PDA

View Full Version : Боли ме



03-01-2007, 16:14
Мн ме боли.По цял ден плача и не знам какво да правя вече
Вече не обичам приятеля ми даже не знам дали съм го обичала някога
Той е луд по мен и мн ме обича не може без мен
Постоянно ми показва колко мн ме обича а аз не
Напоследак се опитвам по какви ли не начини да му кажа че не искам да сме заедно а той не го приема
Боли ме че го наранявам но не мога да бада с човек който не обичам
Той е толкова добър и ми жал за него да го зарежа
Моля ви помогнете ми- тия дни сме се р разбрали като се видим да поговорим и не знам каво да му кажа
:smt010

nsviper
03-01-2007, 16:19
Хммм еми просто му го кажи без никакви заобиколки...по-добре да чуе истината отколкото само да овърташ.Верно е че ще го заболи много,но какво да се прави...истината боли...късмет на срещатата(надявам се че сум помогнал)

4epHo0KaTa_Lady
03-01-2007, 16:21
Predishnata mi vruska beshe neshto podobno..Mn e kofti i az se chuvstvah tochno kato teb..toi me obichashe..a az osuznah che veche ne izpitvam nishto kum nego!!!Trudno e da go poglednesh v ochite i da mu kajesh che vsichko svurshva.. mnooo kofti ;( No ima li smisul ti da se izmuchvash..i v tova vreme da go lujesh ?! ..Lujesh nego..lujesh i sebe si :( :( :( Mila mn e gadnu obache ..reshi se edin den ,obqsni mu vsichko..i dano te razbere..i da ne iskash da go naranish ..nqma nachin,V liubovta vinagi im a edin naranen.. :( no spored men ne biva da se izmuchvash.. : Uspeh :P

TreeHill
03-01-2007, 16:24
Хммм еми просто му го кажи без никакви заобиколки...по-добре да чуе истината отколкото само да овърташ.Верно е че ще го заболи много,но какво да се прави...истината боли...късмет на срещатата(надявам се че сум помогнал)


ISTINATA!!! 200% istinata!

honda^
03-01-2007, 16:28
Просто му кажи, 4е не иска6 ве4е да сте заедно. Не може6 по този на4ин да наранява6 себе си...

koalka
03-01-2007, 16:31
Наистина много гадна ситуация, но за съжаление нищо няма да направиш.Измъчваш се, че не го обичаш, но не трябва да се виниш за това.Човек не може да заповядва на чувствата си(или поне не много).Обича те и за това не иска да го приеме, но трябва да сложиш край на всичко.

0ffLin3
03-01-2007, 16:53
Прави секс и после скасайте :-D

03-01-2007, 16:54
Ей сега ми звънна и плаче
Казвам му че не го обичам.Просто не си предтавям живота с него
А той прави планове за по-напред
Говори ми за бъде6тите ни деца....... направо не мога да ви опи6а ситуацията................
6те се прасна...........
:smt010

03-01-2007, 16:55
Прави секс и после скасайте :-D




Благодаря ти
мн ми помогна
:smt010

:smt010

helen4ee
03-01-2007, 17:11
Слънчице сладко, искам да ти кажа че момчето в крайна сметка е мъж, не го подценявай! :smt018 !!Колкото и да плаче и да те обича скоро МНООООООООООООГО СКОРО ще му мине и ще си хване друга, не си мисли че ще го преживява със седмици хаха ще продължи малко да те търси ти като го отрежеш пак, ще спре да се занимава и ще те замени:) :smt039 Аз съм 100% сигурна че ти го обичаш, повече от колкото той теб, но просто той е прекалено мил за теб. Винаги е така ако ще и да е най- големия пич на земята, когато ти ходи след гъза ти вече започваш да се отчуждаваш..защо?Защото така, не се знае причината!Но искам да ти кажа,че ти много ще съжаляваш за това и ти ще страдаш,а той е мъж,жени навсякъде има и хубави и по-хубави... и така Но при теб е по трудно мъж, който се държи добре с теб, без да те обижда и подценява е 1 на 500 ... така че помисли си добре ... :smt115

Дано съм ти помогнала... ако искаш мове на лична да ми пишеш

nsviper
03-01-2007, 17:17
еее айде сега без такива сексиски изказвания...но от една страна си права..наистина ще си хване друга и ще те забрави..ще му бъдеш като бриз...така че няма смисъл да се тормозиш!!!LIVE YOUR LIFE!!!

helen4ee
03-01-2007, 17:39
Ами замисли се бе скъпи как иначе ще и отворя очите,за да види какво има ;)

като гледам ти си имаш дълга връзка и сигурно си си радваш, аз също и аз си се радвам, нека и тя бъде кото нас ;)

Dissenter
03-01-2007, 18:09
Хммм еми просто му го кажи без никакви заобиколки...по-добре да чуе истината отколкото само да овърташ.Верно е че ще го заболи много,но какво да се прави...истината боли...късмет на срещатата(надявам се че сум помогнал)


