PDA

View Full Version : За теб, любов



fulldelight
03-01-2007, 17:15
Седя си и чета разни постове за секс, страст и т.н. и се замислям "А има ли любов?". Дали хората все още спазват тази "банална" традиция да спиш с човека, който истински обичаш? И дали в хората все още гори тази романтика, изтъркана по сълзливите филми?
Всеки ден се сблъсквам със суровото ежедневие, което сполита всички нас и все повече чувствам, че света се променя и аз със него. Имам много познати, които правят секс само за самото платоническо задоволяване и се чудя дали това е правилно?

Как мислите вие - има ли истинска любов и вярвате ли, че тя ще сполети и вас?

helen4ee
03-01-2007, 17:56
Естествено че има любов и тези, които правят само чист секс, без грам ласка и без грам ЛЮБОВ, не изживяват нищо повече от 2 кучета чифтосващи се на улицата.. Жалко е, но е факт.. Много е приятно
"любенето", чустваш се добре, сигурно ти е, изпълва те нежност, отпуснат си, чувстеаш се наистина удолетворен :smt059
КОгато правиш любов, си щастлив и нищо не може да ти се опре.
Тези които не я правят просто губят :)

LSD^Lady
03-01-2007, 17:57
Аз мисля че има ! Мен така ме връхлетя чееее....... :smt007

Insatiable
03-01-2007, 18:03
И аз вярвам, че има истинска любов и съм на принципа "да спиш с човека, който истински обичаш" :smt008 :)

helen4ee
03-01-2007, 18:05
Брех то имало мозък в главите на българите ;;))) браво :)

TreeHill
03-01-2007, 18:10
sled tva koeto prejivqh nemoga da kaja 4e nqma...ama....

SupremacyGirl
03-01-2007, 18:23
Драми,драми,драми..

ThePainIsReaL
03-01-2007, 18:23
Тази тема е толкова позната за мен . Ежедневие ми е да мисля над нея . :roll: Била съм влюбена , сигурна съм , че има любов . Първият ми път беше от любов . Искрено вярвам в това , че някога ще бъда отново толкова силно обичана . И наистина ме боли да слушам само за това кой кого бил пр*снал , кой на кого д*хал , кой какви ц*ци има , но това е реалността . Сега съм на 17 години и усещам нещата толкова остро , всички около мен ги тресе хормона , всичко се свежда до секс , до едно чисто и просто блъскане , в което не влагаш нищо от себе си . Сексът без чувства е само гимнастика .. но повечето от нас го практикуват . И си признавам , че ако другите не бяха такива , ако не бях заобиколена само от същества , които говорят за едно и също всяка секунда - само за едното е*ане , аз нямаше да съм такава. Понякога се улавям , че разсъждавам толкова просташки колкото и другите и се ядосвам на себе си . Аз толкова принадлежа на тази среда , мъчейки се да се премахна от нея .. но това е положението . Не искам да се примиря .. но дори и аз , която за себе си осъзнавам , че сексът , в който няма никаква обич , го правя .. наистина съжалявам за това , но когато нямам до себе си човек , който мога да обичам .. аз го правя . И ставам точно като тези , които оплювам - такава , която се натиска и спи с някого само , за да е спала с някого .

koalka
03-01-2007, 18:40
ThePainIsReaL даде много добро мнение по темата.Ами, наистина реалността е такава, че тийнейджърите(а и не само те), много от тях търсят само секса, като не влагат никакви чувства.Аз искам да го правя само с човек, който обичам.

