PDA

View Full Version : Страх ме е да се влюбя пак за да не нараня още хора...



{Sweety_f}
02-28-2007, 21:44
Ето я и моята история...мн пъти съм зарязвала по най-бруталния начин мн момчета и сега мн съжалявам за това..само че преди да стане нещо м/у мен и дадено момче сме мн добри фр и нз защо започвам да пускам някакви зарибявки а и момчетата не остават безразлични но в крайна сметка всичко свършва заедно с това приятелство което е имало преди...сега ми е мн кофти защото усъзнавам колко зле съм постъпвала и то защо....само заради едно др момче което ми беше разбило сърцето и излиза че като съм ги зарязвала(останалите)съм си отмъщавала по някакъв начин на това момче което ме остави...искам да направя нещо за да възстановя това приятелство макар да знам че няма да е същото както преди..знам че мн от вас ще кажат едва ли не че съм една безпощадна кучка която няма никакви чувства но това не е така винаги когато съм зарязвала дадено момче нз защо но и аз страдам с него...и все се получава така че няма др изход освен за го зарежа...знам че съм виновна за всичко и няма защо отново да ми го казвате..хора моля ви не дейте да се ебавате с темата и да ме опреквате допълнително защото ми е толкова гадно че може и да скоча от някой мост..имам чуството че съм толкова лош човек и се обвинявам за всичко станало..какво да правя?как да върна старото приятелство...? :smt010

Ekita
02-28-2007, 22:02
Егоистично и себично е от твоя страна да търсиш приятелство с тези момчета.Най-малкото защото те явно са искали нещо повече от теб,имали са чувства и едва ли ще им е много приятно да се правят,че нищо не се е случило.Остави ги на спокойствие.
Единственият съвет,който мога да ти дам е да спреш да правиш една и съща грешка и да тръгваш с някой,просто защото ти е симпатичен.Изчакай малко,за да си уверена в собствените си намерения и да не залъгваш чуждите чувства.

Charlotte_the_Harlot
03-01-2007, 04:04
Мила девойко,
бих искала да те попитам първо - на колко години си, и второ - във вашето училище правопис и пунктуация преподават ли се?
Спри да вършиш глупости и се замисли за малко (знам, че е трудно и неприятно, но опитай) - дали на теб ще ти хареса да те подмятат така? Основно правило в живота е да не правиш на хората това, което не искаш те да правят на теб. Гледай да го спазваш.

iiirish
03-01-2007, 06:30
може би решението не е да връщаш старото приятелство. може би той наистина ти е бил много добър приятел и сте държали един на друг. но помисли...! между вас е имало нещо, може би той все още изпитва някакви чувства, а дори и да не изпитва със това ново сближаване с теб нещо в него може отново да трепне... и ти се връщаш в същата ситуация - той те харесва, ти него не!
моят съвет е да не се опитваш да връщаш нещо старо, колкото и хубаво да е било то!

koalka
03-01-2007, 06:48
Все пак си постъпила зле, така е.И след това си ставала приятелка с тях, а ако някой мен така беше зарязал(както се изрази по "брутален начин") не мисля, че бих искала да имам нещо общо с него.Все пак опитай се при раздяла да говориш с тях и тогава да се разделите. :wink:

kis4e
03-01-2007, 21:30
milo momiche ne gi slushai che ti kazvat che e egoistichno ili che si misliza sebe si ala bala .. Bila si naranena i kogato sa te naranili nikoi ne e mislil kka se chustvash ti.Taka che nemoje da ochakvat ot teb da mislish za tqh..Da bolite zashtoto vijdash kak te stradat no milichka te edin den shte te zabravqt.. a ti shte zabravish li bolkata koqto ti e prichinil nqkoga onzi pich..Razbiram te ujasno mn zashtoto vsichko koeto si pisala sqkash sam go pisala az .. edno kam edno .. Shte sam ti ujasno blagodarna da mi dadesh nqkav skype da se svarja s teb iskam da pvorim..I iskam da kaja na horata koito davat saveti zashtoto az ne sam ot tqh az samo tazi koqto chete chujdi temi ..prosto se postavete na denden chovek na mqstoto i togava daite savet.. zashtoto povecheto ne ste i dali savet ne ste i pomognali a oshte poveche ste i pokazali 4e tq e vinovna .. ne e taka mila povqrvai mi ..

Ekita
03-01-2007, 21:34
Абе,кисче,я ти си помисли малко преди да пишеш глупости...Дай сега понеже някой някога си ме е наранил да си го изкарвам на всички други момчета,които някога срещна.Тихо там...

Charlotte_the_Harlot
03-02-2007, 03:20
Всъщност, наранявали са ме. Много пъти. Спряла съм да ги броя много отдавна. Както каза дамата преди мен, това че някой някога те е наранявал не е причина да си го "връщаш тъпкано" на момчета, които с нищо не са се провинили. Ако искаш и ако можеш, върни си го на виновника. И то ако и виновен. Защото може никой да няма вина, а просто така да се е получило...
А теб, kis4e, те съветвам да пишеш на кирилица - улеснява четенето, а понякога и писането. И като нямаш какво да кажеш, по-добре си мълчи.