PDA

View Full Version : Знае ли ви много устата ?



bungle
03-01-2007, 16:32
На мен ДА.
Баси, колко се мразя.

Наговорих такива неща на момчето, което обичам, само и само за да се направя на интересна и защото бях наранена, че така го заболя...
Не знам дали изобщо ще ми прости.
Извиних му се. Плаках. Излях си душата и му казах какво ме е наранило..Той каза, че си ме обича и че съм най-красивото момиче на света..дори, когато плача. Баси...

Вие имали ли сте такива моменти, в които се мразите,защото сте говорили неща, които не мислите ?
И... как после сте оправяли кашата, която сами сте си надробили ?

:-#

4epHo0KaTa_Lady
03-01-2007, 16:40
mi poprincip i az sym mn ustata..Kazvam vsichko,koeto mislq i v povecheto sluchai sujelqvam..obache sega se nauchih i se izvinqvam..nali vseki si ima gordost..obache spored men e mn vajno da umeesh da priznavash greshkite si..i da iskash proshka est..Ta sega gledam da ne govorq po mn..(nali zavisi na koi,ako e nqkoq "priqtelka" ) :P :P :P

koalka
03-01-2007, 16:44
Определено е имало такива моменти, в които не мога да се понасям и толкова съжалявам за нещата, които съм казала.И аз като теб плача и знам, че съм наранила човека до себе си.За това се опитвам да оправя нещата, като говоря с него и му кажа, че тези неща не ги мисля сега и го обичам.Защото за нещата, които съжалявам, че съм казала са именно тези, които не мисля. :wink:

bungle
03-01-2007, 16:55
Уф.. аз му се извиних. Казах му, че не съм го мислела... Но наистина казах ужасни неща. Той каза, че съм го убила с думите си. Че ми вярва, но дори и вярата не е безсмъртна и ме е страх.., че пак ще се отдръпне от мен, след като всичко беше толкова добре тези дни..

:(

Тъпо същество си, Бънгъл, тъпо.

bungle
03-01-2007, 16:59
Само след теб, селяко.

Violenza
03-01-2007, 17:16
За жалост, да.
Почти всеки ден...
Поякога чак ми става жал... аз съм толкова лоша, а той е най-добричкото момче на света.
Винаги ми казва, че ме обича много и т.н. Постоянно ми говори мили думи.
А аз...някак си не изразявам чувствата си така, както искам...
Обичам го страшно много и винаги се опитвам да съм по-добра, но...

Dissenter
03-01-2007, 17:17
Даа,определено има моменти когато говоря и после съжалявам и направо ми идва да си изкъртя главата ](*,) ...Не че устата ми знае много,но понякога така се случва,че или съм разбран погрешно,или наистина съм казал нещо не на място :smt009

sledko_f>93
03-01-2007, 17:20
Имах такъв момент и не успях да оправя"кашата" ....... мразя се за това1

koalka
03-01-2007, 17:21
Уф.. аз му се извиних. Казах му, че не съм го мислела... Но наистина казах ужасни неща. Той каза, че съм го убила с думите си. Че ми вярва, но дори и вярата не е безсмъртна и ме е страх.., че пак ще се отдръпне от мен, след като всичко беше толкова добре тези дни..

:(

Тъпо същество си, Бънгъл, тъпо.Е, не знам сега какво си казала, ако е било нещо наистина, което пак ще го накара да се отдръпне.Но много си зависи и от характера на човека до теб.Дали може да прости такава грешка или не.Или по-точно и от характера, и от чувствата.Говори с него по този въпрос и му кажи, че всеки прави грешки(не трябва да е оправдание) и ще се постараеш повече да не го казваш.Следващият път брой до 10 като си ядосана и тогава кажи това, което искаш да кажеш.Тъпо звучи, но все пак действа. :wink: Не си тъпа, а просто сме хора и правим грешки.Но тъпо ще е, ако не направи компромис и ако ти си му прощавала в такива моменти, в които не е мислес това, което казва, а той сега да не ти прости.Нали се обичате...

Insatiable
03-01-2007, 17:25
Ами... аз съм била от другата страна на барикадата .. на мен ми наговориха такива ужасни неща и то от човека, който обичам... След това ми се извини.. плачеше .. аз също се разплаках, на момента не бях слконна да му простя, но след ден-два като помислих вече трезво всичко се нормализира... защото наистина го обичам..
Та... твоето момче bungle вярвам, че ще ти прости наговорените неща от теб :) Всичко ще се оправи... макар че и след това ще се сеща какво си му казала и ще му е гадно...

bungle
03-01-2007, 17:29
Мерси на всички ви.
Обнадеждих се.