Kianna
03-01-2007, 18:53
Има :-D

FcheSladko
03-01-2007, 19:00
Имаше време, в което си мислех, че има любов. Ама вече не съм толкова убедена, даже хич.. :) Любов има за някой хора, които наистина са я срещнали ;) Дано и аз някой ден да съм сред тях...

kobrichka
03-01-2007, 19:12
Не знам дали има любов,6но силно се надявам да има такава.мисля че има защото имам приятели които наистина са срещнали любовта и са мн щастливи.Силно се надявам някога и мен да
ме сполети.И трябва да вярваме че съществува любовта иначе живота няма да има смисъл.

alkobalko
03-01-2007, 19:13
Може да звуча като голяма романтичка, но вярвам, че любовта съществува. Има я и когато е споделена е красива и чиста. За мен да бъдеш с един човек не е просто секс, а доказателство за чувствата. Това не е просто задоволяване на физическите, но и на духовните нужди, това е близост и доближаване до другия. Лично аз никога не бих била с човек, който не обичам само заради секса. Никога не съм си представяла да го правя без любов. Вярвам в романтиката и се опитвам да не я забравям в сивото ежедневие.
Не искам да повярвам, че все по-малко хора вярват в любовта и са забравили да бъдат романтични. Не искам да вярвам, че двама човека са заедно само, за да задоволят физическите си нужди.

EvilBrunette
03-01-2007, 21:51
Трудно ми е да кажа дали има любов... Това е въпрос, който самата аз си задавам и на който все още търся отговор. В момента си падам ужасно много по едно момче, но дали това е любов - не мога да кажа... Отчайвам се като виждам какво разбират под понятието "любов" наборите ми. Не мога да разбера как може да ходиш с някой един месец и да установиш, че е мъжът на живота ти. Блъскам си главата и не мога да разбера също защо всички говорят постоянно за секс. Както се изразиха по-нагоре - свирки, е*ане и т.н.Имам чувството, че вместо към по-добро, поколението ни деградира, колкото и да не ми се иска да го казвам. Скоро май няма да се открояваме по нищо от животините.

Shmatko
03-01-2007, 22:26
Аз пък си забраних да обичам. :?

iiirish
03-02-2007, 07:41
преди да, вече - не! :?

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 08:16
И аз вярвам, че има истинска любов и съм на принципа "да спиш с човека, който истински обичаш" :smt008 :)] Да, именно и аз така, но този човек , който наистина обичаш му е само за едното е..не и иска от първата среща е многоо тъпо, но вече започна често да ми се случва ](*,)

03-02-2007, 08:28
Според мене любовта какво и всички други хубави неща са на изчезване :? Когато имаш нещо хубаво ти неосъзнаваш колко държиш на него докато него загубиш. И то тва е абсолютно вярно за деградиращото общество .. повечето ся си изкарват кефа .. и после кво ... х*й .. а тия дето ся се опитват да направят нещо смислено за бъдещия си живот биват оплювани и отхвърляни от другите ..
НО ако си красив и имаш хубаво тяло няма закво да се притесняваш ( aз несъм красив и нямам хубаво тяло затва се притесняжам :smt010 )
щото красивите навсякаде ги приемат ... Просто така е изградено обществото ни #-o

03-02-2007, 08:32
Аз се чувствам много гадно щото съм вече пълнолетен , дося несъм имал приятелна и несъм се целувал , и съм изпуснал супер много :smt010 :smt010 :smt010 и ми е много много много мъчно за тия години дося дето нищо несъм правил, но аз жъвея с нагласата че има още време и можеби шсе оправя , а то време няма :smt010

Mimka_sweet
03-02-2007, 08:33
Аз пък си забраних да обичам. :?А аз ще последвам твоя пример 8-[

Digital
03-02-2007, 10:01
Седя си и чета разни постове за секс, страст и т.н. и се замислям "А има ли любов?". Дали хората все още спазват тази "банална" традиция да спиш с човека, който истински обичаш? И дали в хората все още гори тази романтика, изтъркана по сълзливите филми?
Всеки ден се сблъсквам със суровото ежедневие, което сполита всички нас и все повече чувствам, че света се променя и аз със него. Имам много познати, които правят секс само за самото платоническо задоволяване и се чудя дали това е правилно?
Както го чувстваш така е правилно...

