Току що се сетих за още простотии: в 5. клас се изплюхме в кафето на тази по английски, а тя го изпи и само се чудеше защо то има толкова странен вкус.... :-D Другото беше пак в 5. клас и пак при същата госпожа по английски: в продължение на около месец всеки ден, в който имахме двоен с нея, целия клас се зареждаше с пуканки, 2.5л кола, лифт или нещо от тоя род, семки и т.н. и ги ядяхме пред нея... :-D А това, че почти всички преписваха от 1 момиче, което ходеше на курсове по английски е съвсем дребно......

P.S. Ама то и самата даскалка си е виновна: ние бяхме учили английски от 1. клас, а тя ни преподаваше по Venture1, което е за ученици, които едва сега почват да учат английски.

P. P. S. Tоку що се сетих как г-жата ми по английски (пак същата) беше ни дала тест, на който ги имаше отговорите отдолу, защото беше пресниман от едно списание.... Естествено всички преписаха и тя беше много доволна от големия ни напредък.... :lol:

sweety_91
03-02-2007, 07:36
Току що се сетих за още простотии: в 5. клас се изплюхме в кафето на тази по английски, а тя го изпи и само се чудеше защо то има толкова странен вкус.... :-D Другото беше пак в 5. клас и пак при същата госпожа по английски: в продължение на около месец всеки ден, в който имахме двоен с нея, целия клас се зареждаше с пуканки, 2.5л кола, лифт или нещо от тоя род, семки и т.н. и ги ядяхме пред нея... :-D А това, че почти всички преписваха от 1 момиче, което ходеше на курсове по английски е съвсем дребно......

P.S. Ама то и самата даскалка си е виновна: ние бяхме учили английски от 1. клас, а тя ни преподаваше по Venture1, което е за ученици, които едва сега почват да учат английски.

P. P. S. Tоку що се сетих как г-жата ми по английски (пак същата) беше ни дала тест, на който ги имаше отговорите отдолу, защото беше пресниман от едно списание.... Естествено всички преписаха и тя беше много доволна от големия ни напредък.... :lol:

:smt005 Тая много тъпа бе... :smt005

Ellie
03-02-2007, 15:55
Като че ли не сме правили такива простотий.Аз всеки отговарям на психясалите даскалки ама ми се иска да сложа разхлабително в кафето....или да си напиша някоя оценка...

Th3WildAng3l
03-02-2007, 16:18
Ами ние с учителите сме в много добри отношения (с повечето) иии сме по-интелигентни - такива неща не правим .. както някой се изрази вандализъм.
Иначе забавни ситуацийки в даскало - бол - свързани с отношенията ни в класа и т.н.

white_chik
03-03-2007, 10:37
Ми в мойто даскало,в съсезния клас обаче,един момчета нещо си играели и палели дезодорант и по ездно време (в аса по английски) станало така,че както си играели,запалили якето на една мацка,то пламнало,зубърките се разкрещяли,че всички щяли да умрат и некви такива филми :mrgreen:

Cheesy
03-03-2007, 12:27
Ами тва за писането на оценки брои ли се ве?Оооо редовна практика в 6 :lol: клас

Virt-Tuning
03-03-2007, 15:03
В часа по химия възпламенихме катедрата и почна да гори много странно.Бихме даскала по информатика ииии треа да помисля :-D

malko inat4e
03-03-2007, 18:20
еми разбиваме врати,гориме дневници,целиме директорката с домати и яйца :-D пове4е не казвам :smt005

Proceed
03-04-2007, 07:45
Палихме пиратки на радиаторите :)

ТраЛаЛа`f
03-04-2007, 10:26
1.ем пускали сме из цялото даскало ампули, дет миришат на развалени яйца
2.разбивали сме няколко врати
3.за 4 години сменихме 7 даскалки по англ. и всичките след час с нас реваха
4.пускали сме пиратки в стаите
миналата година една даскалка падна ф кофата и после обвини нас
5.чупили сме прозорци
6.в трети клас един идиот слагаше ракия в шишета от мин вода и пиеше през межучасията
7.ония ден аз и една фр извадихме маркуча от мъжката таолетна в коридора и пуснахме водата на макс :smt005 като би звънеца цялото фоайе беше наводнено

има и още ма ся не се сещам

sexa_na_kompleksa
03-04-2007, 12:09
Ми чупили сме:врати,прозорци,бюра,шка фове,радиатори,радио;аз и още 2 момичета сме пускали такава ампула дето смърди на развалени яйца;за 2 години сме гонили 5-6 г-жи по музика;лъгали сме за номера в клас... ми сега само за тва се сещам :D

ninsy
03-04-2007, 13:18
боже като се замисля са толкова мн че ме хваща мързела да ги пишаа

bai_brother
03-05-2007, 20:35
Олеле много са:
Сещам се за един случай когато отидох кьор-кютук пиян в час по физическо и трябваше да спринтирам на 50 метра.
Е да ама аз така спринтирах че паднах на 2-рия.

