PDA

View Full Version : Може ли тя да разбере ?



Пфу
03-01-2007, 11:18
След като не получих отговор в една от многобройните теми за първата целувка, тъй като не исках да флуудя, ще задам въпроса си тук:
Когато тя напъха езика си в моята уста и започне да го върти, ако аз завъртя моя в грешна посока и някакси моите движения не паснат на нейните, тя може ли да разбере, че съм сгазил лука ? Или след като върти нейния няма да усети какво правя аз ?

Gazence
03-01-2007, 11:22
аве момче прекалено се притеснява6 :) тва е ена уста не е пещера се ще и докопа6 езика

Insatiable
03-01-2007, 12:08
Олеее с тия теми за целувките, как се целувало ще се спукам от смях... Няма нищо толкова сложно :) Пък и с времето ще се научиш.. дори ще научиш и някои трикове :smt008

Пфу
03-01-2007, 12:12
Да бе да бе, ама аз си зададох конкретен въпрос и искам отговор :)

Ice_Queen
03-01-2007, 12:14
Ами не не може да разбере!
Има мъже/жени които до сумати години не могат да се научат да се целуват хубаво или просто си се целуват сковано или..и аз не знам как,но надявам се ми схвана мисълта :-D

koalka
03-01-2007, 13:53
Верно, не се притеснявай толкова.Аз не се притеснявах и всичко мина добре. :wink: Няма да разбере, спокойно.

Пфу
03-01-2007, 16:04
И още едно проблемче.. Когато тя си напъха езика в устата ми започна да го върти страшно бързо, все едно като котката както пие вода... Не можах да й смогна и оттам дойде объркването... Просто не можах да си помръдна езика .. Не съм се целувал толкова бързо и незнам какво да направя..

honda^
03-01-2007, 16:10
Еми или я помоли да забави темпото или се нау4и :lol:

ThePainIsReaL
03-01-2007, 21:49
Няма да разбере , пък и има толкова хора , които са се целували с много момичета и въпреки това се целуват ужасно . :roll:

iiirish
03-02-2007, 07:48
ако е малко по-умна ще зацепи, че всеки човек се целува различно, че всеки малко или много си има особености в целуването и то не може да бъде напълно еднакво с нейното и да й пасне идеално ;)

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 07:58
Всеки човек се целува различно, отпусни се следващият път и всичко ще е наред :smt008

NeMiSeSPi
03-03-2007, 23:14
Завъртиш ли го в правилната посока постигаш действието на БУРГИЯТА :lol:

Bacard1
03-04-2007, 06:05
След като не получих отговор в една от многобройните теми за първата целувка, тъй като не исках да флуудя, ще задам въпроса си тук:
Когато тя напъха езика си в моята уста и започне да го върти, ако аз завъртя моя в грешна посока и някакси моите движения не паснат на нейните, тя може ли да разбере, че съм сгазил лука ? Или след като върти нейния няма да усети какво правя аз ?

тцттц...глупости говориш...секи си има стил на целуване...тя като почне да си варти езика в остатати ти ще сфанеш как става няма да сгафиш..що сички си мислите че първата целувка трябва да е идеално..с моито момиче първата ни целувка беше лпълени провал..тя си имаше един стил аз др и стана мешаница...ама ся като се сетим и ни става супер яко..и смешно..!!!и винаги ще е така...!!

POLA^_^
03-04-2007, 06:07
А?!Тя няма да "пъха езика си в твойта уста" ......целувката не е само в устата на единия..., :wink: Ииии.......това с въртенето на езика....отдавна е демоде...не вярвам точно това да направи....И няма да разбере по-рпинцип,когато двама души се целуват за пръв път заедно,винаги е смешно и не както трябва....защото всеки си има начин на целуване....и мн рядко се случва да си паснете от първия път.... :D Ем,,,,,успех..и най-важното е да не се притесняваш...другото си идва отвътре :wink: