PDA

View Full Version : Много я обичам..Как да и го каже така ,че да ме разбере ?



Bleach
03-01-2007, 16:37
Ето я и моята история..

От дооооста време имам симпатии към 1 момиче..Някъде от 5 клас тайничко си харесвам едно много мило,интелигенто и красиво момиче..Бяхме в 1 клас до 7 клас..На 4 пъти се опитвам да и кажа за чувствата си,но винаги излиза едно вътрешно чувство ,че тя няма да отвърне на чувствата ми...За 3 години съм имал доста връзки ,но никога не съм забравял това момиче..АБСОЛЮТНО НИКОГА !!! Вече съм 8 клас..Май забравих да ви кажа ,че с нея никога не сме се карали,но никога тя не е показвала ,че поне малко ме харесва..Знам доста неща за нея,както и тя за мен...Сега сме в 1 даскало и стаите ни са една до друга..Всяко междучасие я виждам и просто се разтапям..Просто от 2 месеца чувства ми..Не знам..Така не е било никога..Абсолютно влюбен съм и няма на къде..Сега тя е на почивка,а като се върне тя ,отивам аз..Но като се върна мисля да действам ,независимо колко сълзи ще си докарам..Преди да замине си писахме в нет-а..Казахме си доста работи ..Имаше {} и мисля ,чеее..Ох не знам полудявам от любов..Мисля си ,че и тя ме харесва..Но просто не мога да повярвам ,че това може да е така..Виждахме се из центъра ,тя ми усмихна,поговорихме си и т.н...Както сами разбрахте съм лудо влюбен в нея ,но не знам как точно да и го кажа..Искам да е нещо по-ефектно ,че да и грабна сърцето..Какво предлагате.. Как мислите ? И има ли друг начин освен най-често срещания отговор "Лице,в лице" и/или "Казвай истината и 100% истината пък каквото стане"..Искам да е нещо невероятно...Да не може да го забрави и следователно да я накарам да се влюби или поне мъничко да ме хареса..

Чакам вашите мнения и коментари..Благодаря Ви за вниманието..

koalka
03-01-2007, 16:42
Защо трябва да е непременно нещо нестандартно?Тя, ако те харесва няма да го забрави, но ако не те, няма да се влюби в теб само заради едното невероятно предложение от теб например.Просто си поговорете и я питай за чувствата ти. :wink:

Bleach
03-01-2007, 16:44
Така като се замисля си много прав/а ..

И наистина си мисля да си поговориме още известно време..Да я поканя на кафе и евентуално да и разкрия за какво става на въпрос ..Това е добра идея. :wink:

Need_A_Girl
03-01-2007, 17:44
Така като се замисля си много прав/а ..

И наистина си мисля да си поговориме още известно време..Да я поканя на кафе и евентуално да и разкрия за какво става на въпрос ..Това е добра идея. :wink:

Виж ся, пич, като се върнеш от почивка я кани, излизайте 2-3 пъти на кафе и накрая я води някъде на барче, диско - нещо такова! Потанцувайте си, разчувствай я и към края на вечерта я изведи някаде навън и й кажи в прав текст всичко и няаа да имаш равен ако те харесва \:D/

Bleach
03-01-2007, 17:49
Супер ..Но след 2-3 кафета,тя трябва да се усети на къде вървят нещата ..Дори от първия път..Но пък няма друг начин :)..Стискам зъби и се моля да стане работата :)

BebeTooOoo
03-01-2007, 17:55
Виж сега не е нужно да е непременно нещо "невероятно".Ако тя неистина те харесва няма да го забрави,но ако не те...няма как да я накараш да е влюби в теб.Поговори с нея и й кажи за чувствата си....айде успех

Dissenter
03-01-2007, 18:06
Непременно ли трябва да е с думи.Може просто да направиш нещо за нея,някакъв жест.Ще свърши работа :-D

Bleach
03-01-2007, 18:22
Какъв жест? :)

SaYoNaRa
03-01-2007, 18:26
Нарича се флирт драги ми смехурко

Bleach
03-01-2007, 18:30
Нарича се флирт драги ми смехурко

Да ве брайно..Споко знам ;)..Просто ей така малко оффтопик да стане..

А иначе тоя в подписа ти е голяма резачка..Много ме кефи..АХахах

П.П. Темата се изчерпа :)

baby_angel
03-11-2007, 12:07
po dobre mu kaji ako te haresva 6e tragnete ako li ne ni6o nqma da zagubi6 samo 6e spe4eli6 ako mu priznae6

sherry
03-11-2007, 12:14
След като изпитваш чувства към нея - покажи го. Твой е изборът - дали да го направиш бързо или постепенно. Можеш да започнеш с леки флиртчета в чата, но разбира се най - хубаво би било да я питаш дали иска да излезете на среща. Не губи време, че да не тръгне с друг. Няма да си го простиш. Не се срамувай от чувствата си и спокойно ги разкрий. Няма какво да се тревожиш от отхвърляне. Рискувай!

iiirish
03-11-2007, 13:32
не мога да разбера защо непременно трябва да постигнеш някакъв невероятен ефект от признанието си! ако до сега тя не те е забелязала като момче, то едно признание независимо колко нестандратно е, надали би предизвикало в нея някакъв ефект, който да преобърне нещата!