Един ден ме изгониха от час по история и тъй като по една случайност ключа от стаята беше в мене и ги заключих в стаята , след което отидох да пия бира, а после разбрах че са стояли заключени около 2 часа защото и портиера е бил някъде.

Има и още но в момента не мога да се сетя. :D

ExChange
03-05-2007, 22:21
най-шантавото беше когато бях 5 клас..в класа имаше едно момиче което беше винаги нередовно..в смисъл не си пишеше домашните и прочие :roll: таа един ден нервите на госпожата не издържаха и тя я овика много яко (г-жата момичето) и тая като се разрева и излезе от часа...връща се след 20 мин. със майка си(40-45 год.) и като почнаха да се разправят..по едно време си личеше че спора ще прерасне в бой..ии така и стана :arrow: хванаха се за косите и започнаха да си дърпат дрехите да се ритат..и това пред целия клас :-D а ние отзад горките стоим и само наблюдаваме \:D/ обаче беше голям купон.Та това е най-шантавата,за която се сетих :smt006

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
03-06-2007, 05:59
Чистачката погна едно момче да го бие с парцала, ама той се усети и я заля с водата от кофата. :lol: Беше гадно :smt017
Имахме 1ви час при овцата по руски и точно през м/учасието 1ви-2ри час сложихме из стаята буболечки, които миришат. Сещате се какво става.
Заради нас ремонтираха една стая, защото бяхме писали простотии по тавана. (все пак имаме някаква заслуга за това училище)
Пак при тая по руски, пак ни беше първи час и бяхме дошли малко по-рано, залепихме вратата с някакво лепило, тая даскалка не се усети и си помисли, че вратата е развалена. Резултата - няколко дни нямахме часове. \:D/

PaSsioN_GiRL
03-06-2007, 07:07
Рязали сме дневници,къртили сме стени,лепили сме обувки за паркета,сумати столове и прозорци изпотрошихме,запалки и пиратки в печките пускаме най-редовно (един път за малко да падне печката),тоалетни сме задръствали....състезания с хамстери,играем на нищо - около 10 4овека седят и гледат в една точка с отворени усти докато им потече слюнката от устата (ако напраят локвичка на пода ще е най-добре) ....бийм са...един съученик бии и госпожите хахха боже всякви възможни простотии сме праили и смятам че и за напред ще правим :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SLIVEN'ludak'
03-06-2007, 12:43
HXAhHHXHAHhehHHXHAHe :P :lol: :-D :smt005 na4i ne pomnq koq godina ma 6e razkaja tfa onova :>
Na4i na podiuma pod biuroto na daskalkata po angliiski ima6e dupka , vkarvame ediniq krak na masata v neq i tq kato se oblegne ... o.O narejdame 4inove po izobrazitelno vav formata na kola i kato mine daskalkata ot pred i nqkoi stava otiva bluska q na strani i kazva 4e 6e q blusnem ako sedi tam HXHHAhehHXHHAheh . 1 prozorec ima re6etka 2ri nqma i prez toq bez re6etkata izkarahme stol zakle6tihme go v re6etkata na drugiq i vise6e na vun cql den HXHahehHHXAe. Slojihme qica v 4antata na taa po angliiski i tq q natisna malko po silno o.0 HXHAhehHHXHAheh. Na 1viq etaj po trudovo obu4enie staqta be6e otvoren jama i pod nego marku4a za gradinkata vkarahme go zatvorihme vratata i izlqzahme za 20 min HXHAhehHXHHAhe :D:D ima i o6te ma ne mi se pi6e :)

