PDA

View Full Version : Незнам какво да прая!



sexa_na_kompleksa
03-01-2007, 13:27
Ми имам нещо като проблем :|
Значи от тая година съм в нов клас (приеха ме след 7 клас).Има едно момиче дето отначло ми беше малко противна.Ще запаза името и в тайна и за тва ще и казвам "Х."Обаче после се оказа,че имаме общи познати и ми стана като ли че малко по - приятна.След тва аз и една др фр си купихме хек и го носехме на даскало,и тама се играехме.И "Х" почна да се играе с нас,и отначало сичко беше ОК.После обаче тя май зе че мн се привърза към мен.Започна постоянно да се мъкни след мен,да ми задава въпроси,се искаше да ме прегръща,да ме целува по бузата,целувала ме е дори опо връта :? И тва мисля че вече минава границата на нормалното приятелство.Започвам вече да си мисля,че е обратна :| Искам да й стане ясно,че гледам на нея САМО като на фр,но искам да я запазя като фр,се пак ще учиме заедно още 4 години,не искам да се карам с никой.
А към тва,че смятам че е обратна,ще добавя,че тя се беше сприятелила с едно др момиче,но напоследък нещо не се джижат заедно.Та тва другото момиче ми каза,че "Х" ме харесва :shock:
Много съм объркана и нз кво да прая!

П.С:Съжалявам за романа,който изписах :)

Butterfly^
03-01-2007, 13:32
:? mnogo mrazq takiva ligavi otno6eniq mejdu momi4eta...celuvki, miluvki i t.n. Kaji i 4e ne ti e priqtno da se dyrji taka s teb i da si nameri druga srodna du6a :lol:

03-01-2007, 13:52
za nqkoi momi4eta tova sa normalno otno6eniq.da se gu6kat.da se celuvat po ustata daje i vsqkvi podobni ne6ta.tova ne gi previ lesbiiki,no az li4no ne bih pozvolila da mi pravi taka nqkoq.prosto mi e stranno i neudobno.kaji i po po-vnimatelen na4in,4e ne ti dopada osobeno i ako e umna 6e razbere.ina4e ako ne shvane nameka i kaji v prav text i ako 6te da se obijda.

ProstoAz
03-01-2007, 18:43
Ооо, целува те - голяма работа. Това е напълно нормално. :wink:
Ние се целуваме, гушкаме, щипеме се по дупетата, бараме си циците ... айде стига толко. :lol: Ама всички сме си хетеросексуални (или поне така си мисля, хаха). :-D

Fucking_Bitch
03-01-2007, 19:34
Просто и кажи тактично,че си имаш някакви граници и аз не съм привърженичка на лигавите отношения между момичета...такива демостративни имам предвид.

{™•Мил0т0•™}
03-01-2007, 20:03
Ами... пробвай с лек намек- дано се усети. Усмихни се мило и кажи 'Хетеро съм, мило' Ако не подейства и кажи направо, че това не ти е приятно.
ппс- Е... тва за целувките го приемам като кат нещо обичайно... :-D

favor_91
03-01-2007, 20:16
ами може би просто трябва да й кажеш че това (целувките и т.н.) не ти е приятно и не желаеш подобни жестове от нейна страна ! ако се расърди голяма работа :shock: :?

sexa_na_kompleksa
03-03-2007, 06:23
Абе аз по принцип нямам кой знае колко против целувките от момичета,ама тя го прай некво ... не мога да го обясня... абе сякаш ме целува момче.
Напоследък се държа много студено с нея,а тва май още повече и харесва :shock:
Казах и че ме дразни вече,ама тя си продължава да се навърта около мене... :evil:

