PDA

View Full Version : Тревата.Имам въпроси :)



Lamz
02-28-2007, 20:59
Здравейте.На 1 април отивам на зелено и искма да знам всичко свързано с тревата.Как се свива, с какво се консумира, може ли да пушиш и да пиеш алкохол едновременно, по колко трябва да се пиши на вечер и всичко останало.

Благодаря Ви предварително.
ПС:пушил съм и преди но е било 1 2 пати и са ми я свивали фр-та и са ми казвали че не се употребява заедно с алкохол :)

Just_One_Girl
02-28-2007, 21:16
На зелено (училище) :shock: :arrow: max 4-ти клас :shock: ТРЕВА ?!?
А сиктир бе! Дано да греша някъде...
Авторът, кой клас си?!

JoeBanana
02-28-2007, 21:23
ае такива теми що не се заключват ?

lamzz
02-28-2007, 21:33
9-ти клас съм, затова питам а за долния пост защо да я заключът темата бе какво и има искам да знам

FaceR
02-28-2007, 21:41
Дъниш си я като цигара.Дърпаш силно на вътре задържаш към 3-4 секунди и издишаш дима.Относно смесването с алкохол незнам дали е опасно но аз обикновенно ако пуша трева и след това седна да пия пия доста повече от колкото ако не съм пушил.След коза се най-кефя да пия бира ама не по много щото ми се зима тока.По-добре недей да смесваш с твърд алкохол.Ако си решил да пушиш моя съвет е да пушиш само по купони или некви такива но не и редовно(няма смисъл).Пуши си за твоя кеф а не за кефа на някой друг ;) .И внимателската с тия работи щото ако те разберат хората които не трябва става лошо!!

lamzz
02-28-2007, 21:52
Facer няма да пуша редовно само за зеленото 5 дена :) не е много няма кои да ми каже нищо несъм в моя град само с класната а тя е хипер стабилна не би казала на никои :) 10x за съвета

02-28-2007, 22:40
Как се свива

Пусни в гугъл търсене на ”How to Roll a Joint” примерно и ще ти излязат множество резултати... Там разгледай и ще откриеш необходимата информация... Надявам се да нямаш проблеми с английския. Но като не си свивал досега не очаквай чудеса да направиш... Изисква практика... Затова лично предпочитам бонга... Лошото при него е че е по неикономичен и трудно остава незабелязан...


с какво се консумира

Не можах да разбера смисъла на въпроса? Нещо като мезе ли питаш за нея, какво ли? Или как да я приемаш? Как се абсорбират активните вещества? Не схванах...


може ли да пушиш и да пиеш алкохол едновременно

Можеш. Въпрос на предпочитание. Лично препоръчвам да не използваш алкохол, ако е качествен сорта. Пък и както не си пушил по-добре придобии представа какво е всъщност пък после си прави миксове, ако ти се експериментира. Но ако все пак искаш нищо не ти пречи да пиеш.


може ли да пушиш и да пиеш алкохол едновременно

Това зависи единствено от твоето желание... Не можеш да предозираш така че спокойно. Разбира се по-малко от 1/3 цигара имайки впредвид, че средностатистическата трева е маса некачествена не би ти оказало особено влияние, така че ако искаш осезаем ефект е по-хубаво да пушиш повече от гореспоменатото количество... Но все пак точен отговор не мога да дам, защото зависи много от количеството психоактивни вещества в канабиса, реакциите на организма ти към тях и редица други фактори...

lamzz
03-01-2007, 11:22
благодаря ти.Разбрах това което ми трябваше

teenkopele
03-02-2007, 06:33
Как се свива...

може ли да пушиш и да пиеш алкохол едновременно

Това зависи единствено от твоето желание... Не можеш да предозираш така че спокойно. Разбира се по-малко от 1/3 цигара имайки впредвид, че средностатистическата трева е маса некачествена не би ти оказало особено влияние, така че ако искаш осезаем ефект е по-хубаво да пушиш повече от гореспоменатото количество... Но все пак точен отговор не мога да дам, защото зависи много от количеството психоактивни вещества в канабиса, реакциите на организма ти към тях и редица други фактори...

Абре, най-добре ще е да не пиеш твърд алкохол. Най-много някоя и друга бира. :wink:
Няма смисъл да рискуваш.

IdiOtKa
03-02-2007, 09:08
еии мамка му и на мен ми се ходи някаде за 10 дена ...малко разнообразие ... ](*,) ](*,) ... иначе по темата ...като си намериш трева винаги ще измислиш как да я свиеш .... :) не е много голяма философия ..

ooops
03-03-2007, 21:49
еии мамка му и на мен ми се ходи някаде за 10 дена ...малко разнообразие ... ](*,) ](*,) ... иначе по темата ...като си намериш трева винаги ще измислиш как да я свиеш .... :) не е много голяма философия ..damz taka si e :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/