PDA

View Full Version : Гунди и Стойчков



sharkybul
03-01-2007, 06:38
Надявам се това да не се приеме като спам :roll:

http://www.bestfootballer.com/

Гласувайте за най-добрият футболист.....Предложени са 2мата тай велеки бг футболисти - Гунди и Стойчков,така че нека да ги подкрепим като VOTE-нем за тях :D

OtherDimension
03-01-2007, 08:07
Надявам се това да не се приеме като спам :roll:

http://www.bestfootballer.com/

Гласувайте за най-добрият футболист.....Предложени са 2мата тай велеки бг футболисти - Гунди и Стойчков,така че нека да ги подкрепим като VOTE-нем за тях :D


поне се научи как се изписват като са велики ... СтоИчков !

Just_One_Girl
03-01-2007, 08:33
Who is the best footballer ever ?

1. Ferenc Puskas: 185770 votes ( 45.3 % )
2. Georgi Asparuhov: 56003 votes ( 13.6 % )
3. Hristo Stoichkov: 40417 votes ( 9.9 % )

С много преднина е Ferenc Puskas, но пък нашите са на 2-ро и 3-то място. Далеч по-известни футболисти на нашето съвремие остават много назад.

03-01-2007, 08:47
Браво на тях гласувах за Стойчков, поради простата причина, че съм ЦСКА-р. Нямам нищо против Гунди! И още нещо забелязах, че Гунди е на второ място, а Стойчков на трето!!! :P

Еми да нормално е Гунди да е пред КСП.

maldini
03-01-2007, 09:12
Ебати смешната анкета. :lol:

Ференц Пушкаш е на първо място,а Бекенбауер например е много по-назад. :lol: Както и да е ,аз си гласувах за Кан.

teenkopele
03-02-2007, 06:07
Гласувах за Гунди.

GossipGirl89
03-02-2007, 13:50
Гласувах за Гунди.

ми туу

sexy_anji_
03-02-2007, 17:04
Гласувах за Гунди.

ми туу

и аз съм с вас, много ясно

DoPye
03-02-2007, 17:27
Гласувах за Гунди.

IRRIDUCIBILI
03-02-2007, 18:20
Гласувах за Гунди. nqma mqsto za sravnenie mejdu Gundi i ksp

SoulCrewHools
03-02-2007, 18:38
Ебати смешната анкета. :lol:

Ференц Пушкаш е на първо място,а Бекенбауер например е много по-назад. :lol: Както и да е ,аз си гласувах за Кан.

Абе ше те питам просто като за прости хора-ти идиот ли си бе?!??!??!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Да те еба у глупака :evil: Гунди и ксп е обидно да се сравняват :idea:

maldini
03-02-2007, 19:56
Не,ти си смешен,като си мислиш,че Гунди е най-великият футболист.

03-03-2007, 07:10
:smt097

ГУНДИ Е НАЙ-ДОБРИЯ ФУТБОЛИСТ :!:






















СВИНЕ ПОНЕ НА ТРЕТИ МАРТ НЕ ПОКАЗВАЙТЕ КОЛКО СТЕ МАЛОУМНИ ! ТУРСКА СГАН !

XePouH`
03-03-2007, 18:12
Гунди аз мисля че тия дето са гласували за другите освен камата и Гунди са супер прости :-k

SoulCrewHools
03-03-2007, 19:10
Не,ти си смешен,като си мислиш,че Гунди е най-великият футболист.

Аз ти казвам че Гунди е по-велик от кюрда бе боклук :idea: Няма да гласувам за чуждестранен футболист бе недоклатеняк такъв :evil: Гроб да не видиш

OtherDimension
03-03-2007, 19:32
:smt097

ГУНДИ Е НАЙ-ДОБРИЯ ФУТБОЛИСТ :!:






















СВИНЕ ПОНЕ НА ТРЕТИ МАРТ НЕ ПОКАЗВАЙТЕ КОЛКО СТЕ МАЛОУМНИ ! ТУРСКА СГАН !


майка ти е свиня , турскосин фес !

koalka
03-03-2007, 19:59
Гласувах и за двамата.

03-03-2007, 20:09
OTHER КУРВО ! :smt097






Защо тучин ,като теб вика турчин на Българин ,като мен ? Нещо пак си в грешка..

OtherDimension
03-03-2007, 20:34
OTHER КУРВО ! :smt097






Защо тучин ,като теб вика турчин на Българин ,като мен ? Нещо пак си в грешка..


защото си потомък на башибозук и мазна туркиня и сина ти ще е еничарин

Ziezi
03-04-2007, 05:18
Отново уникална проява на Ирудимулибуливули,Топчо и някъв друг "хулиган"!Кат' ще си говорим за кюрди да споменем и Мъри Стоилов,а?Кво ще кажете?А относно самата тема-кво да се коментира?
Колко трябва да си глупав да гласуваш за човек,който е бил най-добър в България за неговото време и се е предполагало,че може би ще стане нещо от него,ако излезе извън нея да играе,вместо за футболист,който Има златна топка,златни обувки,голмайстор на световно първенство и тн.Просто си личи комплексарщината на няколко сини "ултраса"...