Gravity^of^love
03-01-2007, 17:48
хаха..ако някое момченце ме нарани просто...не оставям нещата така..последния с който така се скучи тва тръгнахме..уж..и на другата вечер ми каза че иска да е с мене ама сега не иска да си има приятелка..и като го почнах колко време ме е въртял и флиртчета и ала бала че е трябвало да помисли..така така и го направих на 5 стотинки..нищо не можа да каже..после ми стана гадно че изобщо съм си губила времето да му говоря..и като го видях след няколко дни му казах че не е трябвало така да правя и мислено добавих 'трябваше да ти шибна един здрав шамар и до там да прилюча с тебе'...а той само каза 'ти ми говореше..аз не знаех какво да кажа..права беше...поне 2 часа не сам могал да заспя и ми беше гадно'..не че тва ме трогна..ама разбрах че мнооооого хубави неща ми е родил акъла.. незнам как звучи но бях доволна от себе си :)

03-01-2007, 17:57
abe skapa te mngoo 4etso samo i tva 4akat i se pratq na obidini i se praqt 4e ti si vinovna samo i samo mogat se izmaknat toi ako te obi46ae istinski vse 6te6e se premiri osobeno kat si mu plakal i takia moje bi tva e samo izvinenie postavi se ti ako toi ti be6e kazal tva 6te6e mu prosti6 nali 6ttoo go obi4a6 a toi?pomisli si!

bungle
03-01-2007, 18:01
abe skapa te mngoo 4etso samo i tva 4akat i se pratq na obidini i se praqt 4e ti si vinovna samo i samo mogat se izmaknat toi ako te obi46ae istinski vse 6te6e se premiri osobeno kat si mu plakal i takia moje bi tva e samo izvinenie postavi se ti ako toi ti be6e kazal tva 6te6e mu prosti6 nali 6ttoo go obi4a6 a toi?pomisli si!

Донякъде е така.

Гррр...

xixi
03-01-2007, 18:05
Не естествено.Аз съм скромно момченце което не говори много.
Относно устата ми,тя е идиот.Разбира се не очаквам да е умна колкото съм аз(никой не е толкова умен освен мен) ма тва на нищо не прилича.Хубавото е,че е слабохарактерна и не прави глупости без пряка заповет на главния мозък.

bungle
03-01-2007, 18:06
Хихи, за твоята уста знаем . :-D

xixi
03-01-2007, 18:08
Хихи, за твоята уста знаем . :-D
Я я кажи,че аз съм чувал някой работи за нея ма незнам дали са вярни.
Клюкиии

киро и спиро
03-01-2007, 18:08
Хехе нон стоп само плямпам някакви простотий ами ако тия с мен мълчат ко да правя като е тихо не е интересно но най вече обичам да слушам издържал съм 9 часа нон стоп женски бръщолевения без да се изнервя. :twisted: Тайнат ще я прочете в следващата ми книга " Как да не слушаме какво говори момичето срещу нас а да си я представяме гола".

ThePainIsReaL
03-01-2007, 19:01
Да .. правих го редовно , когато до мен беше човек , който уж ме обичаше . Такива простотии съм му говорила , неща , които не мисля .. дори и с по-гадни думи съм го наричала . Вярвала съм на външни лица , които ме лъжат , и съм си го изкарвала на него само с един смс с достатъчно тъпо съдържание , че да го нарани .. общо взето много тъпо съм се държала и винаги много съм страдала от постъпките си . Направо му се възхищавах на търпението с мен . И в тези моменти наистина и аз се мразих . Типично женско нещо явно .. :roll:

Писенце
03-01-2007, 19:11
Ми не се сещам да съм имала подобен проблем.Попринцип не съм от тия дето много говорят , трая си,мълча си дори и да ме дразни ,но после имам много гадния навик да помня всичко и да отмъщавам.Попринцип той е този който ми наговаря куп неща и после ми се извинява.

Ice_Queen
03-01-2007, 19:13
Не съм лоша,когато и др не е лош с мен..но заяде ли се..особенно за някакви грешки или постъпки ,няма равен на мен как му вадя вс ,и най-малкото лошо на бял свят...

alkobalko
03-01-2007, 19:16
С доста силен характер съм и никога не крия това, което мисля. За да се презастраховам още в началото на връзката ми предупредих приятеля ми, че съм доста цапната в устата и ако ме обича трябва да ме търпи такава, каквато съм. От онзи момент мина доста време и май съм се променила, но не достатъчно. Когато ми е тежко и страдам съм способна да кажа думи, за които съжалявам. Само се радвам, че момчето ми ме познава и знае, че не ги мисля.

Mike-Jones
03-01-2007, 20:46
Cadillac Don - Inside Peanut Butter Outside Jelly

Tempestjuji
03-02-2007, 16:54
не..обикновено когато се ядосам на някого спирам да говоря и го пренегрегвам..като ми мине на лседващия ден ако ме пита ше му кажа кво ми е било....

TraPPed
03-02-2007, 18:22
Mi na men ne.Az sym ot mylchalivite,t.e. ne si go slagam mnoy na dy6ata...ili kakto iskate go razbiraite,ne se vpe4atlqvam mnogo i deistvam spokoino!Loshoto e 4e nqkoi put mi kipva i stava mnoy nape4eno togava!

muhlqsal_4orap
03-02-2007, 18:26
Az sym ot mylchalivite,t.e. ne si go slagam mnoy na dy6ata...
а къде си го слагаш?
омг, темата за устата ли беше?!
шит

strawberry_girl4e
03-02-2007, 18:30
naprimer sno6ti mi be6e adski typo i gadno 6toto...abe nqma da vi obqsbnqvam sq tva nqma zn...ama kak da oprai6 ne6tata nz, zavisi kvo si zgafil