PDA

View Full Version : Любовта, заслужава ли си ?



theworldleader
03-01-2007, 13:45
Заслужава ли си да обичаш еди колко си време, да те нарани човека до теб и да се бориш за нова любов с друго човек?
В същото време да се измъчваш с любовта си към миналия?
Да го виждаш във всичко и да си мислиш за него, да не можеш да правиш нещата като хората, само защото те е наранил, а не си искал и искаш още да си с него, да не свършило така?

koalka
03-01-2007, 13:52
Може би си заслужава, не знам.Просто хората така са устроени, че търсят след любовта, която е свършила, нова любов.Или просто не си го избираме кога да се влюбим, а ей така се случва.Ако се бориш за нова любов и ако искаш да я намериш, би трябвало да се измъчваш за старата, а малко или много да си я превъзмогнал.

sledko_f>93
03-01-2007, 13:52
ДА!
ПС Честита баба марта ;)
ПС2: как даги подредя [b] и размера на шрифта за да станепо-голям :?

theworldleader
03-01-2007, 14:04
Може би си заслужава, не знам.Просто хората така са устроени, че търсят след любовта, която е свършила, нова любов.Или просто не си го избираме кога да се влюбим, а ей така се случва.Ако се бориш за нова любов и ако искаш да я намериш, би трябвало да се измъчваш за старата, а малко или много да си я превъзмогнал.


Хората били казали, че не би трябвало да се почва нова любов, преди да си забравил старата.
Цял живот ли да си седа сам?

Scarabey
03-01-2007, 14:08
Заслужава си,да потърсиш щастието с друг човек.Според мен трябва да се бориш и да имаш надеждата,че ще си с човека който искаш.Днес може да плачеш,за човек който обичаш,а той те наранява,но утре може да намериш човек,с когото да изпиташ неща неизживяни до сега и въпеки всичко и всички трябва да се бориш докрай за да получиш това което искаш :)

JuSt_A_vErMiN
03-01-2007, 15:52
Може би си заслужава, не знам.Просто хората така са устроени, че търсят след любовта, която е свършила, нова любов.Или просто не си го избираме кога да се влюбим, а ей така се случва.Ако се бориш за нова любов и ако искаш да я намериш, би трябвало да се измъчваш за старата, а малко или много да си я превъзмогнал.


Хората били казали, че не би трябвало да се почва нова любов, преди да си забравил старата.
Цял живот ли да си седа сам?ооо не в никакъв случай сам...знаеш ли най-добре си хвани една нова любов,а от старата остави само хубавите моменти...недей да се отчайваш,ще има още любови... :wink:

koalka
03-01-2007, 16:00
Може би си заслужава, не знам.Просто хората така са устроени, че търсят след любовта, която е свършила, нова любов.Или просто не си го избираме кога да се влюбим, а ей така се случва.Ако се бориш за нова любов и ако искаш да я намериш, би трябвало да се измъчваш за старата, а малко или много да си я превъзмогнал.


Хората били казали, че не би трябвало да се почва нова любов, преди да си забравил старата.
Цял живот ли да си седа сам?Но пък и хората казват, че старата любов се забравя с нова, но не можеш да започнеш нова връзка, ако още те боли и не си я превъзмогнал.Трябва може би време.

LetiCherry
03-01-2007, 16:01
Аз съм била в подобна ситуация. Оби4ах един - или поне така си мислех тогава, но тои постъпи като пълен идеот и се разделихме. ТОва не и попре4и, разбира се, да продължа да страдам по него и да го оби4ам. Тогажа запо4нах друга връзка, с 4овек, които мн ме оби4а6е, а аз през цялото време ме4таех за другия, сега като се замисля тои маиго е виждал тожа и старада6е много...Е, след 9 месеца никаква връзка се появи Моята сега6на Лубов и оттогава съм адски 6татслива.