positive
03-02-2007, 10:08
spored men ima lubov,no 4ak puk takiva melodrami kato po filmite....vseki pokazva lubovta si po razli4en na4in

kukli4ka__
03-02-2007, 10:25
--------------------------------------------------------------------------------

Shmatko написа:
Аз пък си забраних да обичам.
А аз ще последвам твоя пример
_________________

и аз се присъединявам отдавна съм си забранила

jadna_za_lubov
03-02-2007, 10:29
Istinska lubov ima stiga da vqrvash 4e shte q otkriesh...az li4no sam mnoooogo protiv sexa samo za zadovolqvane!!! :roll:

Десислава Цветкова
03-02-2007, 10:42
:) Темата е уникална сама със себе си ,,,, Любов ,,,, какво е любовта .... Хора които се обичат, хора които дават всичко от себе си един за друг ,,, да любовта съществува! Защо ли ? Защото едно е да имаш отношения дори и сексуални с някой към когото нямаш чувства и си решил,че просто един секс ще ти достави удоволствие и ще те освободи малко от напрежението,... а съвсем друго е когато имаш чувства и те са споделени когато хората не изпитват просто една превързаност или единя да дава всичко от себе си а другия да го прави като по задължение,,,,,любовта е нещо което разбираш и започваш да усещаш след определен период от време или когато загубиш човека когото само си смятал, че обичаш ....
Различно е когато правиш нещо с любов към другия и съвсем различно когато не е ...
А относно въпроса само ако обичаш ли трябва да си легнеш с някой.....
Аз не бих легнала с човек към когато нямам чувства не бих го целунала дори .....
Любовта е нещо което се намира трудно , но все в един етап от живота ни идва и ние и се радваме или тя ни наранява жестоко :)

frozen
03-02-2007, 11:04
Според мене любовта какво и всички други хубави неща са на изчезване :? Когато имаш нещо хубаво ти неосъзнаваш колко държиш на него докато него загубиш. И то тва е абсолютно вярно за деградиращото общество .. повечето ся си изкарват кефа .. и после кво ... х*й .. а тия дето ся се опитват да направят нещо смислено за бъдещия си живот биват оплювани и отхвърляни от другите ..
НО ако си красив и имаш хубаво тяло няма закво да се притесняваш ( aз несъм красив и нямам хубаво тяло затва се притесняжам :smt010 )
щото красивите навсякаде ги приемат ... Просто така е изградено обществото ни #-o
Въобще не си прав! Общоприето схващане е това, но съм ставала свидетел на доста случаи, в които хора за които далеч не можеш да кажеш, че са красиви, са заедно и влюбени и много щастливи. За любовта няма красиви и грозни и ако обичаш някого ще го обичаш какъвто е. А абсолютно във всеки има някакво очарование, което ще грабне пък някой друг и така.. Те са го казали хората - за всеки влак си има пътници. Както и обратния вариант.. виждаш един човек, красив, но е сам..? Тъй че не е това само определящо. То явно и аз малко романтичка си падам :P
По въпроса - има любов, изпитвала съм я, свързвам и най-хубавото и най-лошото с нея... Въобще най-силните емоции в живота ми произлизат от нея. Може да се чувстваш адски щастлив и зареден с енергия, да имаш чувството, че можеш да се справиш с абсолютно всичко и да успяваш... както и може да се чувстваш опустошен отвътре, да се чудиш как ще изживееш още един ден, как ще издържиш, как още дишаш въобще.. Двете крайности.
А за секса без любов.. след него следва т.н. "любовен махмурлук". Правиш го, защото нещо ти липсва, искаш да я запълниш тази липса.. А след това ти е още по-празно и тъпо. Общо взето моментно изживяване, което не ти носи нищо, а след това може и спомен да не остане.
Аз не съм се заричала да не обичам повече, напротив иска ми се, но си мисля, че никога няма да се влюбя отново толкова силно.