EvilBeast
03-07-2007, 16:26
ахахаах виждам много забавни случки. Чудно ми е обаче що се на даскалите по англииски тия хора чак да има кажеш "ГОРКИТЕ" :-D .
Аз да разпраям една в 10 клас (сега съм 12 тая година Абитюрент :P :smt004 ) и си бях купил спрей за самозащита и бях го забравил в якето си и отидох с него на даскало и един пряител като го видя ми вика аре да пръснем поне в някоя тоалетна. Аз му казах добре но малко щото от тва нещо често напрао си ЕБ**О ма****а. Оня обаче зе че като почна да пръска и не се усети. Тапака му с тапак ми изпръска половината спрейче. После ви казвам направо освен че щяхме да се "самоубием" :) ами евакуираха цялото крило на даскалото в което пръснахме както и саседните две. От тва нещо ми беше гадно на гърлото и на очите поне 2 дена.
П.С. не саветвам никого да го изпровба на себе си макар че аз го изпровбах на половианта даскало ученици, учители, лелички и сичко живо там :-D :-D :-D :-D

03-08-2007, 03:30
И наща по английски език я прайхме крива , ама я уважавахме...

миси
03-08-2007, 08:11
ьагаьгфаьгфаь ооо за мойте преживявания мога да пиша цял ден...
обаче ми става жал понякога за тия неща на които съм ставала свидетелка...
в 7 клас имахме една учителка по английски много задръстена горката, няква млада разбира се побърквахме я.. се една съученичка сме се качили на бюрото и момчетата ни разнасят из целия коридор на нейното бюро и тя тича след нас и вика да и върнеме бюрото.. пушихме солети в час по английйски..
по математика пък в 7 клас пак в часа на най гадната даскалка тя беше отишла до тоалетната и ние сме се развилняли естествено и един съученик нещо ме ядоса и аз взех кофата с вода и върху него сичката и той се разбесня взе едно шише с вода (топла вода за цветята тъй като тя ни се караше като сипваме топла вода и ние нарочно) и гледаш цялата стая във вода всичко мокро нейното бюро всичките и учебници и очилата й.. ахгагххга:)
а пък в 8 клас имахме една луда в класа която се клатеше на стола през целия ден тя искаше да се самоубива и застанала на 4-тия етаж на стаята ни на прозореца и се провесила да скача лелеле и един съученик от долу и вика "скачай ма,, скачайй ма" ахахагха добре че не скочи.. имахме и една крадла беше откраднала ботушите на една от съседния клас в час по физическо ахахаха после я хванаха и точно тая много яко я тормозехме тя в първо време си мислеше че сме и приятелки... карахме я да танцува на един пън посредата на двора пред цялото даскало, танцуваше кючек на една мелодийка на телефона ми... и на една пейка в борисовата също ни танцуваше...
давахме и разхлабително тя после ходеше да повръща насила в тоалетната.. гримирахме я с очна линия а тя още не беше изсъхнала очната линия и тя си отвори очите и се отпечата отгоре и взе една кърпичка и почна да се чисти и се размаза цялата по лицето в черно и няква тича по коридора цялата в черно и всички и се смеят...

Cheesy
03-08-2007, 12:27
Не се ли пише щури?Ex-Change-на тва се смях на глас :smt005 При нас стана ученичка с учителка...

positive
03-08-2007, 12:52
ami 4ak mn 6turi ne,no edna suy4eni4ka na predniq 4in samo si truska6e glavata i s opa6kata si mi burka6e v o4ite i trqbva6e da i q otreja, hvurlqli sme kofa s voda prez prozorec,dokato be6e zatvoren, o6te edna soika s julud4e v ustata ot kabineta po biologiq q metnahme po paza4a ot 3tiq etaj,zavrqhme edna patica zad edin garderob, dokato imahme nqkvi proverki v daskalo i ne trqbva6e da izlizame ot staite po vreme na 4as nie hodehme uj do toaletnata, a ti4ahme po koridorite i pokazvahme zvu4no kak pali trabant i takiva razni

ghost rider
03-08-2007, 16:11
оо има много но сега ще напиша само наи интересните
=)една с4упи крака на наи злобната госпожа в даскало и вси4ки после и благодаряхме
=)имаше такава мода преди да си разменяме обувките добре ама после като не можеш да си намериш твоите обувки и у4ителите ни пускаха от 4ас да ходиме из даскало да си търсим обувките по стаите(и то много ясно 4е целия клас излиза и нямахме няколко дена 4асове щот всеки ден си разменяхме обувките и ги търсихме в 4ас все
=)един път пък един от моя клас много му се ходеше до тоалетна (по голяма нужда)ама г-та не го пускаше и тои горкия като не го пусна и взе 4е отиде до кофата за боклук и клекна на нея и там ходи до тоалетна .кво да прави после падна голям смях и много миришеше и 4иста4ките се 4удеха защо мирипе толкова там. :D