DjBaloon
03-03-2007, 06:34
Ми имам нещо като проблем :|
Значи от тая година съм в нов клас (приеха ме след 7 клас).Има едно момиче дето отначло ми беше малко противна.Ще запаза името и в тайна и за тва ще и казвам "Х."Обаче после се оказа,че имаме общи познати и ми стана като ли че малко по - приятна.След тва аз и една др фр си купихме хек и го носехме на даскало,и тама се играехме.И "Х" почна да се играе с нас,и отначало сичко беше ОК.После обаче тя май зе че мн се привърза към мен.Започна постоянно да се мъкни след мен,да ми задава въпроси,се искаше да ме прегръща,да ме целува по бузата,целувала ме е дори опо връта :? И тва мисля че вече минава границата на нормалното приятелство.Започвам вече да си мисля,че е обратна :| Искам да й стане ясно,че гледам на нея САМО като на фр,но искам да я запазя като фр,се пак ще учиме заедно още 4 години,не искам да се карам с никой.
А към тва,че смятам че е обратна,ще добавя,че тя се беше сприятелила с едно др момиче,но напоследък нещо не се джижат заедно.Та тва другото момиче ми каза,че "Х" ме харесва :shock:
Много съм объркана и нз кво да прая!

П.С:Съжалявам за романа,който изписах :)
Nevijdam losho da mu odarite edin seks 8-[

sexa_na_kompleksa
03-03-2007, 08:35
Ми имам нещо като проблем :|
Значи от тая година съм в нов клас (приеха ме след 7 клас).Има едно момиче дето отначло ми беше малко противна.Ще запаза името и в тайна и за тва ще и казвам "Х."Обаче после се оказа,че имаме общи познати и ми стана като ли че малко по - приятна.След тва аз и една др фр си купихме хек и го носехме на даскало,и тама се играехме.И "Х" почна да се играе с нас,и отначало сичко беше ОК.После обаче тя май зе че мн се привърза към мен.Започна постоянно да се мъкни след мен,да ми задава въпроси,се искаше да ме прегръща,да ме целува по бузата,целувала ме е дори опо връта :? И тва мисля че вече минава границата на нормалното приятелство.Започвам вече да си мисля,че е обратна :| Искам да й стане ясно,че гледам на нея САМО като на фр,но искам да я запазя като фр,се пак ще учиме заедно още 4 години,не искам да се карам с никой.
А към тва,че смятам че е обратна,ще добавя,че тя се беше сприятелила с едно др момиче,но напоследък нещо не се джижат заедно.Та тва другото момиче ми каза,че "Х" ме харесва :shock:
Много съм объркана и нз кво да прая!

П.С:Съжалявам за романа,който изписах :)
Nevijdam losho da mu odarite edin seks 8-[

Аз съм хетеро!

SINDEL
03-03-2007, 08:42
Може за нея такова отношение между приятелки да е съвсем нормално. Аз и мои много добри приятелки постоянно правим такива работи - целувки по бузите, по устата, гушкане, събли4аме се и се преобли4аме една пред друга, къпали сме се заедно по лагери и на морето, където топлата вода е рядко срещната :-D, спали сме в едно легло много пъти, щипем се по дупетата и сякакви други лиготии, ама просто сме си такива. Аз оби4ам да показвам някаква близост и привързаност към приятелите си и това не ме прави обратна. Но ако на теб ти е неприятно, няма нищо лошо просто да й кажеш, 4е не оби4аш да интимни4иш така с хората. Не би трябвало да ти се сърди заради това

sexy_momi4e
03-03-2007, 16:47
ami i v na6iq klas ima 3 takiva momi4eta,samo se pregru6tat i celuvat sus vseki koito poznavat,ama az ne sum takava(samo s nai-blizkite se pregru6am,ne ne i celuvam)kaji i 4e ne si obratna i ako ne6to te izgleda nakrivo q zareji a ako kaje 4e i tq ne e vsi4ko e nared :P

sweety_91
03-03-2007, 18:48
za nqkoi momi4eta tova sa normalno otno6eniq.da se gu6kat.da se celuvat po ustata daje i vsqkvi podobni ne6ta.tova ne gi previ lesbiiki,no az li4no ne bih pozvolila da mi pravi taka nqkoq.prosto mi e stranno i neudobno.kaji i po po-vnimatelen na4in,4e ne ti dopada osobeno i ako e umna 6e razbere.ina4e ako ne shvane nameka i kaji v prav text i ako 6te da se obijda.