ISTINATA!!! 200% istinata!
Съгласен!Просто намери подходящите думи и му го кажи.Все ще прояви разбиране,колкото и да е тежко.Все пак сме хора :roll:

ThePainIsReaL
03-01-2007, 18:35
Сигурна съм , че и него много го боли всичко да се протяга толкова много . Сигурна съм , че се усеща и някак си знае какво ще стане , но е нормално да не иска да си признае , че знае всичко . Все пак , миличка , щом не го обичаш вече , не се измъчвай да си с него , не го лъжи . Понякога хората трябва да са егоисти , за да продължат напред . Не му казвай заобиколно за мислите си , кажи му директно нещата , обясни му , че не си искала да го нараниш , но това не е зависило от теб . Не можеш насила да си наложиш да го обичаш , я . И не се стряскай , ако се разплаче или реагира остро , той просто си изразява болката . Пък и няма как да не ти е мъчно , но веднъж решила ли си , че краят идва , по-добре докарай го до истински край веднъж завинаги , а не всеки ден малко по малко ...

Писенце
03-01-2007, 19:26
Няма нищо по-хубаво от истината казана без заобиколки.Винаги бих предпочела истината дори и да е най-гадното нещо което ще чуя.Кажи му и не го измъчвай повече защотото знам колко боли...

theworldleader
03-01-2007, 19:36
Ако наистина не го обичаш, кажи му го.. най - жалкото е просто да му кажеш " Мога и без теб" И после нито обеснения, нито нищо..

03-01-2007, 19:50
Слънчице сладко, искам да ти кажа че момчето в крайна сметка е мъж, не го подценявай! :smt018 !!Колкото и да плаче и да те обича скоро МНООООООООООООГО СКОРО ще му мине и ще си хване друга, не си мисли че ще го преживява със седмици хаха ще продължи малко да те търси ти като го отрежеш пак, ще спре да се занимава и ще те замени:) :smt039 Аз съм 100% сигурна че ти го обичаш, повече от колкото той теб, но просто той е прекалено мил за теб. Винаги е така ако ще и да е най- големия пич на земята, когато ти ходи след гъза ти вече започваш да се отчуждаваш..защо?Защото така, не се знае причината!Но искам да ти кажа,че ти много ще съжаляваш за това и ти ще страдаш,а той е мъж,жени навсякъде има и хубави и по-хубави... и така Но при теб е по трудно мъж, който се държи добре с теб, без да те обижда и подценява е 1 на 500 ... така че помисли си добре ... :smt115






Напално си права
Може би е заради това,че е прекалено мил и добър с мен
Дразни ме че се задоволява с бсичко което му кажа
Когато сме на кафе-квото пия аз жинаги тва и той,кадето кажа да ходим- винаги се съгласява
Може би ми е писнало и искам "мъж" в пълния смисъл на думата
Не знам

Все по-объркано се чувствам
:smt010


Дано съм ти помогнала... ако искаш мове на лична да ми пишеш

Eternal_flame
03-01-2007, 19:50
I az sam izpadala v takava situaciq i znam,4e e mnogo kofti.No trqbva da nameri6 sili v sebe si da mu kaje6 za6toto po-natam 6te stava vse po -gadno i za teb i za nego.Po -dobre mu kaji vsi4ko bez zaobikalki.Uspeh

helen4ee
03-01-2007, 20:09
Айде регистритай се за да мога да ти пиша на лична плс

Вълка
03-01-2007, 20:16
Мн ме боли.По цял ден плача и не знам какво да правя вече
Вече не обичам приятеля ми даже не знам дали съм го обичала някога
Той е луд по мен и мн ме обича не може без мен
Постоянно ми показва колко мн ме обича а аз не
Напоследак се опитвам по какви ли не начини да му кажа че не искам да сме заедно а той не го приема
Боли ме че го наранявам но не мога да бада с човек който не обичам
Той е толкова добър и ми жал за него да го зарежа
Моля ви помогнете ми- тия дни сме се р разбрали като се видим да поговорим и не знам каво да му кажа
:smt010

Кажи му истината !

Послушай ме защото става по голяма каша ( ако не му кажеш ) и повече ще го измъчиш !

кажи му истината !

Vampire_In_You
03-01-2007, 20:22
Айде регистритай се за да мога да ти пиша на лична плс







6te 4akam da mi pi6e6

darkdevil
03-01-2007, 20:59
определено му кажи истината докато то лъжеш и овърташ още повече ще го нараниш

jus7_a_boy
03-01-2007, 21:22
Само ще ти кажа, че нещата се оценяват едва когато се загубят...

baby_angel
03-10-2007, 13:37
prosto mu kaji istinata taka 6e stane po lesno otkolkoto da ovarta6 znam 4e mn 6e te boli o taka e po dobre