Препоръ4вам ти или да се събере6 с бив6ата или да я забрави6 ТОТАЛНО, ОКОН4АТЕЛНО!!!!
А какви са 4увстжата кум сега6ната или тя е просто за да не си сам...

honda^
03-01-2007, 16:05
Вероятно си струва. Просто 4овек трябва да глреда напред. Живота продължава и той е една безкрайна борба. Трябва да се бори6 за не6то толкова красиво като любовта...въпреки болката след раздялата.

bungle
03-01-2007, 16:23
Не.
Връщай се при старата любов.

krem4et0
03-01-2007, 17:16
Разбира се,че си струва. Любовта винаги си струва. дори и от раната има полза- учиш се да оценяваш хубавите мигове и да се наслаждаваш на всяка минута. И аз съм била разочарована. И мен ме е боляло с години, но съм го превъзмогнала и днес се радвам на красива, истинска и всеотдайна любов.

theworldleader
03-01-2007, 17:19
Не.
Връщай се при старата любов.


как ?

bungle
03-01-2007, 17:21
С мерак.

Не знам как са нещата сега при вас. Дали се виждате като приятели и т.н. Като за начало може да поговорите.. Винаги е добро начало..

Ух,ама и кой го казва. Тази, която не може да се изразява..

nsviper
03-01-2007, 17:21
Бате ако любовта не си струва,то нензнам какво друго си струва..За съжаление любовта МНОГО боли и този който успява да срази болката е човек на който му свалям шапка.

theworldleader
03-01-2007, 17:23
С мерак.

Не знам как са нещата сега при вас. Дали се виждате като приятели и т.н. Като за начало може да поговорите.. Винаги е добро начало..

Ух,ама и кой го казва. Тази, която не може да се изразява..


Аз имам успокояващ глас и мога да убеждавам лесно хората, но за жалост е доста трудно в тази ситуация.. не ме е страх от трудността, а от невъзможното..

bungle
03-01-2007, 17:24
Няма нищо невъзможно. Стига да го искаш истински...

theworldleader
03-01-2007, 17:25
Няма нищо невъзможно. Стига да го искаш истински...



Душа, аз мога да отворя някоя книга да ги прочета тия работи, да ги знам и да ги чувствам, но нищо не се променя..

bungle
03-01-2007, 17:32
Защото не правиш така, че да се променят...

Поздрав със Sonata Arctica и Still Loving you

Fight baby, fight !

theworldleader
03-01-2007, 17:35
Защото не правиш така, че да се променят...

Поздрав със Sonata Arctica и Still Loving you

Fight baby, fight !


Ако трябва да се бия, то в тази ситуация трябва да се бия сам срещу всички, безсилен съм, дефакто.

bungle
03-01-2007, 17:39
Koи са всички ?

А и дори да си сам.. срещу ТЯХ .., какво от това ? Какво ти пука ? Щом обичаш.. няма прегради. Няма спирачки. Няма правила. Нека е Хаос.

Миличък, аз обичам лудо.
Знам колко боли.

Oт човека до себе си съм научила това. Никога не трябва да се предаваш. Никога не трябва да казваш, че не можеш.., че няма начин.
Винаги има начин.

theworldleader
03-01-2007, 17:53
Koи са всички ?

А и дори да си сам.. срещу ТЯХ .., какво от това ? Какво ти пука ? Щом обичаш.. няма прегради. Няма спирачки. Няма правила. Нека е Хаос.

Миличък, аз обичам лудо.
Знам колко боли.

Oт човека до себе си съм научила това. Никога не трябва да се предаваш. Никога не трябва да казваш, че не можеш.., че няма начин.
Винаги има начин.

Едно е да си с човека до себе си и да се бориш и да не се предаваш, за да не се разделите, друго е да го нямаш до себе си и да се бориш да го имаш ПАК.

bungle
03-01-2007, 18:03
Била съм и в тази ситуация, за която ти говориш..
Така, че.. знам какво е.

Просто опитай. Няма какво да изгубиш. Нали ?

theworldleader
03-01-2007, 18:13
Ох.. опитвал съм.. 1 месец се молех.. борих се, бях наивин и мислех че може да стане.. но уви.. :?

