PDA

View Full Version : Moderated: Стриите предават ли се по наследство и могат ли..



Стрии
03-01-2007, 03:58
Стриите предават ли се по наследство и могат ли да се махнат щото аз съм на 15 и вече имам такива :@

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

krisi_pisi
03-01-2007, 06:56
Да могат да се махат, но незнам точно каде да идеш :oops:

Alex_f
03-01-2007, 07:01
te ne se predvat po nasledstvo.obiknoveno se polu4avat pri rqzko nadebelqvane ili otslabvane.ako sa ti otskoro striite moje6 da gi maje6 s edno krem4e krem4e mislq,4e se kazva6e STRIP.no ako sa ti otdavna moje6 da gi premaxne6 s lazer,no neznam kade/moje bi v nqkoi kozmeti4en salon.

DjBaloon
03-01-2007, 13:35
Стриите предават ли се по наследство и могат ли да се махнат щото аз съм на 15 и вече имам такива :@
M dokolkoto znam za premahvane na strii,trqq da otidesh na hirurg,kazvali sa mi che te razpolagat s nqkakv aparat koito gi premahval.. :wink:

BloodSoul
03-01-2007, 15:12
Стриите се получават при рязко отслабване. Защото когато отслабваш кожата ти се свива. За махане - не знам такова нещо, освен платична операция. Уж дават някакви кремове, но не помагат, приятелка си купи използва и нищо..

thirteen
03-03-2007, 13:55
Аз знам, че стриите не се махат напълно!Ефикасно е лечението им само от самото им появяване.., след това е много по-трудно и скъпо!И все пак не се заличават напълно!

Lorraine
03-03-2007, 17:15
Eми не се предават наследствено,получават се при рязко отслабване или надебеляване.Лятото може да се прикрият с тена,но иначе няма др начин освен операция..

AySiToOo
03-03-2007, 19:15
iskam da vi kaja samo EDNO: ne vqrvayte na tezi ne6ta 6toto daje ne poznavate onezi koito pi6at tezi redove i ne se zablujdavatye a ako tarsite nqkakav savet i ste se spreli na tozi sayt povqrvayte mi spreli ste se na gre6na p1te4ka.. A Ako iskate da tarsite pomo6t edinstvenoto mqsto e kabineta na li4niq lekar. Tova e koeto iskam da vi kaja : toy ili tq 6te vi dade nay to4nata informaciq povqrvay te mi i ne iskam s tova pismo da obidq nyakoy no ISTINATA VINAGI BOLI i imayte edno naum..aede uspeh4eta na vsi4ki tiyneydjari da se spravqte s vsi4ki problemi i vaob6te da se ste 6tastlivi v jivota!!!!!!! AKO nqkoy iska da mi pi6e da go napravi na moq skype: aysitooo