ant1_4alga
03-10-2007, 13:30
mn int istoriiki sq 6a napi6a edin dva romana :D
v biv6eto mi daskalo si be6e jiva ludnica na6iq klas si be6e nai otka4eniq :D i tyi de po bg kato ni prepodava6e predi edin vmirisan trol koito vika6e na men i na edna fr ot klasa anko i danko a az zapo4nah da mu vikam atanaska gan4eva ama toi ne se ubijda6e 6tot tva anko i danko bilo kompliment :D i tyi de mn obi4ahme da se gavrim s nego s izkliu4enie 4e mn ni bie6e osboeno mom4etata no tva e drug vypros mn obi4ahme da slagame gabyr4eta na stola i toi kato sedne i kat stane gledame to izkriveno na max :D vikame si ebati zadnika :D dyvka stola kato stane cqlata razmazana na gyza mu nii mu vikame gospodine imate dyvka na zadnika onq vika kat se pribera 6a q mahna :D mn qko be6e edin den kat podgoni edin syu4enik gonqt se iz staqta i nakraq gospodina ne vidq na kyde otiva i se blysna v vratata i padna :D a kolko obi4ah da mu bu4a izlezem li v koridora spr mn mu bu4a za nqkoq ocenka i si4ki ot drugite klasove ni gledat nekvi :D a v neq staq redovno vseki den otka4ahme vratata bravata seki den se smenq6e pyk na6te umnite mom4eta edin den vzeha 4e re6iha da si sybuqt pantalonite do kolenete i (na stenata ima6e zakovana po cqlata stena ima6e zakovana edna dyrvena dyska) i na6te umnici sybuvat pantalonite i se zasilvat kym neq i posledniq koito be6e zasili se blysna se est i sled nego trygna i dyskata i padna na poda :D i celiq klas hil :D i samo q podprqhme posle na stenata :D edin den pyk ot edin ot sysednite klasove dve mom4eta zapalili ne6tuv myjkite kenefi i celiq koridor be6e v dim dimna zavesa ni6tu ne se vijda6e i hodiha do direktora da obesnqvat nii pyk s edna fr otka4ahme vratata na na6te kenefi :D ne samo vyn6nata a i vytre6nite :D ae golqmo 6ou staa6e tam mn ne6ta sme praili pyk v sega6noto koeto se slavi s dobro e ve4e ne se slavi s dobro a opr s lo6o otkakto na6iq klas e tam :D koito 4ue 8d klas :D leke toq klas e mn zle :D cqloto daskalo ni znaqt s lo6o ama sme ebati 6matkite si4kite mn mu se kefq na klasa stolove sme hvyrlqlo 4inove sme obry6tali 4uvame se na celiq etaj kat vrqkame ama pak tva e malko sve pak ikonomi4eskiq gledame da ne sme 4ak tolkoz golemi vandalisti v prednoto si be6e nai qko smenihme 4gospoji po geografiq za edna godina i 3-tata gospoja tika6 belejnika v rycete i onaq ti pi6e 6-ca pyk az kolko sym pisala ocenki v dnevnika po nego predmet tyz blei na dyskata az pi6a pred neq :D i posle i biologiq onyz vika koi pisa ocenki nii si4kite myl4im ama si misleh 4e na tiq koito ne napisah 6a ni izdadat ama ne go napraviha i est edno mom4e ot klasa e spr al4no za 6-ci i pyrvo na nego vika q si dai belejnika da ti vidq ocenkite onq daa sy6tite sa si i tq vika az sq 6a vzema dnevnika 6a otida pri direktora i momi4eto koeto pisa s men sqda6e s men i spr se speka tq i po4na me buta po kraka az nqkva spr spokoino sqka6 ni6tu nestaa vikam i ae spox ni6tu nqa stani ne se trevoji 4e i sme na pyrviq 4in gospojata ni vijda i tq pordyljava gospoja da ogovri i momi4eto i to da me ryga po kraka az spr i se qdosah i sled 4asa i vikam ae ti si golqm spek vidq li 4e ni6tu ne stana kvo me ryga6 cql 4as po kraka :D uffffff spiram 4e o6ti mn ne6ta moga da vi razkaja :D az vi kazah 4e 6a napi6a sq roman :D ae bye ot men :D

