PDA

View Full Version : Изкуството да си борсук!



Valar
03-01-2007, 08:59
Значи любопитно ми е следното колко време едно момиче средно статистически умно може да схване,че момчето което харесва също е луднало по нея!Това да се правиш на борсук част играта ли е момичета много ми е чудно!Или може би следващия път като я вида трябва да си напиша с маркер на челото харесвам те и желая да се запознаем! :roll:
Тогава сигурно съсвсем ще онемее!
Ако си има приател ок да се запознаем да ми го каже.........(не да се прави на няма когато се опитвам да завържа връзка)
Толква ли е трудно :shock: Виждам,че абсолютно не съм и безразличен.Не мога да разбера това момиче любопитно ми е вие как мислите попадали ли сте на подобни субекти!Може просто така да си гледа или да е от типа до обяд мрази себе си след обяд околните! :D

Gazence
03-01-2007, 10:57
прай се на недостапна :)

vvs_go
03-01-2007, 11:15
Ми ко да ти кажа аман от куpви!

Amayo
03-01-2007, 11:17
Ех да бях за един ден яка пичка. Тва нема такава гавра с тия невръстни младежи :lol: .

Valar
03-01-2007, 11:25
Aaми тя не е първа хубост сега честно да си го кажа!Даже си мисля,че е прекалено затворена не е изобщо от типа дето ги заговрят по 5-6 момчета на ден.Просто на мен ми е адски симпатична и явно от там съм лапнал адски.Даже се чудя да не би да съм първия който я е свалял(изобщо) и за това да е така!? :-k

bARbiTy
03-01-2007, 11:38
e sq da ti kaja kat momiche mi se e sluchvalo taka nqkoi da mi kaje che me haresval ot mnogo vreme i mi vika ti kvo se praish vse edno ne znaish.I ei taka ako se sluchva na nqkoi priqtelka ot strni vednaga sha go razbera,ama ako e na mene zacepvam chak nai-nakraq ,ne znam shto e taka.I taka kat razbera primerno che me e haresval toq i si spomnqm tva det mi e prikazval predi i si vikam be az typa li sym kva sym che ne sym shvanala...i e taka v povecheto sluchai,moje bi shtoto edin chovek go priemash po nqkav opredelen nachin e ne go vijdash v nqkva svetlina kato nqkakav "ohajor" :-k

svetlidim
03-01-2007, 11:42
И в какво точно се изразява твоето "сваляне"? Да не да си слаб сваляч,а? :-)

Valar
03-01-2007, 11:54
И в какво точно се изразява твоето "сваляне"? Да не да си слаб сваляч,а? :-)
Aз за сега нищо не свалям :D
Запознавам се(поне се опитвам) после може би.... Просто прaвя нужното в ситуация в която виждаш,че момичето явно те харесва или не знам може би съм много атрактивен или интересен :-D

03-01-2007, 12:02
mnogo qsno 4e e 4ast ot igrata ograta koqto viq ni prinyjdavate da igraem zada moje se zaribite,za da imate pove4e trapka, za da nekajete 4e sme leki ei zatva go praim aaa ne 6toto sme tapi edi kvi si aaaa!

Amayo
03-01-2007, 12:58
mnogo qsno 4e e 4ast ot igrata ograta koqto viq ni prinyjdavate da igraem zada moje se zaribite,za da imate pove4e trapka, za da nekajete 4e sme leki ei zatva go praim aaa ne 6toto sme tapi edi kvi si aaaa!
БАШ тъпи сте си. Не ние ви принуждавате ми вие жените сами на себе си си го начуквате по тоя начин, сека гледа да преебе другата само и само да не я харесат повече. Малоумни примитивни същества с мислене подобно на маймуните но на малко по ниско ниво :lol: .

koalka
03-01-2007, 13:42
Aaми тя не е първа хубост сега честно да си го кажа!Даже си мисля,че е прекалено затворена не е изобщо от типа дето ги заговрят по 5-6 момчета на ден.Просто на мен ми е адски симпатична и явно от там съм лапнал адски.Даже се чудя да не би да съм първия който я е свалял(изобщо) и за това да е така!? :-kВъзможен е и този вариант.Тя схваща, че я харесваш, почти сигурно е, но явно се прави на недостъпна.Тъпо е.

assd
03-01-2007, 13:43
щ о е то борсук и има ли то почва у нас?

svetlidim
03-01-2007, 13:48
Ами мисля,че реакцията е нормална.Ти какво искаш-да ти се хвърли в ръцете,да си я употребиш хубаво и после на боклука.И сигурно ще и викаш и "к**ва" след време.Пък и момчетата,ако някоя не им се прави на интересна не си задържат погледа дълго.Така е при момичетата в някои случаи,както ти каза

момичето явно те харесва или не знам може би съм много атрактивен или интересен

sledko_f>93
03-01-2007, 13:51
1.Каквое борсук? 8-[
2.Може верно да не схваща че искаш да се запознаете. Няма ликак да стане тва...?
3. КАКвО Е бОрСуК?

JuSt_A_vErMiN
03-01-2007, 14:19
прай се на недостапна :)и аз така си мисля....

Valar
03-01-2007, 14:19
Знаех, си че ще се захванете за таз думичка :-D
Борсука го използвах в преносен смисъл защото като писах Заглавието ми беше криво!Иначе означава човек който не обелва дума само гледа здухано и без участно винаги.
Не очаквам да ми се хвърлят по връта и други части на тялото.....
Просто искам да се запознаем защото я харесвам и след това евентуално ако тя споделя чувствата ми (в което съм сигурен на 100%)
да стане нещо ако не да си останем само Приятели.
Ше се опитам още няколко, пъти ако не стане пак ще си тегла една дълга на ум и до там. :?

positive
03-01-2007, 14:42
stiga be i mom4etata sa egati borsucite i te taka pravqt - purvo vsq4eski ti pokazvat 4e te haresvat, posle nema takiva

sledko_f>93
03-01-2007, 15:07
stiga be i mom4etata sa egati borsucite i te taka pravqt - purvo vsq4eski ti pokazvat 4e te haresvat, posle nema takiva
Точно....и посление сме били виновни :lol:

Shmatko
03-01-2007, 16:10
Праи се на интересна иначе пиши на лично да ти кажа как да я забършеш яко.

xixi
03-01-2007, 18:10
Ми ко да ти кажа аман от куpви!
Не,че казвам,че използваш думи който незнаеш кво значат ма използваш думи който незнаеш кво значат.

киро и спиро
03-01-2007, 18:14
Аз съм си борсук така че няма за какво да се правя на такъв. :)

ThePainIsReaL
03-01-2007, 21:32
::: Кой се кефи на вниманието ти и се прави на много интересен и недостъпен ? Ляляляля ...

Fucking_Bitch
03-01-2007, 21:38
Ем жените сме такива,трябва да има интрига... :roll: :roll:

sexy_anji_
03-01-2007, 21:40
поеми инициативата в свои ръце, може да е срамежлива, но да го прикрива 8)

svetlidim
03-02-2007, 19:16
да стане нещо ако не да си останем само Приятели.

Ооо! :o "Да си останем само приятели.." Нали ви дразнеше тоя израз,сега какво?И вие ли ще го употребявате? :| :? :shock:

mila_pila
03-02-2007, 20:21
малииии как те разбирам :lol: при мен е същото, ама аз съм настоятелната. аз си мислех, че съм срамежлива, но на фона на моята изгора съм бахти нахаканото момиче :lol:
извод: хората са тъпи и често пропускат възможностите, които животът им предлага... ако са тъпи и срамежливи вече става много кофти....