ThePainIsReaL
03-01-2007, 18:47
Бахти колко добре те разбирам ... същото е при мен .
Да си до друг , да докосваш друг , друг да докосва теб .. но не , ти да си празен и да мислиш за миналото . Да искаш миналото .
С течение на времето се убеждавам , че няма смисъл от това . Само като се замисля , че аз хабя толкова време , мислейки за миналото , а той дори не се сеща за мен и коя съм аз дори не помни , се осъзнавам и слизам на земята. Наистина страдам , измъчвам се , страейки се да прехвърля чувствата си в/у друг .. но някак си свикнах вече , не ми прави впечатление нито болката , нито липсата ...
И колкото до това , че си се борил 1 месец да си я върнеш .. аз помня , че преди това се борих над 2 месеца ( бяха най-кошмарните ми два месеца , когато аз го бях оставила заради детска глупост ) , борих се .. и той се върна при мен , прие ме пак . Бяхме щастливи .. и колко - 6 месеца . И отново дойде кризата , отново дойде краят , а аз се бях привързала ужасно много . Така че , стана по-тежко .. адски болезнено .
И мисълта ми е , сега дори да си я върнеш .. след време пак ще се разделите , няма вечни неща . И след време ще страдаш милион пъти повече . Така че , докато имаш шанса сега да я преодолееш , направи го . Не се спирай .. и не очаквай , че ще обичаш пак така по същия начин .

FcheSladko
03-01-2007, 18:54
Ех.. Цеци Пенев, колко позната ситуация :) И аз съм като тебе в момента, обичам, а любов не получавам. Но нищо, вярвам, че ще срещна наистина голямата и истинска любов, която да ме цени и заслужава :) Горе главата.. казва ти го човек, който е в същата позиция като твоята :)

theworldleader
03-01-2007, 18:57
Бахти колко добре те разбирам ... същото е при мен .
Да си до друг , да докосваш друг , друг да докосва теб .. но не , ти да си празен и да мислиш за миналото . Да искаш миналото .
С течение на времето се убеждавам , че няма смисъл от това . Само като се замисля , че аз хабя толкова време , мислейки за миналото , а той дори не се сеща за мен и коя съм аз дори не помни , се осъзнавам и слизам на земята. Наистина страдам , измъчвам се , страейки се да прехвърля чувствата си в/у друг .. но някак си свикнах вече , не ми прави впечатление нито болката , нито липсата ...
И колкото до това , че си се борил 1 месец да си я върнеш .. аз помня , че преди това се борих над 2 месеца ( бяха най-кошмарните ми два месеца , когато аз го бях оставила заради детска глупост ) , борих се .. и той се върна при мен , прие ме пак . Бяхме щастливи .. и колко - 6 месеца . И отново дойде кризата , отново дойде краят , а аз се бях привързала ужасно много . Така че , стана по-тежко .. адски болезнено .
И мисълта ми е , сега дори да си я върнеш .. след време пак ще се разделите , няма вечни неща . И след време ще страдаш милион пъти повече . Така че , докато имаш шанса сега да я преодолееш , направи го . Не се спирай .. и не очаквай , че ще обичаш пак така по същия начин .

Уф... ти ми разказа играта, но само истински приказки има в твоя пост, за което ти благодаря

Най ме е яд, че момичето е много добро.. възпитано и добричко.. а не е до мен :?

Ice_Queen
03-01-2007, 19:00
Заслужава ли си да обичаш еди колко си време, да те нарани човека до теб и да се бориш за нова любов с друго човек?
В същото време да се измъчваш с любовта си към миналия?
Да го виждаш във всичко и да си мислиш за него, да не можеш да правиш нещата като хората, само защото те е наранил, а не си искал и искаш още да си с него, да не свършило така?

не знам да ти кажа ..всеки си има своя ценностна система..всеки държи на различни неща..зависи дали си обичал истински онзи с които си бил и дали си готов въпреки вс да се бориш за него...иначе няма смисъл..кому е нужна агония?!
............................на никой![/b]

ThePainIsReaL
03-01-2007, 19:08
Уф... ти ми разказа играта, но само истински приказки има в твоя пост, за което ти благодаря

Най ме е яд, че момичето е много добро.. възпитано и добричко.. а не е до мен :?

Съжалям , че така се е получило всичко , защото много добре помня колко я обичаше нея . И вероятно все още имаш място за нея .. но не я помни с лошото . И от това няма смисъл . Някак си всичко е безсмислено . Нито има смисъл да мислиш за нея като луд ден и нощ и да виждаш нея във всяка друга , с която си само заради хормона , нито има смисъл в това да се събереш пак с нея .. Приеми нещата , не се старай да обичаш пак .. продължи напред ..
знам , че говоря много абсурдни неща , но няколко пъти съм минала по този път и знам какво е и колко е ужасно .
П.П. И съм сигурна , че си оставил името си в сърцето й ..

theworldleader
03-01-2007, 19:24
Ако наистина съм оставил дори малка част от името си, защо не сме заедно??