InitialD
03-10-2007, 15:42
И моя клас като повечето от вас са разплаквали госпожи..пиковият ни период беше в 9ти клас тогава бяхме по 2 ти на седмица при директора..едни съученици бягаха от часове за да се возят на Бенца на един френд...редовно в 8ми клас чантите ни летяха из класната стая като най-фрапантен случай се сещам когато един от класа слезна да си взима тетрадката хвърлена от 4тия етаж долу..и друг от горе му вика "хвърлям си чантата..да я хванеш!"..онзи отдолу му вика "добре!"..и нашия човек си я хвърля онзи долу я гледа как пада и в последния момент прави крачка встрани и чантата се разби мноо брутално!!!
Друг случай пак в 8ми клас..влизам в класната стая и моя чин беше до вратата и зад него един на който никой не стоеше щото беше разбрицан..и заставам на вратата и поздравявам всички...и изведнъж периферното ми зрение долавя нещо черно на задния чин..когато се обърнах гледам една огромна хлебарка..и аз веднага дигам крак да я смажа...обаче с удара си строших чина той се разпадна а хлебарката почна да се гърчи на пода..аз я довърших ..после един съученик я гори с малка горелка (колкото химикалка) а най-накрая класната я разнася на обувката си..ххахаха.
В 10ти клас пък една хлебарка полази един съученик по гърба докато решава задача на дъската :smt005 ..пръскали сме с лютиви спрейове..плюли сме по дъската и какво ли още не..ако се сетя за още нещо ще го напиша!! :smt005 :smt017

girl_in_black
03-11-2007, 15:52
Ми може би само това, че от началото на годината до сега сме си бутали вратата на класната стая поне 7 пъти(тя е една такава плъзгаща се)

m0rb1d
03-11-2007, 19:42
щуро щуро
няма да почвам да дълго и на широко щот нема ми стигне 1 страница
с по 2 думи

заливали сме цялата маса със спирт и сме я палили
играли сме на футбол в стаята
фърляли сме пиратки
преди 2 дена фърча една тухла из стаята
палили сме косата на едно момиче
чупили сме лампи бюрото на госпожата
качихме раниците на целия клас върху една плоскост тя зе че падна върху даскалката по английски...
играхме на прескочи кобила в часа по английски
и още много :D

s0m3on3
03-11-2007, 20:21
Значи сега съм 9 клас..Така в 7 клас учителката ни по англииски (супер готина госпожа) си счупи ръката и доиде някаква тъпа шундра на 18 години да ни преподава англииски която го знаеше по малко от нас..Доидохме 3 пати без домашно целия клас цапна ни по 2 двоики ис ивикаме "аа така ли сега ще ти .... мамата" И на другия ден без да искаме счупихме бюрото(1 фр подскачаше на него че му беше на кеф) и то паднаа от 1-та страна и какво сега следва час по англииски и гледаме кофата пална с супер мрасна вода и я изляхме на бюрото и плюхме в/у него и на 1 хартишка написахме "изтрии си го сама !!!" и влиза тая вижда бюрото насълзяват и се очите и се махна и отиде про директорката.. натам няма смисал да ви казжма почнаха да ни викат и паштахме бюро.

Имаме още 1 но то не е толкоз яко тоз фр който счупи бюрото му викахме че несмее да изфърли 1 стол през прозореца и тоя каот го фана и го метна баш пред раионното ама добре че никои не го виде :lol: .
При тая по англииски ставахме и обикаляхме стаята докато другите "ЗУБАРИТЕ" и се подмазваха и четеха ние си тичахме. С 1 друг фр зехме 1 котия пиратки зехме им барута и нарисувахме мъжкия полов орган с барута и го запалихме и сега още си седи белега на пода от барута.Бяхме пушили в час..Палихме чина и идва класната.Гонихме се и 1 грамаден стъпи на 1 чин и чина се спраска абе бяхме много як клас но след 7-ми се разпаднахме и сичко приключи

7б Враца Козма Тричков Випуск 2004/2005

ТраЛаЛа`f
03-19-2007, 19:37
Ония ден един от нашия клас замери даскалката по история с химикал, и обърна всички маси и столове в стаята, шото тая му писа 2 :smt005 :smt005