03-04-2007, 12:23
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005


СМЕШНИ СТЕ !!!!

IRRIDUCIBILI
03-04-2007, 14:58
Отново уникална проява на Ирудимулибуливули,Топчо и някъв друг "хулиган"!Кат' ще си говорим за кюрди да споменем и Мъри Стоилов,а?Кво ще кажете?А относно самата тема-кво да се коментира?
Колко трябва да си глупав да гласуваш за човек,който е бил най-добър в България за неговото време и се е предполагало,че може би ще стане нещо от него,ако излезе извън нея да играе,вместо за футболист,който Има златна топка,златни обувки,голмайстор на световно първенство и тн.Просто си личи комплексарщината на няколко сини "ултраса"... Eto q na6ta turska priqtelka,koqto razbira ot vsi4ko!

OtherDimension
03-04-2007, 16:05
Eto q na6ta turska priqtelka,koqto razbira ot vsi4ko!

Уф .. поредният син травестит се прави на интересен :|

03-04-2007, 16:33
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005


СМЕШНИ СТЕ !!!!


Това даже вие си го викахте сами на себе си .


АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ЧОРБАР

SoulCrewHools
03-04-2007, 17:04
Интересно ми е как сега ще коментирате възгласите от трибуните -"Курви сте","Смешни сте",''Оставка'' :?: :?: :?: :?: :?: :?:

IRRIDUCIBILI
03-04-2007, 17:13
Eto q na6ta turska priqtelka,koqto razbira ot vsi4ko!

Уф .. поредният син травестит се прави на интересен :| ne e lesno da si 4orbar!!!!!!

03-04-2007, 19:42
Интересно ми е как сега ще коментирате възгласите от трибуните -"Курви сте","Смешни сте",''Оставка'' :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Утре ще се режат греди ....

Ziezi
03-04-2007, 21:24
Отново уникална проява на Ирудимулибуливули,Топчо и някъв друг "хулиган"!Кат' ще си говорим за кюрди да споменем и Мъри Стоилов,а?Кво ще кажете?А относно самата тема-кво да се коментира?
Колко трябва да си глупав да гласуваш за човек,който е бил най-добър в България за неговото време и се е предполагало,че може би ще стане нещо от него,ако излезе извън нея да играе,вместо за футболист,който Има златна топка,златни обувки,голмайстор на световно първенство и тн.Просто си личи комплексарщината на няколко сини "ултраса"... Eto q na6ta turska priqtelka,koqto razbira ot vsi4ko!

Да не би някой твой роднина да е дошъл във форума бе,Ируди?


Интересно ми е как сега ще коментирате възгласите от трибуните -"Курви сте","Смешни сте",''Оставка''

Мен пък ще ми е интересно как ще коментираш факта,че темата няма нищо общо с това твое мнение?Просто пак се доказвате като мижави комплексарчета!Някой от вас "хулигани" няма ли най-накрая да ми обясни какво е по-великото на Аспарухов от Стойчков?
ПП:И все пак ще го коментирам така-истина е!

SoulCrewHools
03-05-2007, 16:07
Отново уникална проява на Ирудимулибуливули,Топчо и някъв друг "хулиган"!Кат' ще си говорим за кюрди да споменем и Мъри Стоилов,а?Кво ще кажете?А относно самата тема-кво да се коментира?
Колко трябва да си глупав да гласуваш за човек,който е бил най-добър в България за неговото време и се е предполагало,че може би ще стане нещо от него,ако излезе извън нея да играе,вместо за футболист,който Има златна топка,златни обувки,голмайстор на световно първенство и тн.Просто си личи комплексарщината на няколко сини "ултраса"... Eto q na6ta turska priqtelka,koqto razbira ot vsi4ko!

Да не би някой твой роднина да е дошъл във форума бе,Ируди?


Интересно ми е как сега ще коментирате възгласите от трибуните -"Курви сте","Смешни сте",''Оставка''

Мен пък ще ми е интересно как ще коментираш факта,че темата няма нищо общо с това твое мнение?Просто пак се доказвате като мижави комплексарчета!Някой от вас "хулигани" няма ли най-накрая да ми обясни какво е по-великото на Аспарухов от Стойчков?
ПП:И все пак ще го коментирам така-истина е!


Това не е темата,знам,но беше подхваната от някои :!: Нема да говора с разни паразити дет гласуват за чужденци бе :evil: Ако го нямаше Гунди в тая анкета,колкото и да го мразя кюрда щях да гласувам за него а не за некъв шибаняк чужденец :evil:
Знам че е имало скандирания бе приятел,няма нужда да ми потвърждаваш ,ама айде дай обяснение за великата комунистическа публика дето ще е 100 човека на следващия мач[/img]