Защо тук има такива добри хора като теб, момиче, а аз все се попадам на или добри или лоши, но все нещо има недостатък който пречи, в този случай наивност може би или аз не знам..

xixi
03-01-2007, 19:35
Ох.. опитвал съм.. 1 месец се молех.. борих се, бях наивин и мислех че може да стане.. но уви.. :?
Съжалявам синко,просто си идиот.
Но погледни от добрата страна затва пък пишеш в един форум с мен.
Всъщност пробвай да го кажеш тва на девойката може да те заобича,но е по вероятно да се хвърли пред компютъра и да ми пише лста.

Eternal_flame
03-01-2007, 19:37
Razbira se ,4e si zaslujava,za6toto po-dobre da bade6 razo4arovan ot lubovta,otkolkoto nikoga da ne si q izpitval :!: :!: :!:

bungle
03-01-2007, 19:47
Razbira se ,4e si zaslujava,za6toto po-dobre da bade6 razo4arovan ot lubovta,otkolkoto nikoga da ne si q izpitval :!: :!: :!:

Откъде знаеш?

Тва е като да кажеш, че раждането боли повече от ритането в топките.

Ох, това май не трябваше да го пиша. Така де, продължавай да повтаряш заучени фрази, правят те да изглеждаш интелигентна :)

Чудо! Птичия грип говори смислени неща !

drawers
03-01-2007, 19:48
Ми и при мен в момента е същото.
След раздялата ми беше ужасно тежко, по едно време мислих, че съм го забравила, а всъщност дълбоко съм се лъгала, защото пак ми трепва нещо като го видя, пак го ревнувам... А мина много време.
Има голям шанс нещата да се оправят и пак да сме като преди, но пък аз не го искам. По-добре да се мъча без него, отколкото с него, защото да бъда с това момче беше ад... Затова в моя случай не си заслужава. Но само в моя.
Иначе мисля, че ако имаш желание да се върнеш при старата си любов, има смисъл да се бориш.

xixi
03-01-2007, 20:07
Razbira se ,4e si zaslujava,za6toto po-dobre da bade6 razo4arovan ot lubovta,otkolkoto nikoga da ne si q izpitval :!: :!: :!:

Откъде знаеш?

Тва е като да кажеш, че раждането боли повече от ритането в топките.

Ох, това май не трябваше да го пиша. Така де, продължавай да повтаряш заучени фрази, правят те да изглеждаш интелигентна :)

Чудо! Птичия грип говори смислени неща !

Имам и това свойство :) Просто не го практикувам, защото ме прави да изглеждам умен.
Птичко каза нещо лигаво и вече е гении...
ХАХАХАХАХАХАХАХХА птичко е гении птичко е гении
ще ти се подигравам цял живот МУАХХАХАХАХА

CVETELLINA
03-01-2007, 20:10
Хората били казали, че не би трябвало да се почва нова любов, преди да си забравил старата.
Цял живот ли да си седа сам?
Тoва според мен не е вярно!Аз мисля,че точно с новата любов се преодолява по-лесно старата.Само трябва да имаш желание да забравиш старата любов, да продължиш живота си и да бъдеш щастлив-и то ще се случи рано или късно :wink: O:)

theworldleader
03-03-2007, 14:06
Reshih se, nqma smisal da se zanimavam pove4e s neq, ne si struva,pyk i znam che nqma da e kakto predi, vinagi shte mislq che moje pak da mi spretne nomer.
Dneska edna priatelka mi kaza neshto koeto me nakara da se zamislq, dano e pravilno :)

trqbva da si promenq dobroto durjanie kym vsi4ki i dover4ivostta, no s vremeto shte se opravq.

blagodarq vi na vsi4ki!

bARbiTy
03-03-2007, 16:19
То НЯМА ЛЮБОВ !!! Кое по точно в това,което го няма да си заслужава?!?!?!