PDA

View Full Version : За какво нетрябва да се говори с едно момиче ?



03-01-2007, 14:18
Искам да попитам примерно като се запознаете с някое момче .. и седнете на кафе .. и примерно сте по срамежлижи и очаквате той да завърже разговора , за какви теми не ви е приятно да говорите ? И съответно за какви е приятно :D

assd
03-01-2007, 14:24
ти са кво си ? момиче ли, момче ли... че нещо не разбрах

Insatiable
03-01-2007, 14:29
[b]Аз по принцип за всичко обичам да говоря... Няма тема, която да отбягвам, нооо не знам нека кажат и другите :) Може да има нещо, по което не е толкова компетента и да няма какво да ти каже /коли, мотори и др./ \:D/ предполагам просто

koalka
03-01-2007, 14:29
В момента не се сещам за такава. :wink:

GLeZoRanA
03-01-2007, 14:32
Супер се дразня като някой седне да ми говори за проблемите си... ей тва може да ме накара да стана и да си тръгна без нищо да кажа..

Ice_Queen
03-01-2007, 14:32
Може биииии....
за бивши(да говориш и да питаш )
за ..болестиии....
за неща които са тъпи за другия ( както за момчетата са тъпи примерно козметики,парцалки и т.н. или за момичетата -футбол и ..там..каквото е :-D )

theworldleader
03-01-2007, 14:33
Супер се дразня като някой седне да ми говори за проблемите си... ей тва може да ме накара да стана и да си тръгна без нищо да кажа..


Х.. но комент!
Когато имаш проблем искаш да споделиш нали?
Ако съм на мястото на този някой, ще ти тегля една майна..


С жените за любов не се говори..

sledko_f>93
03-01-2007, 14:33
Супер се дразня като някой седне да ми говори за проблемите си... ей тва може да ме накара да стана и да си тръгна без нищо да кажа..
:-({|= Абсолютно! И мене

Gazence
03-01-2007, 14:37
не говорете с момиче за футбол примерно :) тряя да я разположите да я разсмеете .. :)

positive
03-01-2007, 14:38
samo ne za biv6i i da ne zapo4vat da se hvalqt s tova kolko sa veliki 6om sme izlqzli s tqh zn ni kefat i nqma nujda da se pravqt na ne6to koeto ne sa

GLeZoRanA
03-01-2007, 15:01
Супер се дразня като някой седне да ми говори за проблемите си... ей тва може да ме накара да стана и да си тръгна без нищо да кажа..


Х.. но комент!
Когато имаш проблем искаш да споделиш нали?
Ако съм на мястото на този някой, ще ти тегля една майна..


С жените за любов не се говори..
Държа да отбележа, че в темата пише -> Искам да попитам примерно като се запознаете с някое момче .. и седнете на кафе .. (ако сме се виждали два -три пъти ок...


не говорете с момиче за футбол примерно
Що? Аз лично обичам да говоря за футбол?и познавам доста момичета , на които би им било готино ако се заговори за футбол !

nsviper
03-01-2007, 16:14
обобщено....Никога не говори за Спорт(освен ако тя не си пада по спорта),Бивши приятелки(колко много ти липсвала и.т.н...),Лични проблеми,за килограми,за козметика....говорете си за Музика...или на кратко казано общи интереси!!;)