PDA

View Full Version : Какво правите като..



[Industrial_Fr3aK]
03-01-2007, 18:09
Ами.. какво правите като някой ви каже, че много ви харесва.. ама вие нямате подобни чувства към тях..? Смисъл какво им казвате?

koalka
03-01-2007, 18:10
Ами просто му казвам, че нямам същите чувства и не го харесвам.С това приключва всичко. :wink:

Gazence
03-01-2007, 18:10
ми ще му кажеш че ти е симпати4ен но ни6то повече и че не6тата между вас няма се получат

TreeHill
03-01-2007, 18:12
Ами просто му казвам, че нямам същите чувства и не го харесвам.С това приключва всичко. :wink:


mnoooogo trudno da se seti 4ovek ...

helen4ee
03-01-2007, 18:18
Ами много просто замисли се: Какво НЯМА ДА ТЕ НАРАНИ/ОБИДИ, когато признаваш чувствата си на някой, а той не изпитва същото към теб :)) ДЕМЕК постави се на мястото на д :roll: ругия ;)

ThePainIsReaL
03-01-2007, 18:27
Ако ми пука за човека с/у мен гледам по по-заобиколен начин да го отрежа и да му покажа , че трябва да се откаже . :roll: Ако не помогне това , говоря с него , казвам кое как е , що е .. и т.н.
И накрая на него винаги му е тежко и не ми говори .. ама съдба .

mgxpower
03-01-2007, 21:55
Ами аз понеже съм такъв човек ,който рядко наранява или поне не обича да наранява и почвам да овъртам :cry:

sexy_anji_
03-01-2007, 21:57
и аз почвам да овъртам, да се притеснявам и то си се подразбира че ги нямам, много ми е кофти да кажа на някой който туко що ми е казал че има чувства към мен а аз не..

mgxpower
03-01-2007, 22:11
А съм забелязъл ,че при вас момичетата има един момент в ,който не харесвате даденото момче то ви предлага да станете гаджета и вие казвате "Ще си помисля" въпреки ,че няма грам искрица в душата ви и искате час по-скоро да се оттървете от тоя човек много е гадно...

sexy_anji_
03-01-2007, 22:12
преди 2-3-4 години като казвах "ще си помисля" беше от срам да кажа Да понеж еми се струваше много тъпо и смешно

Искаш ли да станем гаджета
ами да
и са награбват
хахахахах омфг

mgxpower
03-01-2007, 22:15
преди 2-3-4 години като казвах "ще си помисля" беше от срам да кажа Да понеж еми се струваше много тъпо и смешно

Искаш ли да станем гаджета
ами да
и са награбват
хахахахах омфгПо-добре да ти зададе имено този въпрос "Искаш ли да станем гаджета?" отколкото "Искаш ли да се чукаш с мен?" :smt017

sexy_anji_
03-01-2007, 22:18
кой ти говори за чукане? под награбвах имах предвид там целуват се , прегръщат се там.... такива глупости

maybelline
03-02-2007, 05:46
Това е труден въпрос.Много е важно да помислиш за чувствата на другия,но все пак не носиш отговорност за тях.Носиш отговорност само за начина по който се отнасяш към тях.Повечето хора искат да се отнасят с тях честно и мило.Не искат да ги лъжеш и да си измисляш извинение след извинение всеки път когато се обадят.В същото време не искат да се държиш грубо и студено и да им кажеш,че не проявяваш интерес.Открила съм една реплика,която ми върши работа...нещо подобно е - "Много мило от твоя страна,че ме каниш на среща,но предпочитам да си останем приятели.И все пак благодаря,че ме покани.Ще се видим утре(в училище)/скоро,нали?".На другия ден се стараех да ги видя(в училище или някъде другаде) и да им кажа "Здрасти".Зная че и това развитие на нещата сигурно ги обижда,но поне им показвам,че не ги отхвърлям като личности.

CrazyWitch
03-02-2007, 05:51
Харесването не мога да го оприлича на чувство...

Така де, ще му кажа: "На мене не ми допадаш ... по тоя начин, по който ти ме възприемаш. НЕ ТЕ ХАРЕСВАМ! ;) "

iiirish
03-02-2007, 07:39
най-тъпото: че предпочитам приятелството му :?

CVETELLINA
03-02-2007, 07:44
Ами аз понеже съм такъв човек ,който рядко наранява или поне не обича да наранява и почвам да овъртам :cry: мда..и аз съм така. :roll: :| Понякога даже почвам да си измислям всякакви тъпи оправдания..ама кво да се прави. :-D

S_L_A_D_U_R_K_A
03-02-2007, 08:09
Определено без баналните фрази, много ми харесваш, точен човек си бля бля бля ценя те като приятел бъдете по-директни! Не си мислите, че като кажете на някой, че ви е симпатичен, ама искате да сте само приятели ще му стане по-добре! Напротив даже по-гадно защото това са изтърнани лафове. При всички случаи на човека срещу вас ще му е гадно, но се опитайте по по мек, но директен начин (без овъртания от сорта на "аз такова с тебе се познаваме бля бля" тъпа работа), за да не му давате на ново надежди!!! [-X

AliceSw
03-02-2007, 08:38
"съжалявам, сърцето ми е заето в момента...може би някой ден, когато спра да мисля за ..... "

Mimka_sweet
03-02-2007, 08:42
Фак ю има друг сбогом ! :-D

GLeZoRanA
03-02-2007, 10:12
Е кво може да казвам... -> Съжалявам ама няма да я бъде .. Нещо такова зависи от човека

positive
03-02-2007, 10:19
kazvam mu 4e mi e simpati4en, no samo tolkova i 4e predpo4itam da sme samo fr. po-dobre e vse pak da kaje6 istinata otkolkoto da go luje6 ot sustradanie...

jadna_za_lubov
03-02-2007, 10:40
mi...4e iskam da si ostanem samo priqteli... :?