PDA

View Full Version : gospojata mi !!!



03-01-2007, 11:16
4etete sq mn vnimatelno i mi kajete kakvo da pravq za6toto taq gospoja me sduhva ot vsqkade :evil: :smt013
Otivam si az na daskalo si4ko OK i idva 4asa po himiq imahem doma6no i gospojata idva da men i me zqpa vliceto i mi kazva "ti da ne izpolzva6 pudra??" i az est "a za6to ne ?" i tq "ne mislq 4e ima6 nujda" i az "mi ok " i tq "za6to q izpolzva6" i az "ami za6toto ako imam nqkoi pyp4iza da q zali4a" i tq "hmm ne mislq 4e se nujdae6" i tva pred celiq klas :smt013 :smt013 posle v sledva6tiq den otivam si pak az i si svar6ihme rabotata v 4asa po rano i si4ki po4nahme da si govorim s gospojata i taq ko otvori tema za kostite i mi vika "ami tq tvoita kosa zabelqzah 4e se izsu6i otkakto si naprai ki4uri" i az "ami nz moje da se e poizsu6ila leki4ko no vse pak pravq n6 po vaprosa" i tq "polzva6 li balsami" i az "est dori i maska za kosa si pravq gledam da se grija max za kosata si "i tq mi se smee pak taq pa4a e super umrqla grozna visoka e 1.40 sig :smt013 grozna e liceto i e s 4erni to4ki (pazi Boje da nqmam i az [-o< ) i kosata i e super kysa i e ovehtqla abe mn e zle liceto i e mazno ne nosi sutieni pffffff mn e ujsana :evil: pyk po4va na men da mi prai zabelejki i nz za6to ama tva me sduhva super mn :shock: kajete mi kakvo da napravq za da ne i obry6tam vnimanie :evil: pisna mi ot neq imam 4uvsvoto 4e me mrazi vinagi se dyrji gadno s men a s moqta syu4eni4ka se dyrji mn po milo poneje tq izkarva samo 6-tici v neinite 4asove a az imam tuk tame nqkoi 5-tica ina4e si zavyr6ih s 6 po neiniq predmet ama sq... pf ko da praq :smt012

miss_india
03-01-2007, 11:32
Ами честно казано според мен това е супер елементарно за да сев ядосваш за такова нешо, ако знаеш само колко по-дразнеши хора ше се сблъскваш, най-последния проблем трябва да са ти учителите. Ти гледай да си учиш по предмета им, колкото да си знаеш и да си изкарваш хубави оценки, а личните отношения ги остави, просто не обръщай внимание. Да може да е здухващо, но ти спокойно можеш да й кажеш да не се занимава с теб и личния ти жовот, външния ти вид и т. н. вместо да й даваш обяснения защо използваш пудра. Тя не е човека с който да го обсъждаш, тя е учител и това е има някой граници, тя не може да с емеси в личното то пространство, за тва не се ядосвай, ами подминавай и не обръщай внимание, бъди по-умна от нея като си премълчиш! Нали знаеш " застреляй глупака с мълчание" :) аиде успех мила :)

alabalalaa
03-01-2007, 11:34
Tegli i edni maini i tva e :wink:

Cheesy
03-01-2007, 17:58
Да ве че ти казала да не използваш фондьотен..ам кат не ти е приятно беги й кажи-ко толко?При нас една даскалка каза на едно момиче че не е на стриптийз бар,да не носиме големи обеци...

{™•Мил0т0•™}
03-01-2007, 18:08
Упф... такива под път и над път. Не се сдухвай- да не ти пука ;)

und_w
03-01-2007, 18:48
Според мен просто трябва да й кажеш така както аз казах на една тъпа госпожа : "Не смятам, че това има нещо общо с вас, вашият предмет или вашите уроци!" Незнам защо обаче аз мн обичам да се отварям мъничко на даскалите. Пък и човаек не си защитава позицията с мълчание а с умнен отговор. Разбира се по възможност по- умен от моя! :D А ако желаеш да й натриеш носа, някой ден и ти й направи няква забележка. Срини й самочувствието, дори да няма причина за такова! Смятам, че ще успееш да я поставиш на място. Питай я примерно дали носи сутиен. Да видим кво ще ти каже... :twisted: Успех!

sladoled
03-01-2007, 19:02
Ами то е ясно, че се опитва да те ядоса, защото подсъзнателно знае, че не може да се мери с теб физически. /Което е гадно от нейна страна/ Би могла насаме да и кажеш, че се чувстваш неприятно точно толкова, колкото би се чувствала и тя в същата ситуация и не желаеш да се обсъжда грима и облеклото ти, че те нямат общо с предмета "химия".