Десислава Цветкова
03-02-2007, 11:28
Според мене любовта какво и всички други хубави неща са на изчезване :? Когато имаш нещо хубаво ти неосъзнаваш колко държиш на него докато него загубиш. И то тва е абсолютно вярно за деградиращото общество .. повечето ся си изкарват кефа .. и после кво ... х*й .. а тия дето ся се опитват да направят нещо смислено за бъдещия си живот биват оплювани и отхвърляни от другите ..
НО ако си красив и имаш хубаво тяло няма закво да се притесняваш ( aз несъм красив и нямам хубаво тяло затва се притесняжам :smt010 )
щото красивите навсякаде ги приемат ... Просто така е изградено обществото ни #-o
Въобще не си прав! Общоприето схващане е това, но съм ставала свидетел на доста случаи, в които хора за които далеч не можеш да кажеш, че са красиви, са заедно и влюбени и много щастливи. За любовта няма красиви и грозни и ако обичаш някого ще го обичаш какъвто е. А абсолютно във всеки има някакво очарование, което ще грабне пък някой друг и така.. Те са го казали хората - за всеки влак си има пътници. Както и обратния вариант.. виждаш един човек, красив, но е сам..? Тъй че не е това само определящо. То явно и аз малко романтичка си падам :P
По въпроса - има любов, изпитвала съм я, свързвам и най-хубавото и най-лошото с нея... Въобще най-силните емоции в живота ми произлизат от нея. Може да се чувстваш адски щастлив и зареден с енергия, да имаш чувството, че можеш да се справиш с абсолютно всичко и да успяваш... както и може да се чувстваш опустошен отвътре, да се чудиш как ще изживееш още един ден, как ще издържиш, как още дишаш въобще.. Двете крайности.
А за секса без любов.. след него следва т.н. "любовен махмурлук". Правиш го, защото нещо ти липсва, искаш да я запълниш тази липса.. А след това ти е още по-празно и тъпо. Общо взето моментно изживяване, което не ти носи нищо, а след това може и спомен да не остане.
Аз не съм се заричала да не обичам повече, напротив иска ми се, но си мисля, че никога няма да се влюбя отново толкова силно.


na 100 % syglasna

fulldelight
03-02-2007, 12:17
Аз се чувствам много гадно щото съм вече пълнолетен , дося несъм имал приятелна и несъм се целувал , и съм изпуснал супер много :smt010 :smt010 :smt010 и ми е много много много мъчно за тия години дося дето нищо несъм правил, но аз жъвея с нагласата че има още време и можеби шсе оправя , а то време няма :smt010
Споко, пич - за всеки влак си има пътници. И твоето време ще дойде ;)

:arrow: Прочетох всички мнения и много се радвам, че има толкова много хора, които вярват в това прекрасно чувство и пожелавам на всички да изпитате любовта на живота си ;)

Fucking_Bitch
03-02-2007, 12:49
Аз вярвам в любовта,но хората са позорни,жалки!Те я оскверняват направо и после питат защо не ходела при тях?!Любовта спохожда само тези,които я заслужават,така мисля аз...Относно секса без любов...който,както си го преценява...Аз не виждам лошо да спиш с човек,който не обичаш. :-k

03-02-2007, 19:22
Nqma lybov ... Lybovta ne sa6testvyva ... v toq vek seki iska sex,sex,sex ni6ty dr ne vanyva mladoto pokolenie dnes ... tfa e basi tapotiqta ... kak moje nqkoi da ne iska da yseti taq trapka,kakvato ima pri sexa s lybov ,ako moga taka da se izrazq ?!?! :smt018

darkdevil
03-02-2007, 21:26
няма защото не си я търсил секса с любимия пробваи и ще разбереш невероятно преживяване е а доколкото без чуства просто едно задоволяване на хормоните ти !